Začalo sa nové Guardians of the Galaxy dobrodružstvo

Začalo sa nové Guardians of the Galaxy dobrodružstvo

Tellltale Games majú talent zobrať známe série a premeniť ich na zábavné adventúry, či už ide o The Walking Dead, Borderlands alebo Game of Thrones. Tentokrát si do rúk zobrali populárnych Strážcov Galaxie a máme tu už prvú epizódu tejto adventúry.

Episode One: Tangled Up in Blue je dostupná na Windows, Mac, PS4, Xbox One a neskôr tento týždeň bude vydaná aj na App Store a Google Play. Cena prvej epizódy je približne 5€ a cena za Season Pass je na Steame 22,99€. Hra bude mať dokopy 5 epizód a zvyšné 4 by mali byť vydané ešte tento rok.

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series prináša hráčom nový príbeh z tohto sveta, kde naša obľúbená parta hrdinov, Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket a Groot, objaví tajomnú relikviu, ktorá má neopísateľnú moc. Každý bude mať svoj motív, prečo chce objekt získať, no túžiť po ňom bude aj nový nepriateľ. Ten bude extra nebezpečný a krutý, nakoľko bude posledný svojho druhu.

Toto dobrodružstvo naprieč vesmírom nahovoria herci známi nielen z predošlých Telltale Games hier, napríklad Scott Porter(Friday Night Lights, The Walking Dead) ako Star-Lord, Emily O'Brien(Middle Earth: Shadow of Mordor) ako Gamora, Nolan North(Uncharted, Pretty Little Liars) ako Rocket, Barndon Paul Ells(Watch Dogs) ako Drax a Adam Harrington(The Wolf Among Us, League of Legends) ako Groot.

Upozornenie: Zobrazenie videa v tomto článku Vám blokuje Adblock. Viac informácií o tejto problematike sa dočítate v našom článku.

Zdroj: Telltale Games

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk