Genesis Vanad 750 mouse bungee - Recenzia

Genesis Vanad 750 mouse bungee - Recenzia

"Myšie bungee” asi nie je veľmi známy výraz. Bodaj by bol, práve sme ho totiž vytvorili poslovenčením pôvodného „mouse bungee“. Možno sa v tejto chvíli usmievate, no tento názov nie je vôbec zavádzajúci. Skutočne vychádza z podobnosti s bungee jumpingom a produkt je určený pre počítačovú myš.

Roccat Cross - Recenzia

Roccat Cross - Recenzia

Skvelý multiplatformový headset, ak teda nemáte konzolu. Headset Roccat Cross eliminuje potrebu vlastniť zvlášť slúchadlá na PC, konzolu alebo mobilné zariadenie. Môže sa pochváliť nízkou hmotnosťou a vysokou kvalitou podania zvuku nielen v hrách, ale aj pri počúvaní hudby, sledovaní filmov či hlasovej komunikácii.

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 9 - Recenzia

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 9 - Recenzia

Trh s počítačovými komponentmi sa riadi viacerými pravidlami, ktoré sú samy o sebe veľmi jednoduché. Je samozrejmosťou, že spoločnosti sa snažia ponúknuť komponenty v rôznych cenových hladinách, a tak oslovujú najširšie spektrum potenciálnych zákazníkov. Niektoré komponenty sú však v takých cenových reláciách, že bežný smrteľník iba krúti hlavou.

Roccat Suora FX - Recenzia

Roccat Suora FX - Recenzia

A je to tu! Na trh prichádza dvojica klávesníc zo série SUORA od renomovanej značky ROCCAT. Suora FX sa snaží prebiť obrovskou hordou konkurencie v podobe high-end mechanických klávesníc za cenu 140€. Nie vždy je nutné pridávať funkcie ako efektné RGB osvetlenie len preto, aby to navýšilo hodnotu produktu. Ako teda Suora FX uspela v našom teste?

NZXT Kraken X52 - Recenzia

NZXT Kraken X52 - Recenzia

Komponenty od spoločnosti NZXT sú v hernom svete stále viac a viac rozšírené a používateľmi takmer vždy pozitívne oceňované. Či už ide o prvky vzhľadu, kvalitu prevedenia, alebo o účinok, zdá sa, že z dielne NZXT za posledných pár rokov nevyšiel žiaden podpriemerný komponent. Rodina Kraken AIO vodných chladičov na procesory však už má svoj vek, a preto nebolo žiadnym prekvapením, že je tu nová generácia. Do vienka dostala dychberúci dizajn. Na prvý pohľad to vyzerá tak, že si v NZXT vzali k srdcu výčitky svojich zákazníkov a recenzentov. Ako teda v gamesiťáckom testovacom počítači obstál kúsok NZXT Kraken X52?

Adata Ultimate SU800 - Recenzia

Adata Ultimate SU800 - Recenzia

Ľudí stále prekvapuje, ako rýchlo klesajú ceny SSD diskov. Jednotková cena za 1GB úložného priestoru sa síce stále ani zďaleka nevyrovná tomu, čo ponúkajú tradičné HDD, no existuje viacero prípadov, keď používateľ kapacitu HDD ani nepotrebuje, zatiaľ čo rýchlosť SSD-čka by sa mu zišla. Tentoraz k nám zavítal jeden z najnovších kúskov od spoločnosti Adata a my sme sa už tradične pozreli na to, čo pre bežného záujemcu ponúka.

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 7 - Recenzia

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 7 - Recenzia

Už zaužívaný prístup spoločnosti Intel ku každoročnému vydávaniu nových procesorov sa nezmenil ani tento rok a osvedčené procesory z rodiny Skylake striedajú kúsky z rady Kaby Lake. To si, samozrejme, pýta aj nové matičné dosky a viacero spoločností na seba nenechalo dlho čakať. Tesne po vydaní Kaby Lake procesorov predstavila spoločnosť Gigabyte novú radu Aorus disponujúcu čipsetom Z270X. A my sme sa pozreli na tri modely, ktoré sa zameriavajú na rôznych hráčov a ponúkajú v rozličných cenových hladinách rozdielne, ale stále bohaté vybavenie.

Adata SD700 - Recenzia

Adata SD700 - Recenzia

Každý, nielen ten, kto veľa cestuje, už mal dilemu, ako so sebou preniesť všetky potrebné dáta. V dnešnej dobe ultraprenosných notebookov je bežným úkazom, že cenovo dostupné kúsky neponúkajú dostatočný úložný priestor. Ešte pred pár rokmi bolo jedinou možnosťou nosiť so sebou prenosné HDD, ktoré je ale v porovnaní s moderným diskom oveľa pomalšie. Taktiež netreba zabúdať na fakt, že harddisky obsahujú pohyblivé časti, a tak malá nepozornosť, jeden pád alebo príliš natriasajúce sa prostredie by mohlo znamenať stratu častí, či dokonca všetkých dát. Sláva externým SSD úložiskám!

GIGABYTE GeForce GTX 1060 Xtreme Gaming 6G - Recenzia

GIGABYTE GeForce GTX 1060 Xtreme Gaming 6G - Recenzia

Množstvo ľudí chce hrať kvalitné hry vo vysokom rozlíšení, ale straší ich a zväzuje jedno nepríjemné slovo, ktorým je „rozpočet”. Nie každý zarába mesačne stovky eur a nie každý má šťastie na chápajúcich rodičov, ktorých peňaženky fungujú ako bankomat. Slovné spojenie „low budget gaming” (hranie s nízkym rozpočtom) je používané už mnoho rokov, ale ešte nikdy neboli cenovo dostupné také výkonné grafické karty ako v dnešnej dobe.

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 5 - Recenzia

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 5 - Recenzia

Vo svete počítačových hardvérov je tradíciou, že spoločnosť Intel prichádza každoročne s novou generáciou procesorov. Či už ich TIK-TOK prístup odsudzujete, alebo ste jeho zástancom, inovácia (hoci možno menšia, než by mohla byť) sa mu nedá uprieť. Ani tento rok nie je výnimkou a spoločnosť Intel začiatkom roka predstavila procesory siedmej generácie z rodiny KabyLake. Spoločnosti vyrábajúce matičné dosky tak prídu s najrozličnejšími kúskami, ktorými sa budú snažiť zaujať potenciálnych zákazníkov.

Trust GXT 353 Vibration Headset - Recenzia

Trust GXT 353 Vibration Headset - Recenzia

Dokonalý herný zážitok vyžaduje okrem kvalitného vizuálneho divadla aj perfektný zvuk. Preferencie hráčov sa líšia. Niekto preferuje hlasné domáce kino, ktoré robí radosť aj susedom, iní hráči dávajú prednosť slúchadlám. Tie totiž dokážu reprodukovať zvuk do najmenších detailov – ak máte kvalitné slúchadlá a nerušia pritom okolie. Slúchadlá Trust GXT 353 Vibration Headset sa od konkurencie odlišujú tým, že k reprodukcii zvuku pridávajú aj vibrácie.

Lenovo Yoga Book - Recenzia

Lenovo Yoga Book - Recenzia

Yoga Book je zariadenie 2 v 1. Dokáže vynahradiť klasický tablet a notebook a skombinovať ich do jedného zariadenia. Dotyková podsvietená klávesnica s touchpadom či dotyková plocha reagujúca na stylus premení Android zariadenie vo viacúčelový kus techniky. Tenké, ľahké a štýlové zariadenie Yoga Book oslobodzuje vašu predstavivosť kdekoľvek a kedykoľvek.

Intel 750 NVMe 400GB U.2 PCIe Gen 3x4 NVMe SSD - Recenzia

Intel 750 NVMe 400GB U.2 PCIe Gen 3x4 NVMe SSD - Recenzia

To, že aj tie najpomalšie SSD disky sú násobne rýchlejšie ako bežné HDD, už snáď vie každý bežný používateľ počítačov. Trochu menej známy je ale fakt, že druhov SSD diskov je viacero a takisto viac je aj spôsobov, ako ich možno pripojiť k počítaču. Do bežných používateľských počítačov zavítal nový štandard pripojenia, ktorý sa doteraz držal pod iným menom iba v profesionálnych serveroch a veľkých špecializovaných strojoch a sľubuje viacero vylepšení. Najnovší disk od spoločnosti Intel s radovým označením 750 a kapacitou 400 GB si v testovacom počítači Gamesite.sk prešiel radom testov a nižšie si môžete prečítať, ako v nich obstál.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk