• FractalDesign Define C - Recenzia

  • Acer Spin 7 - Recenzia

  • Roccat Kone EMP - Recenzia

  • Genesis Vanad 750 mouse bungee - Recenzia

  • Roccat Cross - Recenzia

  • Nioh - Recenzia

Genesis Vanad 750 mouse bungee - Recenzia

Genesis Vanad 750 mouse bungee - Recenzia

"Myšie bungee” asi nie je veľmi známy výraz. Bodaj by bol, práve sme ho totiž vytvorili poslovenčením pôvodného „mouse bungee“. Možno sa v tejto chvíli usmievate, no tento názov nie je vôbec zavádzajúci. Skutočne vychádza z podobnosti s bungee jumpingom a produkt je určený pre počítačovú myš.

Roccat Cross - Recenzia

Roccat Cross - Recenzia

Skvelý multiplatformový headset, ak teda nemáte konzolu. Headset Roccat Cross eliminuje potrebu vlastniť zvlášť slúchadlá na PC, konzolu alebo mobilné zariadenie. Môže sa pochváliť nízkou hmotnosťou a vysokou kvalitou podania zvuku nielen v hrách, ale aj pri počúvaní hudby, sledovaní filmov či hlasovej komunikácii.

Nioh - Recenzia

Nioh - Recenzia

Žáner hardcore RPG sekačiek bol až doteraz výhradne parketou Souls sérií, no na scénu prichádza niekto nový. Je to vyslovene Playstation exkluzivita, ako tomu bolo pri prvom Demons Souls. Prekoná Nioh obľúbenú sériu?

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 9 - Recenzia

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 9 - Recenzia

Trh s počítačovými komponentmi sa riadi viacerými pravidlami, ktoré sú samy o sebe veľmi jednoduché. Je samozrejmosťou, že spoločnosti sa snažia ponúknuť komponenty v rôznych cenových hladinách, a tak oslovujú najširšie spektrum potenciálnych zákazníkov. Niektoré komponenty sú však v takých cenových reláciách, že bežný smrteľník iba krúti hlavou.

Roccat Suora FX - Recenzia

Roccat Suora FX - Recenzia

A je to tu! Na trh prichádza dvojica klávesníc zo série SUORA od renomovanej značky ROCCAT. Suora FX sa snaží prebiť obrovskou hordou konkurencie v podobe high-end mechanických klávesníc za cenu 140€. Nie vždy je nutné pridávať funkcie ako efektné RGB osvetlenie len preto, aby to navýšilo hodnotu produktu. Ako teda Suora FX uspela v našom teste?

Resident Evil 7: Biohazard - Recenzia

Resident Evil 7: Biohazard - Recenzia

Doby, keď Resident Evil znamenal rýchlu a nekompromisnú akciu plnú výbuchov, QTE sekvencií a steroidmi napichaných hrdinov, sú podľa všetkého nadobro za nami. Aby som už na začiatku nevyvolal vlnu odporu, osobne mám veľmi rád všetky diely hlavnej série. Či už ide o bizarne zábavnú štvorku, akčnú africkú päťku alebo dokonca aj epickú šestku odohrávajúcu sa po celom svete, užil som si to všetko. Pri každom z nich som si však neustále predstavoval, ako by dané hry vyzerali, ak by boli klasickým hororovým Residentom. Pri sedmičke s podtitulom Biohazard som to už ale robiť nemusel. Capcom sa totiž vrátil ku koreňom.

NZXT Kraken X52 - Recenzia

NZXT Kraken X52 - Recenzia

Komponenty od spoločnosti NZXT sú v hernom svete stále viac a viac rozšírené a používateľmi takmer vždy pozitívne oceňované. Či už ide o prvky vzhľadu, kvalitu prevedenia, alebo o účinok, zdá sa, že z dielne NZXT za posledných pár rokov nevyšiel žiaden podpriemerný komponent. Rodina Kraken AIO vodných chladičov na procesory však už má svoj vek, a preto nebolo žiadnym prekvapením, že je tu nová generácia. Do vienka dostala dychberúci dizajn. Na prvý pohľad to vyzerá tak, že si v NZXT vzali k srdcu výčitky svojich zákazníkov a recenzentov. Ako teda v gamesiťáckom testovacom počítači obstál kúsok NZXT Kraken X52?

Adata Ultimate SU800 - Recenzia

Adata Ultimate SU800 - Recenzia

Ľudí stále prekvapuje, ako rýchlo klesajú ceny SSD diskov. Jednotková cena za 1GB úložného priestoru sa síce stále ani zďaleka nevyrovná tomu, čo ponúkajú tradičné HDD, no existuje viacero prípadov, keď používateľ kapacitu HDD ani nepotrebuje, zatiaľ čo rýchlosť SSD-čka by sa mu zišla. Tentoraz k nám zavítal jeden z najnovších kúskov od spoločnosti Adata a my sme sa už tradične pozreli na to, čo pre bežného záujemcu ponúka.

Watch Dogs 2 - Recenzia

Watch Dogs 2 - Recenzia

Ak by sme sa pozreli na rebríček vydaných hier pre aktuálnu generáciu herných konzol a zamerali sa na tituly, ktoré skončili veľkým sklamaním, s veľkou pravdepodobnosťou by sme na prvej priečke našli titul Watch Dogs. Nová, masívne hypovaná IP, ktorá od svojho famózneho predstavenia mala byť hlavným dôvodom, prečo si kúpiť nový XBOX alebo Playstation, nakoniec nepriniesla žiadnu revolúciu. Aj napriek lámaniu rekordov v predajnosti bol vďaka svojmu nudnému svetu hráčmi odsúdený na zabudnutie v prepadlisku dejín. V Ubisofte však boli zjavne iného názoru, a tak sa rozhodli pre pokračovanie, ktoré tentoraz preventívne príliš nehypovali. Pomohlo to?

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk