Súťaž o 3x PC WildStar

Súťaž bola ukončená!
1. cenu v súťaži o 3x PC WildStar získava pavucek s ID 2086 .
2. cenu v súťaži o 3x PC WildStar získava Norisko s ID 7329 .
3. cenu v súťaži o 3x PC WildStar získava Nostro21 s ID 9705 .

 

a

   

 

 

...vám prináša...

 


Originál súťažného obrázka nájdete v Generation magazíne.

Spoločnosť NCsoft spájaná s vydaním najobľúbenejšej MMORPG bez mesačných poplatkov (Guild Wars2) vydáva ďalšiu prevratnú online hru - WildStar. Za hrou stoja vývojári z Carbine Studios a už z prvého náhľadu pod pokličku je zrejmé, že vo svete MMORPG zaduje svieži vietor.

Prvou vítanou zmenou je už samotný fakt, že si na chvíľu budeme môcť odpočinúť od klasických fantasy propriet a ponoriť sa do sveta science fiction. WildStar sa odohráva vo vzdialenej galaxii na planéte Nexus, ktorá sa nepyšní práve najpohostinnejším prostredím. Ku slovu prídu nielen všadeprítomné meče, ale i laser a poriadny boti. Na výber bude zo štyroch hlavných povolaní: vojak (soldier), vedec (scientist), prieskumník (explorer) a osadník (settler).

Pri hre budete mať volné pole pôsobnosti, pretože vývojári sa rozhodli vysporiadať s klasickými problémami a chcú výjsť v ústrety odhodlaným hardcore hráčom, (ktorí milujú obťiažne "raidy" a náročné PVP) tak aj zaprisiahnutým sólistom, ktorí chcú svoje dobrodružstvá podnikať na vlastnú päsť. Tešiť sa tak môžeme na stále meniace sa dungeony, vzrastajúcu obtiažnosť, propracované PVP bojiská aj propracované osobné príbehy, ktoré zasiahnu do diania celého sveta. Zabúdať sa nebude ani na hráčov na najvyšších úrovniach - tím sa otvoria celkom nové možnosti a nebudú tak odkázaní iba na raidy či zdlhávé zvyšovanie reputáci, ako tomu pri iných MMORPG býva.

Hra ponúka:

  • Futuristické a ľahko komediálne MMORPG.
  • Veľké zmeny, ale i zabehnutý spôsob boja.
  • Vývojári sa zaklínajú novým bojovým systémom, ktorý bude vyžadovať veľkú dávku obratnosti a nebude založený len na opakovanom mačkaní niekoľkých tlačidiel.
  • Takisto nepriatelia sa nebudú líšiť iba vzhľadom, ale budú mať aj odlišný spôsob útoku a interakcie s prostredím, takže s novým protivníkom príjde vždy aj nová výzva.
  • Systém hry bude založený na náhodách a prekvapeniach.
Súťažiť môžete v intervale 01.07.2014 - 31.07.2014, 20:00. Výherca bude v priebehu pár dní vyžrebovaný a výhra mu bude následne odoslaná.

Aby ste bol(a) zaradený(á) do súťaže, stačí byť u nás registrovaný(á), mať vyplnený profil(povinné kolonky) a potvrdiť vo formulári odber noviniek.

 

1. Cena PC WildStar + tričko
2. cena PC WildStar + tričko
3. cena PC WildStar

 

Júlové číslo magazínu Generation nájdete na tomto odkaze.
Ak máte niečo na redakciu, kľudne nám napíšte. Snažíme sa stránku formovať podľa vašich požiadaviek.
Nesprávne vyplnené
Prihlásiť sa k odberu noviniek (*)
Invalid Input

Súťaž bola ukončená!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk