MXGP3 - Recenzia

MXGP3 - Recenzia

Aj keby sa zdalo, že motorky a najmä motocross, sú vo svete videohier veľkou neznámou, nie je to celkom pravda. Tento špecifický žáner sa síce neradí medzi najobľúbenejšie, no vždy patril do sveta videohier. Kto by si nepamätal na hru Excite bike (1984) zo starej dobrej konzoly NES? Alebo na hernú sériu Motocross Madness (1998), ktorá si svojho času zažila obrovskú slávu? Či dokonca hru MX vs. ATV, ktorá je stále populárna? V dnešnej recenzii sa pozrieme na zúbok sérii MXGP, konkrétne najnovšiemu, tretiemu pokračovaniu. To so sebou prináša veľkú hŕbu bahna, zápach benzínu a príchuť víťazstva. Teda, s tým víťazstvom by som bol opatrný, veď čítajte ďalej.

Wipeout: Omega Collection - Recenzia

Wipeout: Omega Collection - Recenzia

Značka Wipeout sa počas rokov vývoja generácií PlayStation považovala vždy za jeden z popredných pretekárskych projektov, a to hlavne u vášnivých nadšencov, ktorí radi prekonávajú časy o stotiny sekúnd. Nie je teda vôbec prekvapením, že sa Wipeout dočkal aj príchodu svojej PS4 verzie. Obhájil však Wipeout svoje dobré meno aj v tomto prípade?

Injustice 2 - Recenzia

Injustice 2 - Recenzia

Snáď každý, kto videl nejaký film či animovaný seriál o superhrdinoch alebo čítal komiksy v hlavnej úlohe s Batmanom a Supermanom, sníval aspoň raz v živote o tom, že podobné dobrodružstvo zažije tiež. Ruku na srdce, kto by si predsa nechcel vyskúšať boj proti rôznym zločincom a bojovať za spravodlivosť s pomocou svojich superschopností. Ak patríte medzi tých, ktorých táto predstava dobrodružstva a napätia lákala a stále láka, práve pre vás prichádza možnosť prevteliť sa do svojho obľúbeného superhrdinu v druhom pokračovaní obľúbenej bojovej hry s názvom Injustice 2.

Outlast 2 - Recenzia

Outlast 2 - Recenzia

Hororová hra Outlast vzbudila medzi hráčmi hneď po svojom vydaní obrovský záujem. Svojou neobyčajnou schopnosťou vtiahnuť hráča do hry a v podstate jednoduchým nápadom priklincovala hráčske obecenstvo do svojich brlohov, z ktorých sa v priebehu hrania ozývali výkriky strachu. Vývojárov zo štúdia Red Barrels nakopol záujem o uspokojenie hororových túžob svojich hráčov natoľko, že vydanie druhej časti hry bolo len otázkou času. Po štyroch rokoch sme sa dočkali a ako na zlatom podnose k nám prichádza jej pokračovanie s názvom Outlast 2.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk