Nová titulka prináša aj začiatok nového mesiaca

Generation magazín č. 022Mesiac prešiel ako voda a mne nezostáva nič iné, ako zvolať: "Sláva, máme ďalšie číslo za sebou, môžeme sa pustiť do ďalšieho!"

Nechcel by som tu písať o tom, čo bude obsahom čísla, či tam budú recenzie alebo články o Gamescome alebo Istrocone. Áno, budú, samozrejme, ale v každom prípade by som bol veľmi rád, keby ste si aj toto číslo užili, oddýchli si v tomto školskom/pracovnom nápore. Veríme, že okrem herných recenzií vás zaujmú aj iné články, či už tematické alebo trendové.

Generation magazín #022

Rád by som vám všetkým dal do povedomia pripravovanú novinku, ktorá sa dostane snáď už do budúceho čísla magazínu. Ide o dlhožiadaný a plánovaný komiks, ktorým sme vás chceli prekvapiť už skôr, avšak v návale práce to nešlo. Niektorí z vás si určite všimli nejaké náznaky už na Facebooku, kde sme predstavili "hlavné postavy". Zatiaľ by som sem vypustil to, ako približne budú konkrétne postavičky z našej redakcie vyzerať. Príbehom začneme nabudúce, v každom prípade si tento komiks nebudete mať možnosť prečítať nikde inde, len v našom magazíne Generation.

Dokáže niekto z vás v komentároch spísať, tipnúť si jednotlivých členov redakcie? Napovieme menným zoznamom. Vy ich máte len správne usporiadať.

JC, Xenik, Klajo, Juraj, Hiro, MarkusFenix, Lenka2, Encrypt, Mortva.

 

A príjemné čítanie!

Zdeno Hiro Moudrý

 

  Stiahnuť PDF verziu pre PC a tablety (20,07 MB)  Stiahnuť PDF verziu pre smartphony (9,71 MB)

Magazín nájdete aj na Publero.cz.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk

Aktuálne súťaže

Generation 74 - Raider sa nám ukázal v plnej sile
Súťaž o router D-LINK DIR-882
Súťaž o myš Logitech G703 Lightspeed