Battle Royale prichádza do Warface

Battle Royale prichádza do Warface

Futuristická strieľačka od štúdia Crytek zvaná Warface dostane battle royale mod.

Upozornenie: Zobrazenie videa v tomto článku Vám blokuje Adblock. Viac informácií o tejto problematike sa dočítate v našom článku.

Štúdio Crytek pracuje na pridaní battle royale modu do ich futuristickej free-to-play hry Warface. Dátum vydania zatiaľ nikto nevie, no vieme, že k hráčom dorazí v najbližšej aktualizácii.

Budú tam všetky základné prvky battle royalu, obrovská mapa, zmenšujúca sa zóna a náhodné veci všade v budovách. Vývojári Cryteku vravia, že toto je ich doposiaľ najväčšia mapa. Faktom, ktorý trošku hráčov zrejme sklame je, že mapa podporuje iba 16 hráčov. Dokonca sa hráči len tak zjavia na náhodnom mieste, namiesto padania s padákom.

Všetky mody hry sa mi doteraz pripadali ako také zmiešanie PvP zápasov v malých arénach na štýl Call of Duty a kooperatívnych misií vo väčších priestoroch. Takže by battle royale mohla byť zmena k lepšiemu. Je iba na vás, či sa do hry rozhodnete investovať svoj čas, koniec koncov, je zdarma, tak prečo nie ? O celom tomto novom mode si môžete prečítať na oficiálnej stránke Warface.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk

Aktuálne súťaže

Generation 74 - Raider sa nám ukázal v plnej sile
Súťaž o router D-LINK DIR-882
Súťaž o myš Logitech G703 Lightspeed