Motorola predstavila Moto Z2 Force a nový Moto Mod

Motorola v New Yorku predstavila svoj doteraz najpokročilejší smartfón v histórii – Moto Z2 Force. Spolu s novým telefónom spoločnosť predstavila aj nový Moto Mod, ktorý vám umožní zachytiť všetko naokolo. Doslova. Tieto zariadenia nastavili nový štandard v oblasti inovácií smartfónov. Umožňujú vám užívať si vaše záľuby a spojiť sa s okolitým svetom novým a zmysluplným spôsobom.

Asus Zenfone 3 Max: Hurikán letnej energie

Aj vy ste si všimli, že cez leto vydržíte viac? Zmeny plánov za pochodu nie sú ničím výnimočné, stačí len malý impulz od priateľov a už sedíte na letnej terase s niečím osviežujúcim v ruke. Slnko dokáže s ľudským telom, myslením i únavou hotové zázraky a cítiť sa slobodne je zrazu o čosi jednoduchšie. Preto k letu jednoznačne patrí ASUS ZenFone 3 Max. Nedobíja síce batériu zo slnka, ale zato jej má aj na rozdávanie. Je to smartfón i powerbanka zároveň.

Cooler Master MasterMouse S - Recenzia

Cooler Master MasterMouse S - Recenzia

Spoločnosť Cooler Master v počítačovom prostredí poznáte skôr vďaka jej produkcii počítačových skríň či rôznych druhov chladenia, no v jej portfóliu nájdete aj herné periférie. Patrí medzi ne i herná myš MasterMouse S, ktorú sme mali možnosť otestovať v našej redakcii, a tak vám ju v dnešnej recenzii priblížime.

HONOR 6X - Recenzia

HONOR 6X - Recenzia

Firma Huawei v októbri minulého roku uviedla na trh HONOR 6X. Celkovo vyrobili dve výkonnostné verzie: 16GB/3GB RAM a 32GB/4GB RAM v zlatej, šedej a striebornej farbe. Predovšetkým sa zamerali na cenovú dostupnosť, jeho výdrž a celkové zhotovenie. Ako teda obstál HONOR 6X od spoločnosti Huawei?

ARCHOS rozširuje svoju ponuku 4 novými smartfónmi

ARCHOS sa rozhodol rozšíriť svoju ponuku o nové technologicky vyspelé smartfóny. Modelový rad Diamond doplnia 2 nové modely navrhnuté od Nubia a prinášajú tak najmodernejší hardware a jedinečné rozhranie pre rozsiahle užívateľské zážitky, najmä vo fotografovaní. Navyše s novou radou Sense, uvádza ARCHOS na trh 2 nové robustné modely bez rámčeka. Táto rada reaguje na vyvíjajúci sa trh s využívaním smartfónov, kedy užívatelia vyžadujú stále lepšie rozlíšenie obrazovky, plynulosť, fotografovanie a odolnosť svojich smartfónov.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk