Nintendo prinieslo nálož informácií o bojovke Arms

Nintendo prinieslo nálož informácií o bojovke Arms

Stane sa novou klasikou spoločnosti?

Rovnaký tím, ktorý nám priniesol Mario Kart 8 Deluxe, v súčasnosti vyvíja aj nádejnú bojovku Arms pre Nintendo Switch a práve tento titul bol z veľkej časti odprezentovaný počas Nintendo Direct (viď priložené video). Hra Arms nemá svoj názov vygenerovaný náhodne, nakoľko "arms", teda voľne preložené ruky, budeme môcť vybaviť rôznym vybavením, od obyčajných pästí, cez bumerangy, až po rakety. Typov budeme mať k dispozícií celé množstvo a každý bude mať špeciálne schopnosti a ovládanie. Napríklad Toasterom dokážeme uštedriť protivníkovi poriadne horúcu ránu.

Arms budú obdarené jednou zo siedmych atribútov (oheň, elektrina, vietor, ľad, ochromenie, explózia, oslepenie) a kľučom k výhre bude taktiež vhodné využívanie a kombinovanie vlastností vašich zbraní. Tu ale výpis nekončí, nakoľko k slovu sa dostáva aj váha Armsov. S ľahšou zbraňou budeme vedieť zasadiť väčších počet úderov, no zase ťažší arms pohodlne k zemi zrazí ľahšiu variantu. Prostredníctvom hernej meny si taktiež budeme môcť naše Armsy upravovať a vylepšovať.

Upozornenie: Zobrazenie videa v tomto článku Vám blokuje Adblock. Viac informácií o tejto problematike sa dočítate v našom článku.

Hra ponúkne početné množstvo herných módov ako Fight, Team Fight, V-Ball, Hoops, Skillshot, 1-on-100 a ARMS Test &Training. Prvý menovaný je klasickým bojom jeden na jedného. V Team Fight budeme pripútaní k svojmu parťákovi lanom a budeme bojovať proti dvojici rovnako tak pripútanej lanom. V-Ball je variácia na volejbal, no s detailom, že lopta vybuchuje. Hoops je hardcore varianta basketballu a do koša budeme hádzať nášho ľudského protivníka. V Skillshot sa budeme snažiť rozbiť čo najviac cieľov a v 1-on-100 sa proti nám postaví až 100 súperov za sebou. Test & Training hovorí samo za seba a teda v tomto móde sa budeme môcť trénovať a zlepšovať svoju hru.

Arms si najlepšie vychutnáte v rámci lokálneho a online multiplayeru a z toho dôvodu tu bude niekoľko herných módov. Grand Prix ponúkne 10 zápasov v rade zakončených finálnym protivníkom, Party Match nám umožní hrať až s troma ďalšími hráčmi na internete a až s 20 hráčmi po pripojení ďalších konzol v lokálnom lobby, Ranked Match sú zase rankované zápasy a Lokálny multiplayer ponúkne boje 8 hráčov s 8 konzolami v rámci jedného zápasu.

Hra vyjde tento rok exkluzívne na Nintendo Switch.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk