Vyskúšajte si prvých 10 hodín Mass Effect: Andromeda zadarmo

Vyskúšajte si prvých 10 hodín Mass Effect: Andromeda zadarmo

Pri vydaní ME: Andromeda mali hráči možnosť vyskúšať si cez EA Access prvých 10 hodín hry. Teraz sa táto ponuka vracia a je dostupná pre každého.

Vývojári a vydavatelia stojací za najnovšou hrou série Mass Effect chcú fanúšikom ukázať, že ich hra, napriek prvotným problémom pri vydaní, naozaj stojí za to. Robia tak aj prostredníctvom otvorenia Free Trial účtov pre každého. Tieto účty nie sú nijako extrémne limitované: svojich 10 hodín hrania môžete stráviť hraním príbehovej kampane a nebude vás obmedzovať nič, iba čas. Alebo sa môžete rozhodnúť ponoriť sa do režimu pre viacerých hráčov a skúsiť si svoju šikovnosť v hre online.

Ak ste už v minulosti skúšali trial cez EA Access, dostupný budeme mať iba zostatkový čas z pôvodných 10 hodín. Ak ste hru ešte neskúšali, je to skvelá možnosť ako skúsiť vyťažiť z hry za prvých 10 hodín čo najviac a potom sa rozhodnúť, či si za hru zaplatíte a budete pokračovať alebo radšej siahnete po inom titule. Free trial je dostupný na PlayStation 4, Xbox One a PC cez Origin.

 

Upozornenie: Zobrazenie videa v tomto článku Vám blokuje Adblock. Viac informácií o tejto problematike sa dočítate v našom článku.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk