Hra Tooth and Tail od štúdia Pocketwatch games bola oficiálne vydaná

Hra Tooth and Tail od štúdia Pocketwatch games bola oficiálne vydaná

Je to RTS hra ako žiadna iná.

Štúdio stojace za farebnou co-op heist hrou zvanou Monaco sa začalo venovať RTS žánru a vznikla z toho hra, ktorá disponuje svojimi krátkymi, no záživnými bojmi. Volá sa Tooth and Tail. Nájdete v nej hru pre jedného hráča, hru pre viacerých hráčov, hranie na jednej (rozdelenej) obrazovke. Taktiež si môžete pozrieť záznamy z bitiek a hrať môžete aj s gamepadom.

„Zápas trvá 5-12 minút, “ podľa slov vývojárov. „Tooth and Tail je RTS popcornom pre veteránov, ale aj začiatočníkov, “ vraví štúdio Pocketwatch games.

Hlavným prvkom je pixelovaná grafika, ktorá k danému žánru dokonale sedí. Jednotky sú na bojisko vytiahnuté zo zvieracieho kráľovstva. K dispozícii máte napríklad skunkov, ktorí hádžu plynové granáty alebo sovy, ktoré vypúšťajú bojovníkov z výšky. V neposlednom rade je tu aj myš, ktorá vie, ako tomu všetkému vládnuť. Zvieratá sa delia na štyri rôzne druhy: Lonogcoats, Commonfolk, KSR a Civilized.

Na hru sa určite teší obrovské množstvo fanúšikov RTS hier, či už veteránov alebo nováčikov. Pozrieť si môžete aj trailer na hru uvedený nižšie.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk