Redakcia Gamesite.sk vám predstavuje GamesiteNews

Redakcia Gamesite.sk vám predstavuje GamesiteNews

V rámci Gamesite.sk sa vždy snažíme prinášať vám čerstvé informácie z herného sveta, ktoré dopĺňame recenziami, videorecenziami, no aj ďalšími rôznymi formátmi, ktoré sme počas posledných rokov spustili. Niektoré z nich sa uchytili, niektoré menej, no podstatné je to, že všetko to robíme preto, aby sme vám priniesli čo najrozsiahlejšie portfólio formátov v rôznych podobách, aby sme ukojili váš hlad po nových herných informáciach.

Preto sme sa rozhodli o uvedenie nového videoformátu, ktorý by mal priniesť zhrnutie toho najdôležitejšieho z herného sveta v určitom pravidelnom časovom rozpätí a to vo videoforme. Tento nový formát bude niesť názov GamesiteNews a každé dva týždne vám prinesie dôležité informácie, ktoré vás mohli minúť. Pri začiatku bude mať GamesiteNews dvojtýždennú periodicitu, no v prípade úspechu tohto formátu nevylučujem zrýchlenie vydávania. Tento formát plánujeme nasadiť v najbližších týždňoch, takže zostaňte naladení...

Momentálne máme pre vás pripravené intro, ktoré budeme pri GamesiteNews využívať.

Upozornenie: Zobrazenie videa v tomto článku Vám blokuje Adblock. Viac informácií o tejto problematike sa dočítate v našom článku.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk