Rozhovory s (naozajstnými) hráčkami: Martina a Veronika

Dnešný rozhovor bude iný. Porozprávali sme sa naraz s dvoma respondentkami. Prečo? Lebo sú to sestry, dvojičky a obe sú veľmi sympatické hráčky aj cosplayerky. Isto uznáte, že to je vzácnosť. Spomenuli sme napríklad problémy s cosplayom, problematiku udržania ženských/mužských pŕs v kostýme, aj pár ďalších zaujímavých tém. Dievčatá majú zvyk používať veľa anglických výrazov, tak pre istotu si pripravte Google Translator...

Rozhovory s (naozajstnými) hráčkami: Zuzka

Vítame vás v prvom rozhovore s hráčkou v tomto roku! Nezabudli sme na vás, ale mali sme veľa práce. To viete, Zaklínač 3, Fallout 4 a iné povinnosti. Tentokrát sme vyspovedali Zuzku, ktorá neholduje online hrám, zriedkavo jej pri hrách tečú nervy a bavili sme sa aj o prsiach a sprchovaní. Tak si to nenechajte ujsť.

Y-Games: Rozhovor s Counter Strike legendou: GuardiaN

Nie je to na každodennom poriadku, aby to Slovák dotiahol vo svetových kruhoch do rebríčka medzi najväčších profesionálov. O to viac to platí v hernom svete, kde byť profesionálnym hráčom je tajný sen každého z nás, no konkurencia je obrovská. Jedného takého zástupcu však Slovensko má a je ním Counter Strike legenda GuardiaN, aktuálne hrajúca za svetový rusko-ukrajinský tím NaVi. GurdiaN súhlasil s rozhovorom pre Gamesite, a to sme si rozhodne nemohli nechať ujsť!

Rozhovory s (naozajstnými) hráčkami: Zuzka alias Baty Alquawen

Vitajte v jedenástom pokračovaní Rozhovorov s (naozajstnými) hráčkami. Po špeciáli s Bětkou tu máme ďalšie unikátne vydanie v podobe rozhovoru s nemenej známou Zuzkou alias Baty. Môžete ju poznať z hernej relácie Indian a úzko spolupracuje aj s herným vydavateľstvom Playman. Keďže vytvorila cosplay k čoskoro vychádzajúcej hre Might & Magic Heroes 7, zaujímali sme sa o podrobnosti.

Interview s Nickom Tannahillom - Firefly Studios

Štúdio Firefly začalo svoju púť v roku 1999, keď s veľkou slávou vydalo svoju legendárnu RTS Stronghold, na ktorú nadviazalo ešte populárnejšou expanziou Stronghold Crusader. Od vtedy uplynulo mnoho času, štúdio si zažilo svoje zlé, no aj lepšie chvíle, až sa im konečne podarilo na legendu nadviazať pokračovaním Stronghold Crusader 2. O začiatkoch, aktuálnych, no aj budúcich plánoch sme sa porozprávali s hlavným marketingovým manažérom, Nickom Tannahillom, ktorý nám s veľkým potešením odpovedal a Slovenským fanúšikom Strongholdu posiela pozdravy.

Rozhovory s (naozajstnými) hráčkami: Lenka

Leto sa pomaly blíži ku koncu a my prichádzame s jubilejným 10. rozhovorom. Dvojciferné číslo znamená, že sme už prešli kus cesty v snahe zistiť, či sú rozdiely medzi názormi a zvyklosťami hráčok a hráčov. Na závery by však bolo zrejme priskoro, a tak pokračujeme ďalej. Tentokrát sme vyspovedali Lenku, ktorá ponúkla trochu iné pohľady a názory na otázky, ktoré sme už rozoberali. Samozrejme, prezradila aj čo-to zo svojho súkromia.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk