Nové Thinkpad modely pre rok 2018 potešia (nielen) vyšším výkonom

Jar je, už nielen dátumom, aj podľa teplôt posledných dní naozaj tu a to neznamená iba krajšie počasie a menej vrstiev oblečenia, ale aj novú várku čerstvých produktov od veľkých spoločností. S jarným upratovaním, kedy ľudia vyhadzujú staré a nepotrebné veci, predsa treba ponúknuť novinky, ktorými si môžu potom zaplniť novovzniknuté miesta v domácnosti. A spoločnosť Lenovo na to ide poriadne zostra, s nádielkou noviniek v rade Thinkpad - zariadení zameraných na profesionálov.

Acer Predator XB252Q - Full HD doplněné o 240 Hz, G-Sync a další vychytávky

Znáte takový ten obrázek ledovce na hladině oceánu, který slouží k demonstraci toho, že většina není na první pohled vidět? Přesně ten se skvěle hodí pro monitory, byť tomu zatím nemusíte věřit. Při prvním pohledu na Predator XB252Q si kromě stylového designu ve specifikacích všimnete Full HD rozlišení a velikosti 24,5”. Právě koukáte na část ledovce, která je nad hladinou.

Ako zaujať hráčov a nadšencov - HP Omen stánok na IEM Katowice 2018

Ako najlepšie predviesť svoje herne zamerané produkty potenciálnym záujemcom? Vytvoriť masívnu online kampaň, púšťať reklamné upútavky pred videami obľúbených youtuberov, či vylepiť bilboardy kade-tade po krajine? A prečo neísť priamo za zdrojom a neukázať svoje počítače a doplnky priamo hráčom na jednej z najväčších akcií zameraných na hry v Európe?

Najnovší update pre NVIDIA Shield TV prináša nové funkcie, aplikácie aj vylepšenú bezpečnosť

Spoločnosť NVIDIA neustále pracuje na vylepšovaní svojich zariadení a to zahŕňa aj NVIDIA Shield TV. S poslednou verziou softvéru pre NVIDIA Shield TV prichádzajú nové aplikácie, hry a funkcie. Upgrade softvéru SHIELD Experience na verziu 6.3 zahŕňa taktiež najnovšie bezpečnostné aktualizácie, novinky v oblasti prehrávánia, vylepšený výkon bezdrôtového a Bluetooth pripojenia a aktualizáciu firmvéru príslušenstva pre SHIELD TV.

Bezdrôtové slúchadlá s redukciou ruchu a ďalšie audio zariadenia sú vo výpredaji

Drvivá väčšina ľudí počúva hudbu pri cestovaní či už do školy alebo práce. Cestovanie prostriedkami verejnej dopravy ale so sebou prináša aj veľa okolitého hluku od spolucestujúcich alebo prechodu vagónu cez výhybku. Pokiaľ vás tieto elementy vyrušujú, riešením je kúpa slúchadiel s aktívnou redukciou okolitého ruchu.

Milovníci screenshotov pozor - NVIDIA ohlásila súťaž o GTX 1070 Ti a dlhodobú spoluprácu

Spoločnosť NVIDIA ohlásila veľkú súťaž, ktorej cieľom bude objaviť talentovaných tvorcov fotografií priamo v hernom prostredí s pomocou technológie NVIDIA Ansel. Súťaž trvá do 21.12.2017 a je v nej možné vyhrať výkonnú grafickú kartu GeForce GTX 1070 Ti a šancu na dlhodobú spoluprácu.

Je na čase zapomenout Full HD rozlišení. Budoucnost patří 4K

Technologický pokrok jde stále kupředu a těžko ho zastavíte. Platí to samozřejmě také v případě počítačových her a brzy nás čeká jeden velký posun. Herní svět kráčí směrem k více a více skloňovanému 4K rozlišení. Full HD spolehlivě sloužilo jako zlatý standard celou řadu let, ale je na čase mu zamávat a vydat se naproti světlejším a jemnějším zítřkům s vyšším rozlišením.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk