• Logitech PowerPlay - Recenzia

  • F1 2017 - Recenzia

  • ARK: Survival Evolved – Recenzia

  • Motorola MOTO Z2 Play - Recenzia

  • TP-Link TL-WR810N 300Mbps Pocket Router - Recenzia

  • Cooler Master MasterBox 5 MSI Edition

Logitech PowerPlay - Recenzia

Logitech PowerPlay - Recenzia

Trpezlivosť ruže prináša. Platí to aj v tomto prípade. Spoločnosť Logitech po viac ako štyroch rokoch vývoja prichádza s hernou podložkou pod myš s označením PowerPlay. Nejde však len o obyčajnú podložku pod myš, ale o dômyselné a technológiami prešpikované dielo. Ak vás zaujíma prečo, čítajte ďalej.

F1 2017 - Recenzia

F1 2017 - Recenzia

Zatiaľ čo v TV alebo priamo na okruhoch môžeme byť svedkami hádam najzaujímavejšej sezóny F1 za posledné roky, Codemasters sa po katastrofálnom ročníku 2015 pomaly, ale naozaj pomaličky, šplhajú tam, kam im to ich psia povinnosť voči fanúšikom tohto športu káže. Ročník 2016 už patril k tým lepším hrám z dielne tejto známej spoločnosti a 2017 v nastolenom trende pokračuje.

Motorola MOTO Z2 Play - Recenzia

Motorola MOTO Z2 Play - Recenzia

Smartfón Motorola Z Play bol pre Motorolu dobrým krokom vpred. Teraz prichádza Motorola s refreshom v podobe Z2 Play, ktorý ponúka ľahko vylepšenú hardvérovú výbavu. Zvrchu ho neúprosne utláča konkurencia, keďže sa nachádza na rozhraní medzi strednou a vysokou triedou. Ako sa teda darí Z2 Play preraziť?

TP-Link TL-WR810N 300Mbps Pocket Router - Recenzia

TP-Link TL-WR810N 300Mbps Pocket Router - Recenzia

Celý svet sa hýbe smerom k bezdrôtovému pripojeniu. Wi-Fi hotspoty, 4G a LTE siete či iné možnosti stále viac zjednodušujú prístup k internetu. Nie vždy a všade je ale bezdrôtové pokrytie vyhovujúce, a preto existujú aj malé vreckové routery, ktoré sľubujú zaujímavé funkcie ako pre cestovateľov, tak aj doma-sedov, ktorí vo svojom obydlí nemajú radi hluché miesta.

Cooler Master MasterBox 5 MSI Edition

Cooler Master MasterBox 5 MSI Edition

Cooler Master prichádza na trh so špeciálnou dračou edíciou MSI PC skríň MasterBox 5. Tie zaujmú nielen vzhľadom, ale aj svojou funkčnosťou. Množstvo rôznorodej kustomizácie a priaznivá cena sú len ďalšími plusmi. O tom, ako MasterBox obstál v skúške, sa dočítate nižšie.

Monster Hunter Stories - Recenzia

Monster Hunter Stories - Recenzia

Séria Monster Hunter je už od svojho vzniku známa tým, že sa vo svojich spin-offoch necháva inšpirovať inými žánrami, ktorých prvky by v hlavnej sérii len sťažka prešli. Povedzme si to úprimne, sú akýmsi posvätným grálom, na ktorý si fanúšikovia nedajú len tak siahnuť a radikálnejšie novinky berú často ako svätokrádež. Z toho dôvodu sa tvorcovia preplnení nápadmi musia obrátiť inam a naskočiť na vedľajšiu koľaj spin-offov. Ak by ste si teda náhodou mysleli, že Monster Hunter Stories je prvý medzi takýmito pokusmi.

TP-Link Touch P5 AC1900 - Recenzia

TP-Link Touch P5 AC1900 - Recenzia

Práve, keď si už človek myslí, že na poli routerov nikto nevymyslí nič nové, prevratné alebo zaujímavé pre bežných používateľov, príde spoločnosť s produktom, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako nezmysel, no pri bližšom skúmaní sa stále viac ukazuje ako veľmi zaujímavá voľba. Presne taký je router TP-Link Touch P5, ktorý sa snaží zaujať nielen svojím výkonom, ale (a toto by pri routeroch naozaj nikto nečakal) aj dotykovou obrazovkou.

MSI GTX 1060 Aero ITX OC - Recenzia

MSI GTX 1060 Aero ITX OC - Recenzia

1080P. Rozlíšenie 1920x1080 pixelov a aspoň 60 FPS na vysokých alebo ultra nastaveniach. Je to zlatá stredná cesta, ktorá uspokojí aj náročnejších hráčov a míľnik, po ktorom túžia hráči s nižším finančným rozpočtom. Už dávno všetci vedia, že na výkonný systém, ktorý zvládne takmer všetky najnovšie hry v 1080p a ultra detailoch, už netreba tisíce eur. Skutočne nadupaná herná mašina sa zmestí aj pod tisícku. K tomu, samozrejme, v hlavnej miere dopomáhajú dostupné výkonné grafické karty. K nám sa tentoraz dostala GTX 1060 so 6GB VRAM od spoločnosti MSI v prevedení AERO ITX.

