Bezdrôtové slúchadlá s redukciou ruchu a ďalšie audio zariadenia sú vo výpredaji

Drvivá väčšina ľudí počúva hudbu pri cestovaní či už do školy alebo práce. Cestovanie prostriedkami verejnej dopravy ale so sebou prináša aj veľa okolitého hluku od spolucestujúcich alebo prechodu vagónu cez výhybku. Pokiaľ vás tieto elementy vyrušujú, riešením je kúpa slúchadiel s aktívnou redukciou okolitého ruchu.

Milovníci screenshotov pozor - NVIDIA ohlásila súťaž o GTX 1070 Ti a dlhodobú spoluprácu

Spoločnosť NVIDIA ohlásila veľkú súťaž, ktorej cieľom bude objaviť talentovaných tvorcov fotografií priamo v hernom prostredí s pomocou technológie NVIDIA Ansel. Súťaž trvá do 21.12.2017 a je v nej možné vyhrať výkonnú grafickú kartu GeForce GTX 1070 Ti a šancu na dlhodobú spoluprácu.

Je na čase zapomenout Full HD rozlišení. Budoucnost patří 4K

Technologický pokrok jde stále kupředu a těžko ho zastavíte. Platí to samozřejmě také v případě počítačových her a brzy nás čeká jeden velký posun. Herní svět kráčí směrem k více a více skloňovanému 4K rozlišení. Full HD spolehlivě sloužilo jako zlatý standard celou řadu let, ale je na čase mu zamávat a vydat se naproti světlejším a jemnějším zítřkům s vyšším rozlišením.

V púštnej mape PUBG sa hráči stretnú s novou zbraňou

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS je najpopulárnejšou PC hrou posledných rokov, s rekordným počtom hráčov na platforme Steam, a viac ako 24 miliónmi predaných kópií. Tento mesiac hra opustí “Early Access” mód a pridá novú púštnu mapu, možnosť prekonávať prekážky, radu iných vylepšení a takisto aj novú zbraň špecifickú pre pripravovanú mapu.

Boli sme pri otvorení showroomu Black Dragon - Srdcia hráčov zaplesajú

Výber nových počítačov, príslušenstva, alebo aj hier nie je nikdy ľahký proces. Človek môže prečítať všetky recenzie na internete, pozrieť si videá s rozbaľovaním komponentov, alebo zážitky z hier, ale najlepšie je vždy si môcť potenciálny tovar vyskúšať na vlastné ruky a oči. Aj vďaka tejto filozofii sa tento uzimený piatok v Bratislave otvoril, na slovenské pomery naozaj špičkový showroom zameraný na hráčov a e-sports, za ktorým stojí spojenie jedného z obľúbených hráčskych podnikov Black King Bar a predajne Čierny Drak, ktorá sa po novom volá Black Dragon.

Nové Game Ready ovládače od Nvidie pre vyšší výkon v Star Wars Battlefront II a ďalšie tituly

Práve dnes vychádza titul Star Wars Battlefront II a dobrou správou pre hráčov, teda okrem možnosti zahrať si za hrdinov zo sveta Star Wars je, že spoločnosť NVIDIA nelenila s prípravou optimalizovaných ovládačov. Najnovšie Game Ready ovládače ale nesľubujú vyšší výkon len v titule Battlefront II, ale aj v ďalších kvalitných a obľúbených tituloch.

NVIDIA ukazuje novú mapu do PUBG a rozdáva až 5000 kľúčov

Titul PlayerUnknown’s Battlegrounds, tiež známy pod skratkou PUBG je bez pochýb jednou z najobľúbenejších hier posledných rokov. Preto nie je prekvapením, že sa do tejto hry stále dostávajú nové predmety, vylepšenia a v tomto prípade aj nová púštna mapa, na ktorej sa stále pracuje. Spoločnosť NVIDIA zverejnila päť exkluzívnych screenshotov práve zo spomínanej mapy a ako čerešničku na torte oznámila súťaž, vďaka ktorej až 5000 používateľov softvéru GeForce Experience získa kópiu PUBG úplne zadarmo.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk

Generation magazín

Generation 73 - Xbox One X a mesačné skúsenosti s ním