4K hranie na Sony Bravia 55“ XD85

Privítajte éru 4K rozlíšenia. Táto technológia nie je nová a hovorí sa o nej už niekoľko rokov. Je však rozdiel medzi hovorením a jej reálnym využívaním v praxi. A hoci je cena 4K televízorov pre niekoho stále pomerne vysoká, za kombináciu 4K hernej konzoly a 4K TV dnes zaplatíte cca toľko ako za nový herný počítač.

Ghost in the Shell - Natáčané podľa slávnej anime predlohy

Kultová japonská anime Ghost in the Shell sa stala základným inšpiračným pilierom pre legendárnu trilógiu Matrix. Teraz prišiel čas, aby táto kyberpunková perla sama zažiarila na filmovom plátne. Využila na to režiséra Ruperta Sandersa a hlavne Scarlett Johansson, jednu z najlepších herečiek svojej generácie, ktorá naviac v Lucy a Avengers predviedla, aké dokážu byť jej hrdinky nebezpečné.

NVIDIA Game Ready ovládač: DX12 a nárast výkonu, Ghost Recon Wildlands dostáva Ansel

Štartujú predaje najnovšej grafickej karty NVIDIA GeForce 1080 Ti a s tým prichádza aj posunutie toho, čo je možné dokázať v počítačovej grafike. Ruka v ruke s tým pochopiteľne idú aj nové Game Ready ovládače ktoré zvyšujú výkon aplikácií v prostredí DirectX 12. Nový ovládač takisto sprístupňuje technológiu NVIDIA Ansel pre hru Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands.

Súťaž o Gigabyte Z270 Gaming K3

Gigabyte patrí k jednej z naj značiek čo sa týka matičných dosiek, alebo grafických kariet. My to môžeme len a len potvrdiť a vy sa o tom budete môcť presvedčiť taktiež, ak by ste sa stali výhercom MB Gigabyte Z270 Gaming K3, o ktorú si zasúťažíte spolu s nami a spoločnosťou GIGABYTE.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk