• Lamax X8 Electra - Recenzia

  • HyperX Pulsefire FPS + Fury S - Recenzia

  • TP-Link Archer VR400 - Recenzia

  • TP-Link AP300 - Recenzia

  • HP Omen X35 – Recenzia

  • TP-Link Archer C25 - Recenzia

Lamax X8 Electra - Recenzia

Lamax X8 Electra - Recenzia

Pri pohľade na ponuku akčných kamier do 130€ nájdeme (až na pár výnimiek) iba obyčajné akčné kamery, najčastejšie jednoúčelové. Zdá sa, že jednou z výnimiek je aj kamera X8 Electra od spoločnosti Lamax. Tá ponúka zaujímavé funkcie v podobe 4K nahrávania, automobilového režimu a taktiež hromadu priamo pribaleného príslušenstva.

TP-Link Archer VR400 - Recenzia

TP-Link Archer VR400 - Recenzia

Nie každý má možnosť pripojiť svoju domácnosť na sieť s optickým internetom, pritom však bežný DSL internet už nemusí postačovať na pohodlné fungovanie. Pre takýchto ľudí je tu VDSL pripojenie, kde V na začiatku skratky síce v angličtine znamená niečo technologicky špecifické, ale pokojne sa dá zameniť za slovo “vylepšené” DSL. Výhodou sú vyššie rýchlosti sťahovania a odosielania, hoci na druhej strane treba špeciálny router, ktorý túto technológiu podporuje.

TP-Link AP300 - Recenzia

TP-Link AP300 - Recenzia

Môže to znieť ako vytrhnuté z príbehu „problémy prvého sveta“, ale niektorí ľudia majú natoľko rozsiahle obydlia, že by ich nepokryl jeden bezdrôtový router. Na druhej strane, väčšie pokrytie bezdrôtovým signálom je veľmi dôležité aj pre malé firmy alebo Wi-Fi hotspoty, ktoré stále častejšie pokrývajú rozsiahle oblasti v mestách aj na dedinách. Pokrývať väčší priestor množstvom routerov je nerozumné, a to či už preto, že by sa medzi sebou mohli biť, tak kvôli problémom pri prechode zo siete do siete.

TP-Link Archer C25 - Recenzia

TP-Link Archer C25 - Recenzia

Dnešný svet plný drahých počítačových komponentov, periférií a príslušenstva ponúka tonu pridanej funkcionality, ktorú ale zákazník nikdy nevyužije, a tak je prekvapivé naraziť na kvalitný produkt, ktorý ponúka všetky základné funkcie a stojí asi toľko koľko jedna mesačná faktúra za internet.

Steelseries ARCTIS 5 - Recenzia

Steelseries ARCTIS 5 - Recenzia

V Steelseries sa rozhodli priniesť novú radu slúchadiel ARCTIS. Spoločnosť je známa svojimi produktmi z rady Siberia, ktoré pozná azda každý hráč. Pri slúchadlách Artcis 5 sa Steelseries chváli tým, že do nich osadil meniče z ich 300-dolárovej vlajkovej lode. Zaujať chce taktiež aj výmennou látkovou časťou hlavového mosta, vďaka ktorej máme aspoň malú šancu si slúchadlá upraviť. Ako sa to Steelseries-u podarilo, sa dočítate v recenzii.

TP-LINK NC450 - Recenzia

TP-LINK NC450 - Recenzia

Nová kamera od TP-Linku je určite jedným z produktov, ktoré ocení každý manažér, ktorý je často mimo kancelárie a chce mať kontrolu nad svojimi zamestnancami. Okrem toho ponúka NC450 zaujímavé funkcie, ako napríklad cloud monitoring a mnoho iných. Viac sa dočítate v našej recenzii.

Get Even - Recenzia

Get Even - Recenzia

Keď si sadáte do kresla pred nejakú novú hru, máte približne predstavu o tom, čo vás čaká. Občas sa však stane, že vás titul prekvapí prvotným „mindfuckom“ a vy hneď na začiatku strácate akýkoľvek prehľad. A len sa postupne utápate. Aj taký je najnovší počin štúdia Farm 51 – Get Even.

Lamax Beat Prime P-1 - Recenzia

Lamax Beat Prime P-1 - Recenzia

Slúchadlá si vás získajú svojou univerzálnosťou, odolným dizajnom a úctyhodným zvukovým prednesom. Prehrávať hudbu a spravovať handsfree hovory je možné doslova intuitívne. Skvele sadnú do každého ucha a vďaka magnetickým štupľom sa dajú spojiť na krku ako prívesok.

MotoGP 17 - Recenzia

MotoGP 17 - Recenzia

Nie je to ani tak dávno, čo sme v redakcii recenzovali hru MXGP3. Tá sa síce zaoberala terénnymi motorkami, no aj tak šlo o nefalšovanú čisto motorkársku hru (hoci na MXGP3 mohli jej tvorcovia popracovať aj o čosi viac). Spoločne s týmto titulom však pribudol do rodiny motoriek aj ďalší, a to MotoGP 17. V MotoGP 17 sa pozrieme na zúbok trochu inému športu, ale až tak veľmi zas neodbočíme. Tentoraz sa ocitneme na rozhorúčenom asfalte, prím totiž budú hrať cestné motorky.

Lamax Beat Elite E-1 - Recenzia

Lamax Beat Elite E-1 - Recenzia

Elegantné náhlavné slúchadlá vyrobené z prémiových materiálov. Dokonalý zvuk, spoľahlivé bezdrôtové spojenie pomocou Bluetooth 4.1 a zrozumiteľné handsfree hovory. Tieto slúchadlá však ponúkajú aj omnoho viac. Ich výdrž je až 20 hodín na jedno nabitie. Pripojenie cez audio kábel šetrí ich batériu. Dajú sa zložiť do priloženého pevného puzdra.

Tekken 7 - Recenzia

Tekken 7 - Recenzia

Nie je veľa takých hier, ku ktorým si možno vytvoriť aj nejaký silnejší vzťah. Avšak počas hrania hier, ktoré sú tu s nami už niekoľko dekád, vznikajú medzi hráčom a samotnou hernou sériou priam železné okovy. Presne toto je prípad aj ikonickej série Tekken, ktorá prichádza so svojím siedmym pokračovaním. Veľkolepý návrat, rozšírené platformy a stará dobrá bojovka -na to všetko sa môžeme na herných obrazovkách tešiť.

Synology DiskStation DS916+ 8GB - Recenzia

Synology DiskStation DS916+ 8GB - Recenzia

V dnešnej internetovej dobe sú dáta jednou z najcennejších vecí, ktoré človek vlastní. Či už ide o pracovné súbory, súkromné videá a fotky alebo o dôležité dokumenty, málokto si dokáže predstaviť ich potenciálnu stratu. Zariadenia typu NAS (Network Attached Storage) sú na trhu už niekoľko rokov a stále viac bežných zákazníkov premýšľa nad ich kúpou. Medzi výrobcami je celkom veľká konkurencia, a preto už nestačí, aby NAS iba bezpečne uchovávalo dáta, ale musí poskytovať aj funkcie navyše. Spoločnosť Synology tento rok predstavila model, ktorý tieto atribúty spĺňa. Ide o DiskStation DS916+.

Arctic Liquid Freezer 240 - Recenzia

Arctic Liquid Freezer 240 - Recenzia

V dnešnom svete počítačového príslušenstva a komponentov hýriacich všetkými farbami dúhy a ponúkajúcich stovky možností personalizácie podľa vlastného gusta je stále zopár spoločností, ktoré sa na nič nepotrebujú hrať. Spoločností, ktoré ani tak nejdú proti prúdu, ale stále ostávajú na svojej vytýčenej ceste. V prípade produktov od spoločnosti Arctic je táto cesta snahou ponúknuť čo najlepšie chladenie nielen pre bežných zákazníkov, ale aj tých extrémnejšie naladených. A preto som sa s veľkou chuťou pozrel na AIO vodné chladenie Arctic Liquid Freezer 240, ktoré sľubuje výkon bez kompromisov za takmer neuveriteľnú cenu.

Watch Dogs 2 - Recenzia

Watch Dogs 2 - Recenzia

Ak by sme sa pozreli na rebríček vydaných hier pre aktuálnu generáciu herných konzol a zamerali sa na tituly, ktoré skončili veľkým sklamaním, s veľkou pravdepodobnosťou by sme na prvej priečke našli titul Watch Dogs. Nová, masívne hypovaná IP, ktorá od svojho famózneho predstavenia mala byť hlavným dôvodom, prečo si kúpiť nový XBOX alebo Playstation, nakoniec nepriniesla žiadnu revolúciu. Aj napriek lámaniu rekordov v predajnosti bol vďaka svojmu nudnému svetu hráčmi odsúdený na zabudnutie v prepadlisku dejín. V Ubisofte však boli zjavne iného názoru, a tak sa rozhodli pre pokračovanie, ktoré tentoraz preventívne príliš nehypovali. Pomohlo to?

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk