Nokia 8: Tri prvenstvá v precízne navrhnutej vlajkovej lodi

HMD Global, domov telefónov Nokia, predstavil Nokiu 8, výkonný smartfón so starostlivo vyhotoveným remeselným spracovaním. Telefón je navrhnutý pre všetkých, ktorí radi tvoria obsah. Nokia 8 bude mať tiež vo svete smartfónov tri technologické prvenstvá, medzi ktoré patrí, okrem iného, unikátna spolupráca s ZEISS na optike. S vysokým výkonom, čistým Androidom a takisto s precíznym celohliníkovým telom reprezentuje Nokia 8 všetko, čo si je možné predstaviť pod pojmom vlajková loď spoločnosti Nokia.

ASUS ZenPad 10: tablet pre bohaté multimediálne zážitky

ASUS zaradil do svojej ponuky nové tablety z radu ZenPad. Inovované modely ZenPad 10 (Z301ML / Z301MFL) zajmú kovovým rámčekom a zadným krytom s reliéfom v podobe tkanej látky. 10,1" modely ponúknu displej až s Full HD rozlíšením, až 3 GB operačnej pamäte, úložisko až 32 GB a tiež 4650mAh batériu s výdržou až 13 hodín pri prehrávaní videa.

Motorola predstavila Moto Z2 Force a nový Moto Mod

Motorola v New Yorku predstavila svoj doteraz najpokročilejší smartfón v histórii – Moto Z2 Force. Spolu s novým telefónom spoločnosť predstavila aj nový Moto Mod, ktorý vám umožní zachytiť všetko naokolo. Doslova. Tieto zariadenia nastavili nový štandard v oblasti inovácií smartfónov. Umožňujú vám užívať si vaše záľuby a spojiť sa s okolitým svetom novým a zmysluplným spôsobom.

Asus Zenfone 3 Max: Hurikán letnej energie

Aj vy ste si všimli, že cez leto vydržíte viac? Zmeny plánov za pochodu nie sú ničím výnimočné, stačí len malý impulz od priateľov a už sedíte na letnej terase s niečím osviežujúcim v ruke. Slnko dokáže s ľudským telom, myslením i únavou hotové zázraky a cítiť sa slobodne je zrazu o čosi jednoduchšie. Preto k letu jednoznačne patrí ASUS ZenFone 3 Max. Nedobíja síce batériu zo slnka, ale zato jej má aj na rozdávanie. Je to smartfón i powerbanka zároveň.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk