Súťaž špeciálny obal s klávesnicou Logitech PRO

Súťaž bola ukončená!
cenu v súťaži o špeciálny obal s klávesnicou Logitech PRO získava Devic3 s ID 8331 .

 

a

   

 

 

...vám prináša...

 


Originál súťažného obrázka nájdete v Generation magazíne.

Špeciálny obal s klávesnicou plnej veľkosti pre Samsung Galaxy NotePRO 12.2 a Samsung Galaxy TabPRO 12.2. Klávesnica sa k tabletu pripája prostredníctvom rozhrania Bluetooth a okrem plnej veľkosti kláves ponúka aj špeciálne klávesy pre systémové skratky OS Android. Má ultraštíhly vzhľad, kompaktný dizajn a je vybavená protekčným systémom E.P.S. pre ochranu proti poškriabaniu (prednej aj zadnej strany), proti nárazu a obliatiu. Konštrukcia umožňuje pohodlné používanie tabletu v dvoch najbežnejších polohách s ideálnym uhlom sklonu pre prácu pri písaní a bez klávesnice pre klasické využívanie tabletu a ovládanie pomocou prstov (konzumácia obsahu). Klávesnica na jedno nabitie vydrží cca 3 mesiace. K dispozícii sú aj menšie modely pre 10“ Galaxy Tab 3 alebo Galaxy Note a samozrejme v ponuke nechýbajú ani modely pre populárne Apple iPad, iPad Air a iPad mini.

Súťažiť môžete v intervale 03.06.2014 - 30.06.2014, 20:00. Výherca bude v priebehu pár dní vyžrebovaný a výhra mu bude následne odoslaná.


Aby ste bol(a) zaradený(á) do súťaže, stačí byť u nás registrovaný(á), vyplnený profil s  a potvrdiť vo formulári odber noviniek.

 

1. Cena špeciálny obal s klávesnicou Logitech PRO

 

Júnové číslo magazínu Generation nájdete na tomto odkaze.
Ak máte niečo na redakciu, kľudne nám napíšte. Snažíme sa stránku formovať podľa vašich požiadaviek.
Nesprávne vyplnené
Prihlásiť sa k odberu noviniek (*)
Invalid Input

Súťaž bola ukončená!

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk