Pokémon Go oslávi svoje prvé narodeniny vo veľkom štýle po celom šírom svete

Pokémon Go oslávi svoje prvé narodeniny vo veľkom štýle po celom šírom svete

Kto by to pred rokom povedal, že táto hra aj po tak dlhej dobe ostane medzi hráčmi naďalej populárna, aj keď celkový "boom" okolo nej pomerne upadol.

Tvorcovia z Niantic na svojej webovej stránke oznámili, že ich hra Pokémon Go oslávi svoje prvé narodeniny v doposiaľ nevídanom štýle. Počas najbližších mesiacov bude hra hostiť niekoľko udalostí po celom svete, ako oslavu narodenín tohto mobilného zázraku. Všetko to začne 22. júla v Chicagu na tzv. Pokémon Go Festivale. Počas dňa sa budú odohrávať tri výzvy v ktorých tréneri budú pracovať na tom, aby odomkli svetové odmeny. Teda, ak v Grant Parku chytia určité typy Pokémonov, odomknú pre celý svet rôzne bonusy a podobne. Info grafiku s vysvetlením môžeme vidieť na obrázku nižšie.

Zatiaľ čo sa budú tréneri v Chicagu snažiť odomykať bonusy, hráči mimo mesta Chicago budú môcť tiež do tejto udalosti prispieť chytaním Pokémonov. Ich snaha predĺži trvanie bonusov, ktoré sa na podujatí odomknú. A ak bude po celom svete chytený určitý počet Pokémonov, bude v Grant Parku odhalená tajná výzva, ktorá po dokončení odomkne mimoriadny bonus po celom svete.

A to nie je všetko. V priebehu augusta a septembra sa uskutočnia udalosti tzv. - Safari zóny vo vybraných nákupných centrách. V týchto zónach si budete môcť chytiť širokú škálu Pokémonov a tak svoju zbierku rozšíriť ešte viac. Konkrétne ide o tieto mestá a centrá:

5. Augusta 2017

Fisketorvet - Kodaň, Dánsko 
Centrum Černý Most - Praha, Česká republika

12. Augusta 2017

Mall of Scandinavia - Štokholm, Švédsko 
Stadshart Amstelveen - Amstelveen, Holandsko

16. Septembra 2017

CentrO - Oberhausen, Nemecko 
Les Quatre Temps - Paríž, Francúzsko 
La Maquinista - Barcelona, Španielsko

Zdroj: Niantic

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk