EA majiteľov prenosných konzol nepotešilo: Nový futbal si nezahrajú

EA Sports sa totiž vyjadrilo, že verziu pre PS Vita a 3DS neplánuje a taktiež sa rozhodlo nekomentovať vydanie na mobilné telefóny. Pred rokom Peter Moore, ktorý je CEO v spoločnosti EA, povedal, že budúca podpora 3DS a PS Vita bude minimálna, keďže spoločnosť prenáša svoju pozornosť na konzoly súčastnej generácie, teda PlayStation 4 a Xbox One.

Freedom Wars - Recenzia

Predstavte si svet, v ktorom sa o vašom živote rozhodne hneď pri narodení. Ak máte šťastie, budete zaradený medzi normálnych občanov. Ak nie, putujete do väzenia. Prečo? Pretože chodíte, dýchate vzduch a celkovo existujete. Rozsudok? Milión rokov verejnoprospešných prác.

The Muppets Movie Adventures - Recenzia

Ja nie, ale mám už svoj vek. Je však pravdepodobné, že mladší hráči alebo vaše deti tieto rozprávkové postavičky poznajú a ich skrine okupuje aj pár plyšových Muppetov. A preto vás čaká počas Vianoc ďalší útok na vašu peňaženku. Ak máte prenosnú konzolu PS Vita, na pultoch obchodov nájdete novú exkluzivitu.

Table Top Racing - Recenzia

Table Top Racing sa chváli najmä históriou svojich tvorcov. Tí v minulosti pracovali na populárnej sérii Wipeout a keď svoje skúsenosti skĺbili s novou závodnou sériou, ktorá odkazuje na klasiku Micro Machines, získali si našu pozornosť.

Play Station Vita Pets - Recenzia

Vita je prenosná konzola pre všetky vekové kategórie. Toto tvrdenie však musí byť podporené dostupnosťou zodpovedajúceho obsahu, a preto na Vitu prichádzajú virtuálni miláčikovia. Doba slávy Nintendogs je síce už za nami, ale to vôbec nevadí.

Luftrausers - Recenzia

Máloktoré hry dokážu vyvolať stav, ktorý vás núti pokračovať v hraní. Ešte jedno kolo a idem späť. Ešte jedno kolo a spravím si domáce úlohy. Ešte jedno kolo a napíšem túto recenziu.Luftrausers sa do tejto kategórie jednoznačne radí. Hra kombinuje jednoduché, avšak chytľavé mechanizmy, návykovosť a krátke herné kolá, čo ešte viac podporuje chuť k opätovnému hraniu. Ešte jedno kolo a prekonám sám seba. Zničím o pár lietadiel viac alebo konečne zostrelím vzducholoď...

Lemmings Touch - Recenzia

Ak pri slove Lemmings zbystríte pozornosť, pravdepodobne patríte medzi pamätníkov, ktorí sa s videohrami zoznámili ešte v dobách, keď sa polygóny neudávali v miliónoch a skutočný tretí rozmer bola sci-fi predstava. Ak o týchto divných potvorách počujete prvýkrát, potom pokračujte v čítaní a povieme vám, čo pred viac ako 20 rokmi patrilo k špičke herného dizajnu.

Borderlands 2 - Recenzia

Hra Borderlands 2 sa na trhu objavila na jeseň 2012. O takmer dva roky zavítala aj na prenosný handheld od Sony. Ide o ďalší titul do postupne sa rozrastajúcej knižnice PS Vity, ktorý spadá do menej lákavej kategórie "porty a remaky". Na rozdiel od remakov z poslednej doby má Borderlands 2 jednu nevýhodu. Táto hra bola pôvodne určená pre konzolu PS3.

God of War Collection - Recenzia

Sony sa viacerými spôsobmi snaží, aby bolo na PS Vite čo hrať. Okrem toho, že produkuje exkluzívne AAA tituly, portuje na handheld aj remaky svojich obľúbených sérií. Nedávno sme recenzovali Sly Trilogy, tento port sa podľa nás naozaj podaril. Po necelom mesiaci prichádza ešte zaujímavejší herný obsah v podobe prvých dvoch dielov obľúbenej série God of War. A aby toho nebolo málo, v júli sa objaví Ratchet & Clank. Pozrime sa však na Kratosa, ktorý nedopadol úplne podľa očakávaní.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk