HONOR 6X - Recenzia

HONOR 6X - Recenzia

Firma Huawei v októbri minulého roku uviedla na trh HONOR 6X. Celkovo vyrobili dve výkonnostné verzie: 16GB/3GB RAM a 32GB/4GB RAM v zlatej, šedej a striebornej farbe. Predovšetkým sa zamerali na cenovú dostupnosť, jeho výdrž a celkové zhotovenie. Ako teda obstál HONOR 6X od spoločnosti Huawei?

ARCHOS rozširuje svoju ponuku 4 novými smartfónmi

ARCHOS sa rozhodol rozšíriť svoju ponuku o nové technologicky vyspelé smartfóny. Modelový rad Diamond doplnia 2 nové modely navrhnuté od Nubia a prinášajú tak najmodernejší hardware a jedinečné rozhranie pre rozsiahle užívateľské zážitky, najmä vo fotografovaní. Navyše s novou radou Sense, uvádza ARCHOS na trh 2 nové robustné modely bez rámčeka. Táto rada reaguje na vyvíjajúci sa trh s využívaním smartfónov, kedy užívatelia vyžadujú stále lepšie rozlíšenie obrazovky, plynulosť, fotografovanie a odolnosť svojich smartfónov.

Smartfón ARCHOS 55 Diamond Selfie: výkonné komponenty a fotografické funkcie

ARCHOS predstavuje smartfón ARCHOS 55 Diamond Selfie. Model je vybavený tvrdeným sklom Dragontrail, kovovými prvkami a zadným krytom odolným proti poškriabaniu, na ktorom je umiestnená čítačka odtlačkov prstov. Užívatelia určite ocenia gyroskop, ktorý umožňuje používať mobil pre chytanie Pokémonov, ovládanie dronov alebo použitie s VR okuliarmi.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk