Zoznámili sme sa s autokamerami TrueCam priamo na legendárnej Barum Rally

TrueCam, značka predstavujúca múdre kamery do áut z portfólia úspešnej českej spoločnosti elem6, je tento rok generálnym partnerom Majstrovstiev Českej Republiky v Rally. Preto nebolo veľkým prekvapením, že si pri príležitosti už 47. ročníka takmer legendárnej Barumky, inak známej aj ako Barum Czech Rally Zlín, pripravili malú sprievodnú akciu pre novinárov, na ktorej bližšie predstavili svoje výrobky.

Možno aj ty sám si herný hejter...

Jedni tvrdia, že je hra dobrá ako nahé fotky Scarlett Johansson (nie sú súčasťou článku, sorry), iní zasa, že je zlá ako spev Martina Jakubca (nie je súčasťou článku, nemáte za čo). Takéto spory a hádky sú najmä na sociálnych sieťach na dennom poriadku. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, ako to naozaj je? Diskutujete či hejtujete?

Týchto 11 zaujímavých hudobných sprievodov z hier musí poznať každý hráč

Hudobný sprievod a skvelé soundtracky už dávno nepatria iba do filmu a to, že hudba je nedeliteľnou súčasťou hier vie každý hráč. Hudba v hre môže navodiť skvelú a príjemnú atmosféru, môže vás motivovať hrať hru ďalej, môže vám privodiť zimomriavky, alebo vám dokáže vyčariť úsmev na tvári. A práve na takéto melódie a hudobné sprievody sa dnes pozrieme bližšie.

5 dávno zabudnutých starých hier, ktoré si musíte zahrať

Veľakrát sa stane, že tvorca hry vydá svoju hru na nesprávnom mieste, či ešte horšie – v nesprávny čas. To, čo by sa mohlo stať hitom číslo jeden a udržať sa na predných priečkach predajov, sa stane zabudnutou hrou. Takou tou hrou, o ktorej si poviete – "Samozrejme, bola fajn, hral som ju". Ale v búrlivých hráčskych diskusiách upadne do zabudnutia. Z dnešných novších hier môžem spomenúť napríklad taký Wolfenstein: New Order, ktorý v recenziách dostáva veľmi kladné hodnotenia, no vydavateľ sa s reklamou na tento titul akosi nepopasoval, či hru Assassins Creed: Rogue, ktorá v mnohom predčila aj krásne spracované AC: Unity, no vyšla iba ako záplata na dušu pre hráčov starých konzol. Dnes sa pozrieme teda na zúbok hrám, ktoré by svojím spracovaním patrili k špičke, keby by vyšli v trošku inú dobu a iný čas.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk