Nový rekord v prejdení Dark Souls 3

Nový rekord v prejdení Dark Souls 3

Zdá sa vám Dark Souls 3 ťažké? Stretli ste bossov, ktorí vám dali zabrať aj niekoľko dní? A čo tak prejsť celú hru za necelú hodinu a pol?

Šikovný hráč Nemz38 opäť raz dokázal, že mu to s hrami ide. I keď povedal po zdolaní Demon Prince bossa, že súboj mu veľmi nevyšiel, aj tak prekonal speedrun rekord v prejdení hry. V tejto variante speedrunu navyše nevynechal žiadnych bossov a nepoužil glitche. Teda aspoň nie také, ktoré sa používajú v iných verziách speedrunov a priveľmi by rozbili hru. Za 1 hodinu, 25 minút a 19 sekúnd tak prekonal všetky prekážky Dark Souls 3 ako aj datadiskov Ashes of Ariandel a Ringed City.

Človeku sa až zatočí hlava, keď si predstaví, že niekomu sa takéto niečo podarilo. To, čo mnohí hráči označujú za jednu z najťažších výziev, čo dá veľa ľuďom naozaj zabrať, Nemz38 premenil na detskú hru. V jeho podaní aj tí najväčší nepriatelia pôsobia bezmocne a hra vyzerá ako jednoduchá prechádzka.

Celý záznam jeho speedrunu môžete vidieť na videu nižšie. Kedysi Nemz38 držal všetkých 8 rekordov v rámci prejdenia Dark Souls. Odvtedy sa ale v SpeedSouls komunite objavili aj iní šikovní hráči. Ak vás zaujíma, ako najrýchlejšie sa dajú Dark Souls hry prejsť na rôzne spôsoby, určite navštívte web tejto komunity.

Upozornenie: Zobrazenie videa v tomto článku Vám blokuje Adblock. Viac informácií o tejto problematike sa dočítate v našom článku.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk