Možno aj ty sám si herný hejter...

Jedni tvrdia, že je hra dobrá ako nahé fotky Scarlett Johansson (nie sú súčasťou článku, sorry), iní zasa, že je zlá ako spev Martina Jakubca (nie je súčasťou článku, nemáte za čo). Takéto spory a hádky sú najmä na sociálnych sieťach na dennom poriadku. Zamysleli ste sa však niekedy nad tým, ako to naozaj je? Diskutujete či hejtujete?

Týchto 11 zaujímavých hudobných sprievodov z hier musí poznať každý hráč

Hudobný sprievod a skvelé soundtracky už dávno nepatria iba do filmu a to, že hudba je nedeliteľnou súčasťou hier vie každý hráč. Hudba v hre môže navodiť skvelú a príjemnú atmosféru, môže vás motivovať hrať hru ďalej, môže vám privodiť zimomriavky, alebo vám dokáže vyčariť úsmev na tvári. A práve na takéto melódie a hudobné sprievody sa dnes pozrieme bližšie.

5 dávno zabudnutých starých hier, ktoré si musíte zahrať

Veľakrát sa stane, že tvorca hry vydá svoju hru na nesprávnom mieste, či ešte horšie – v nesprávny čas. To, čo by sa mohlo stať hitom číslo jeden a udržať sa na predných priečkach predajov, sa stane zabudnutou hrou. Takou tou hrou, o ktorej si poviete – "Samozrejme, bola fajn, hral som ju". Ale v búrlivých hráčskych diskusiách upadne do zabudnutia. Z dnešných novších hier môžem spomenúť napríklad taký Wolfenstein: New Order, ktorý v recenziách dostáva veľmi kladné hodnotenia, no vydavateľ sa s reklamou na tento titul akosi nepopasoval, či hru Assassins Creed: Rogue, ktorá v mnohom predčila aj krásne spracované AC: Unity, no vyšla iba ako záplata na dušu pre hráčov starých konzol. Dnes sa pozrieme teda na zúbok hrám, ktoré by svojím spracovaním patrili k špičke, keby by vyšli v trošku inú dobu a iný čas.

4K hranie na Sony Bravia 55“ XD85

Privítajte éru 4K rozlíšenia. Táto technológia nie je nová a hovorí sa o nej už niekoľko rokov. Je však rozdiel medzi hovorením a jej reálnym využívaním v praxi. A hoci je cena 4K televízorov pre niekoho stále pomerne vysoká, za kombináciu 4K hernej konzoly a 4K TV dnes zaplatíte cca toľko ako za nový herný počítač.

Pochybné skupiny na Facebooku: Ak si nedáte pozor, môžete prísť o veľa

„Rozdávame výhry, ktoré sú darom pre spoločnosť. Snažíme sa vám spríjemniť deň.“ Znie vám takýto popis súťaže podozrivý? Potom určite nepatríte medzi tisíce Slovákov, ktorí sa nechali zlákať vidinou darčekov zadarmo. Žiaľ, nie každý z nás je natoľko opatrný a mnohí svoju naivitu už oľutovali.

Pozrite sa, ako vyzeral stánok spoločnosti Gigabyte na Dreamhack-u

Podujatia s menom Dreamhack sú u hernej komunity nielen známe, ale takmer až uctievané. Kto ešte na takejto akcii nebol, nepochopí, ale kto si už zažil LAN párty s tisíckami spoluhráčov na tom istom mieste, vie, že tomuto zážitku sa vyrovná len máločo. Preto už dávno nie sú Dreamhack akcie iba o hraní, ale aj o spoločnostiach a produktoch, ktoré dokážu skvelý herný zážitok zabezpečiť. Na tohtoročnom Dreamhacku, ktorý sa uskutočnil minulý týždeň v nemeckom meste Lipsko (Leipzig), mali viacerí výrobcovia a herné spoločnosti svoje stánky a my sme sa pristavili pri jednom z najlepšie vybavených, ktorým bol stánok spoločnosti Gigabyte.

To najlepšie a najhoršie z herného sveta za rok 2016

Rok 2016 je už úspešne za nami a hoci pre mnohých hráčov aj nehráčov nebol tým najpozitívnejším, mal aj viacero svetlých okamihov. Úspechy a pády rozličných spoločností, aféry z herného sveta, ale aj napredovanie technológií. Rok 2016 bol na tieto okamihy naozaj bohatý.

TOP 5 HIER 2016 OČAMI REDAKTOROV GAMESITE.sk

TOP 5 redakcie Gamesite.sk
Koniec roka je tu a s ním tradícia každej jednej redakcie, kde sa dá niečo zoradiť. A nakoľko sme na hernom webe, asi nebudeme zoradzovať TOP 10 failov celebrít v roku 2016, ale skôr sa budeme venovať tým hrám.
Nakoľko veríme v subjektívneho ducha každého redaktora, tak sme dali príležitosť všetkým, aby prezentovali svoje názory. Nie každý mal možnosť hrať všetko a preto robiť jeden celkový rebríček je podľa nás nezmysel.

Veselé Vianoce od Gamesite.sk

Či už sme PC Master Race, Console peasants, alebo PC Stupid Elitists. Či už sme fanúšikmi Nvidie, alebo AMD, blížia sa Vianoce. Každopádne dúfam, že si nájdete pod stromčekom niečo, čo poteší vaše hráčske srdce.
Mimochodom, čas Vianoc je čas bilancovania. Rok 2016 je v hernom biznise vo veľkej miere prelomový.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk