Alcatel na MWC 2018: kompletné portfólio smartfónov s displejmi 18: 9

Alcatel svoje smartfóny na tento rok rozdelil do troch produktových radov - Alcatel 5, Alcatel 3 a Alcatel 1. Vybrané novinky obsahujú funkciu FaceKey, ktorá umožňuje odomykanie pomocou rozpoznania tváre. Alcatel sa tiež v Barcelone zaviazal poskytovať u nových produktov pravidelné bezpečnostné aktualizácie systému Android aspoň raz za štvrťrok.

Lenovo aj v novom roku prináša nové doplnky Moto Mods

Lenovo si je vedomé, že aktuálne ako jediný výrobca disponuje použiteľným systémom doplnkov pre smartfóny a nemieni zaspať na vavrínoch. Dôkazom je Accelerator program, ktorý pomáha vývojárom tretej strany s návrhom nových doplnkov. Práve vďaka tomuto programu vznikli dva nové doplnky, o ktorých sa dozviete viac v článku.

HTC predstavuje vylepšené U11+ a dostupné U11 life

HTC predstavilo nové HTC U11+ s vylepšenými parametrami a displejom s atraktívnym pomerom strán 18: 9. Vylepšenia sa dočkala aj batéria, vodeodolnosť a reproduktory Boom Sound. Ďalšou novinkou je HTC U11 life, ktoré bolo zaradené v programe Android One a ponúka čistý, stále aktuálny systém Android 8.0 Oreo a rýchle aktualizácie.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk