Monster Hunter World - Recenzia

Monster Hunter World - Recenzia

Monster Hunter patrí medzi série, o ktorých síce veľa ľudí počulo, no málokto ich hral. Veľmi populárna a nadmieru úspešná séria však má svoju nemalú komunitu a každá z hier si so sebou nesie veľmi vysoké hodnotenia. Po prvý raz tak prichádza MH aj ako mainstreamová multiplatforma, ktorá má priniesť svet monštier medzi širokú verejnosť.

Dragon Ball FighterZ - Recenzia

Dragon Ball FighterZ - Recenzia

Ak sa vo vás ukrýva chuť bojovať, určite zbystrite svoju pozornosť, pretože na trh prichádza Dragon Ball FighterZ. Ide o hru, ktorá prináša bojovníkov zo sveta Dragon Ball na moderné konzoly i PC. Bez ohľadu na to, či ste veterán alebo iba začiatočník v žánri bojových hier, Dragon Ball FighterZ vás určite zabaví.

Shadow of the Colossus - Recenzia

Shadow of the Colossus - Recenzia

The Last Guardian, ICO a Shadow of the Colossus, toto všetko sú tituly, ktoré spája meno Fumita Uedu. Tento dnes už legendárny japonský dizajnér prináša do svojich hier nielen herný zážitok hodný bohov, ale aj kus umenia. Po vlažne prijatom The Last Guardian nám na dvere klope remake asi najlepšej Uedovej hry - Shadow of the Colossus.

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC - Recenzia

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds DLC - Recenzia

Prvé oficiálne DLC do hry Horizon: Zero Dawn je na svete. Tentoraz sa vydáme do zamrznutej časti sveta, kde nás bude čakať sneh, mráz, rozličné stroje, nový príbeh a nové zaujímavé skutočnosti, ktoré nám v pôvodnej hre trošku chýbali. Ste zvedaví, aké je najnovšie DLC a či sa za tých pár eur jeho kúpa naozaj oplatí? Čítajte ďalej!

FIFA 18 - Recenzia

FIFA 18 - Recenzia

Futbalová séria FIFA je tu s nami už od roku 1993 a každým ďalším ročníkom je vyšperkovanejšia a dokonalejšia. Zatiaľ čo v časoch dávno minulých sa možno každý nový ročník zreteľne odlišoval od svojho predchodcu, posun tých aktuálnych vsádza na veľa malých detailov. V konečnom dôsledku je každá nová FIFA jedinečná a výnimkou nie je ani aktuálny ročník.

NBA 2K18 - Recenzia

NBA 2K18 - Recenzia

V našich končinách možno nie je basketbalová simulácia z dielne 2K taká známa, ako v prípade série FIFA alebo NHL, no aj napriek tomu je 2K basketbal každým ďalším ročníkom stále vyzretejší. Žiadnou výnimkou nie je ani NBA 2K18.

NHL 18 - Recenzia

NHL 18 - Recenzia

Dlho-predlho som s očakávaním sledoval, čo prinesie nový ročník NHL 18. V kútiku duše som dúfal, že to bude práve vo Frostbite Engine, ktorý by navyše priniesol také novinky, z ktorých by sme všetci padli na kolená a zvolali by sme – áno, séria NHL je opäť na výslní a dominuje všetkým športovým hrám. Ste zvedaví, ako to nakoniec dopadlo? Tak potom určite čítajte ďalej.

WRC 7 - Recenzia

WRC 7 - Recenzia

Ako sa rok s rokom zišiel, opäť sa nám na herných obrazovkách objavilo nové pokračovanie pretekárskej rallye hry WRC. V poradí už siedme pokračovanie prináša niekoľko noviniek a vylepšení, ale to, či je tohtoročná verzia lepšia než jej o rok starší súrodenec, zistíte v nasledujúcej recenzii.

Knack 2 - Recenzia

Knack 2 - Recenzia

Priznám sa, že prvý Knack, ktorý bol v podstate launchovým titulom platformy PlayStation 4, mi pretiekol pomedzi prsty. Hraním som strávil zhruba dve hodinky, no ničím zásadným ma táto hra nezaujala a ako rýchlo prišla, tak aj odišla. Ohlásené druhé pokračovanie ma preto nechalo chladným, bez nejakého očakávania. Po zhruba štyroch rokoch je tu ďalšie dobrodružstvo a ja som sa rozhodol dať Knackovi šancu. Ako to dopadlo?

Everybody’s Golf - Recenzia

Everybody’s Golf - Recenzia

Koniec leta priniesol do sveta videohier očakávanú športovú hru s názvom Everybody’s Golf. Aj napriek tomu, že sú golfové hry vo svete hier veľmi podceňované a takmer vôbec o nich nepočuť, majú hráčom čo ponúknuť a dokážu zabaviť na dlhé hodiny. A Everybody’s Golf nie je žiadna výnimka. Ak ste zvedaví, ako tento titul dopadol v našej recenzii, určite čítajte ďalej.

Uncharted: The Lost Legacy - Recenzia

Uncharted: The Lost Legacy - Recenzia

Séria Uncharted ma sprevádza mojím hráčskym životom už od svojho debutu v roku 2007 a musím priznať, že mi skutočne prirástla k srdcu. Vďaka svojmu spracovaniu a zábave, ktorú ponúka, si drží miesto v popredných priečkach môjho pomyselného Top rebríčka. Každopádne, ku všetkým častiam pristupujem s veľkými očakávaniami, ale aj menšími obavami, či mi tá dookola ponúkaná zábava bude stačiť. Výnimkou nebolo ani príbehové rozšírenie s názvom The Lost Legacy, pričom hneď v úvode môžem povedať, že Uncharted opäť nesklamal.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk

Aktuálne súťaže

Generation 74 - Raider sa nám ukázal v plnej sile
Súťaž o router D-LINK DIR-882
Súťaž o myš Logitech G703 Lightspeed