ROCCAT LEADR - Recenzia

ROCCAT LEADR - Recenzia

Nová myš od spoločnosti Roccat, ktorá nesie označenie Leadr, je jednou z najdrahších herných myší aktuálne predávaných na našom trhu. Pri obrovskej cene, konkrétne 160€, očakávame aj množstvo funkcií a veľkú hodnotu, ktorá by sa nám mala pri takej investícii vrátiť. O tom, či je Leadr ozajstným lídrom sa dočítate v nasledujúcich riadkoch...

Knack 2 - Recenzia

Knack 2 - Recenzia

Priznám sa, že prvý Knack, ktorý bol v podstate launchovým titulom platformy PlayStation 4, mi pretiekol pomedzi prsty. Hraním som strávil zhruba dve hodinky, no ničím zásadným ma táto hra nezaujala a ako rýchlo prišla, tak aj odišla. Ohlásené druhé pokračovanie ma preto nechalo chladným, bez nejakého očakávania. Po zhruba štyroch rokoch je tu ďalšie dobrodružstvo a ja som sa rozhodol dať Knackovi šancu. Ako to dopadlo?

Everybody’s Golf - Recenzia

Everybody’s Golf - Recenzia

Koniec leta priniesol do sveta videohier očakávanú športovú hru s názvom Everybody’s Golf. Aj napriek tomu, že sú golfové hry vo svete hier veľmi podceňované a takmer vôbec o nich nepočuť, majú hráčom čo ponúknuť a dokážu zabaviť na dlhé hodiny. A Everybody’s Golf nie je žiadna výnimka. Ak ste zvedaví, ako tento titul dopadol v našej recenzii, určite čítajte ďalej.

Gigabyte X299 Aorus Gaming 7 - Recenzia

Gigabyte X299 Aorus Gaming 7 - Recenzia

Nástup červeného tímu z posledných mesiacov nenechal v pokoji takmer žiadneho počítačového nadšenca a preto je len logické, že Intel prichádza s odpoveďou. Nová X299 platforma sľubuje ponúknuť procesory s vysokým počtom jadier a takmer všetkou funkcionalitou, na ktorú boli doteraz zvyknutí len profesionáli ochotní platiť nemalé peniaze za procesory modelovej rady Xeon. Dobré procesory ale na výkonný systém nestačia a preto sú tu, samozrejme, aj nové matičné dosky.

MSI Clutch GM70 - Recenzia

MSI Clutch GM70 - Recenzia

Či už myš prepravujete spolu s notebookom alebo si ju beriete na nejakú súťaž, vždy existuje riziko, že poškodíte kábel. V tomto smere sú bezdrôtové myši vo výhode, no tie vo väčšine prípadov nedokážu plnohodnotne nahradiť svojich káblových súrodencov. Riešením je mať modulárnu hernú myš, od ktorej odpojíte kábel a môžete ju tak prepravovať bez obáv. Týmto smerom sa rozhodla pustiť spoločnosť MSI s modelom Clutch GM70. A tá sa teda do toho vrhla pekne zostra.

Cooler Master MasterLiquid 240 - Recenzia

Cooler Master MasterLiquid 240 - Recenzia

V Cooler Master to s chladením vedia. Vlastne to aj majú v mene, majstri chladenia. Na dnešnom trhu už ale nestačí poskytovať základnú funkciu akokoľvek dobre, zákazníci očakávajú niečo navyše. Či už pekný dizajn, špeciálne funkcie alebo niečo, čo tu ešte nebolo. AIO vodné chladenia, ktoré sú jednoduché na inštaláciu a prevádzku v priebehu pár minút, sú stále viac rozšírené s tým, ako sa rozširujú rady používateľov siahajúcich po stále výkonnejších procesoroch. Cooler Master je na tomto poli už rad rokov a svoje skúsenosti sa snaží ukázať najnovším produktom s menom MasterLiquid 240.

Agents of Mayhem - Recenzia

Agents of Mayhem - Recenzia

Často premýšľam, ako je to s určovaním trendov v hernom biznise, najmä v tom AAA. Možno je to tým, že tak, ako bola minulá generácia plná vojnových strieľačiek z pohľadu prvej osoby, tak je súčasná generácia o rozmanitých postavách, asymetrických herných módoch a hrách typu "game as service." No vždy je na začiatku niečo, čo tú senzáciu vyvolá. Vzhľadom na to, ako Overwatch zničil Battleborn z hľadiska predaja, je asi zrejmé, že sa stane vlajkovou loďou tejto generácie a v mnohých recenziách sa budú hry s týmto titulom porovnávať. Aj napriek tomu, že pôjde o úplne iné žánre.

TrueCam A7s - Recenzia

TrueCam A7s - Recenzia

Najnovší model A7s je vylepšením doterajšej kamery TrueCam A5. V základnej výbave nájdete GPS modul s detekciou rýchlostných radarov, prísavku, obojstrannú lepku, otočný držiak a nabíjačku. Vylepšené je rozlíšenie videa, a to až na 2560×1080 (21:9) a 2304×1296 (16:9) pri frekvencií 30fps.

Ďalšie články...

  • 1
  • 2

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk