• Lenovo MOTO G5 PLUS - Recenzia

  • The Surge - Recenzia

  • Aorus Radeon RX570, RX580 XTR – Recenzia

  • KINGDOM HEARTS HD 1.5 + 2.5 ReMIX - Recenzia

  • Little Nightmares - Recenzia

  • MSI X370 Gaming Pro Carbon - Recenzia

The Surge - Recenzia

The Surge - Recenzia

V poslednom čase zažívajú fanúšikovia a hráči hardcore RPG hier svoju zlatú éru. Začínajúc Dark Souls sériou, pokračujúc Bloodborne alebo Nioh, tento žáner jednoznačne na trhu uspel a vývojári o tom vedia. Čo sa v ňom dá vymyslieť nové? Na to má odpoveď The Surge.

KINGDOM HEARTS HD 1.5 + 2.5 ReMIX - Recenzia

KINGDOM HEARTS HD 1.5 + 2.5 ReMIX - Recenzia

Vidieť re-bundle, bundlu HD remastrerov v ich directors cut verziách z piatich rôznych platforiem na jednom disku je v hernom svete tak trochu unikát. Samotná kombinácia daných slov nabáda k myšlienke, že sa tu bude hrať hlavne na city fanúšikov a, samozrejme, pôjde o útok na ich peňaženky. Na druhej strane však môže ísť aj o neopakovateľnú príležitosť pre nováčikov ponoriť sa jedným vrzom do sveta Kingdom Hearts. Jedinou otázkou teda zostáva, či návšteva tohto kúzelného spojenia Disneyho a Final Fantasy má čo ponúknuť aj dnes.

Little Nightmares - Recenzia

Little Nightmares - Recenzia

Nočné mory nás strašia od nepamäti. Už ako malé deti sa obávame nástrah strašidiel, ktoré okupujú priestor v skriniach a pod posteľou. V dospelosti nás zas strašia iné mory, možno ešte viac hrôzostrašnejšie, a tak ani v pokročilejšom veku nám toto temno nedáva pokoj. Pokiaľ vás zaujíma čo sa stane, ak spojíme detský strach a dospelejšie strašenie do jedného zaujímavého titulu, tak určite pokračujte v čítaní.

MSI X370 Gaming Pro Carbon - Recenzia

MSI X370 Gaming Pro Carbon - Recenzia

Keď sa povie MSI, tak sa do myslí počítačových znalcov okamžite tlačia tri možnosti. Grafické karty, nadupané notebooky alebo matičné dosky. Keďže je v poslednom čase tým najzaujímavejším pre hráčov a profesionálnych používateľov počítačov AMD Ryzen, máme tentokrát na mysli tú poslednú možnosť, ktorou je špecificky matičná doska MSI X370 Gaming Pro Carbon, ktorá sľubuje veľa, snaží sa ulahodiť oku a neplánuje nechať ani príliš veľkú dieru v peňaženke. Ako obstála v testovaní, to si môžete prečítať už na nasledujúcich riadkoch.

Warhammer 40,000: Dawn of War III - Recenzia

Warhammer 40,000: Dawn of War III - Recenzia

Real-time stratégie vymizli zo sveta takmer rovnako ako point & click adventúry. Žáner, ktorý bol svojho času na výslní, je teraz skoro vyhynutý. Je pravda, že sa sem-tam objaví nejaká hra, ktorá zaujme (napríklad Halo Wars 1 a 2), ale časy, keď počítačovým hrám kraľoval Warcraft 3 či Command & Conquer, sú už dávno preč. Štúdio Relic Entertainment v spolupráci so SEGA sa už od roku 2004 snaží tvoriť real-time stratégie zo sveta Warhammer 40,000. Prvé dva diely slávili úspech a prednedávnom na svetlo sveta prišiel najnovší - tretí. A ako na tom je? To sa dozviete v našej recenzii.

D-LINK DCS-960L - Recenzia

D-LINK DCS-960L - Recenzia

Teraz si predstavte, že potrebujete odísť z domu, ale bojíte sa o zabezpečenie vášho bytu. Presne tento problém sa snaží vyriešiť kamera od spoločnosti D-Link, ktorá ponúka funkcie pre sledovanie, ako napríklad nočný režim a detekciu pohybu. Navyše to všetko môžete sledovať priamo cez živý prenos kdekoľvek a kedykoľvek.

TP-Link Archer C5400 - Recenzia

TP-Link Archer C5400 - Recenzia

Zyxel, D-Link, Linksys či TP-Link. Kto má doma Wi-Fi, ten sa s jedným z týchto názvov už určite stretol. Väčšina riešení, ktoré sú zadarmo, alebo za malý poplatok dodávané poskytovateľmi internetu, na tom nie sú bohvieako slávne. Zvládnu síce bežnú prevádzku, no neponúkajú žiadne bonusové funkcie a pod záťažou sa veľmi ľahko zosypú. Preto stále viac ľudí siaha po profesionálnejších riešeniach, na ktoré sa môžu sto percentne spoľahnúť a ktoré okrem základných funkcií potešia aj viacerými bonusmi. Takým vyzerá byť aj router TP-Link Archer C5400.

Heroes of the Storm - Recenzia

Heroes of the Storm - Recenzia

Pamätáte sa, kedy ste hrali naposledy dobrú MOBA hru, ktorá vás bavila, netrvala dlho, mala na svoje pomery aspoň akú-takú komunitu a vyzerala dobre? Na trhu je veľa hier takéhoto typu, ktoré splňujú aspoň pár z týchto požiadaviek. No pred pár dňami Blizzard aktualizoval Heroes of the Storm na verziu 2.0 a podľa sľubov mala práve táto hra spĺňať všetky požiadavky. Podarilo sa to?

Lenovo IdeaCentre Y710 Cube - Recenzia

Lenovo IdeaCentre Y710 Cube - Recenzia

Existuje veľa spoločností ponúkajúcich počítačové komponenty alebo notebooky, ale už menej ich ponúka aj dopredu zložené herné počítače. Možno je to tým, že naozaj nabúchané desktopy si hráči radšej skladajú sami, alebo sa obracajú na profesionálov. Alebo je to tým, že pri desktopoch je ťažšie ponúknuť tú správnu kombináciu výkonu, dizajnu a niečoho navyše. V Lenovo sa očividne výziev neboja, a tak sme v redakcii dostali možnosť otestovať model Y710, ponúkajúci zaujímavé komponenty v kompaktnom balení.

Gigabyte Aorus AX370-Gaming 5

Gigabyte Aorus AX370-Gaming 5

Základná doska k nám dorazila v štandardnom balení, ktoré si môžete kúpiť v obchodoch. Okrem dosky sa v ňom nachádza ešte bohaté príslušenstvo: 2× ext. teplotné čidlo, 4× SATA káble (2×90°), 2× pásky na káble zo suchého zipsu, redukcie na RGB LED, SLI mostík, nálepky na káble, manuály a nálepka na bedňu.

Thimbleweed Park - Recenzia

Thimbleweed Park - Recenzia

Kráľovský žáner klikacích adventúr zažíva od začiatku tohto storočia veľmi zlé časy. Doby, kedy podobné hry vychádzali na dennej báze a prinášali jeden klenot za druhým, sú podľa všetkého už nenávratne preč a prežívajú len v mysliach verných fanúšikov. Svet sa zmenil, všetko sa nejako zrýchlilo, hráči už pri hrách nechcú toľko premýšľať, chcú totiž dostať okamžitú frenetickú zábavu, a takýto trend point-and-click adventúram ani náhodou nepraje.

Ďalšie články...

  • 1
  • 2

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk