Arctic Liquid Freezer 240 - Recenzia

Arctic Liquid Freezer 240 - Recenzia

V dnešnom svete počítačového príslušenstva a komponentov hýriacich všetkými farbami dúhy a ponúkajúcich stovky možností personalizácie podľa vlastného gusta je stále zopár spoločností, ktoré sa na nič nepotrebujú hrať. Spoločností, ktoré ani tak nejdú proti prúdu, ale stále ostávajú na svojej vytýčenej ceste. V prípade produktov od spoločnosti Arctic je táto cesta snahou ponúknuť čo najlepšie chladenie nielen pre bežných zákazníkov, ale aj tých extrémnejšie naladených. A preto som sa s veľkou chuťou pozrel na AIO vodné chladenie Arctic Liquid Freezer 240, ktoré sľubuje výkon bez kompromisov za takmer neuveriteľnú cenu.

NVIDIA SHIELD TV (2017) - Recenzia

NVIDIA SHIELD TV (2017) - Recenzia

Predpokladám, že pre našich čitateľov nie je zariadenie s názvom NVIDIA SHIELD TV žiadna neznáma. Produkt sa síce objavil na trhu už v roku 2015, no k slovenským zákazníkom sa prakticky nedostal. Teraz sa situácia mení, NVIDIA vydáva upravenú verziu a ponúka ju aj na našom trhu, a to v tej najlepšej možnej forme.

MSI Trident 3 - Recenzia

MSI Trident 3 - Recenzia

Určite si viete predstaviť situáciu, že cestujete preč a potrebujete výkonný počítač, na ktorom si budete môcť zahrať svoje obľúbené hry v najväčšom rozlíšení bez akýchkoľvek problémov. S riešením sa rozhodla prísť spoločnosť MSI s ich druhou sériou mini-PC Trident 3. Podarilo sa im to?

Asus Zenbook 3 - Recenzia

Asus Zenbook 3 - Recenzia

Tenkých notebookov sú plné police obchodov. Takisto aj výkonných notebookov je značné množstvo. Čo spraviť, ak niekto hľadá maximálne tenký notebook, ktorý vnútri ukrýva použiteľný hardvér? Máloktorá spoločnosť si trúfa plávať vo vodách kovových tiel s hrúbkou pod 12 milimetrov a váhou pod jeden kilogram. Odvážlivci prinášajú prevažne počítače, ktorým by výkonovo dokázali konkurovať aj lacnejšie tablety. V spoločnosti Asus sa rozhodli nestavať čisto na dizajne, a tak ešte minulý rok predstavili svoju novú radu Zenbookov s procesormi i5 a i7.

Adata SC660H Externé SSD - Recenzia

Adata SC660H Externé SSD - Recenzia

Spoľahlivé externé úložiská s dostatočnou kapacitou a prenosovými rýchlosťami, pri ktorých si používatelia nemusia trhať vlasy a kúsať nechty od nedočkavosti, už nie sú hudbou budúcnosti. Dokonca to už nie je ani výsada bohatých zapálencov a profesionálov vyžadujúcich to najlepšie. Adata sa už roky snaží oslovovať zákazníkov, ktorí chcú najnovšie technológie, ale nemusia byť pripravení platiť za ne príplatok, ako je to zvykom niektorých iných spoločností. A s novým externým SSD diskom s označením SC660H dokazujú, že ostávajú verní tejto filozofii.

Gigabyte Z270 Gaming K3 - Recenzia

Gigabyte Z270 Gaming K3 - Recenzia

Vo svete počítačového hardvéru je už tradíciou, že najviac pozornosti a času sa venuje komponentom s tonou funkcií, dychberúcim dizajnom a prehnanou cenovkou. Každý správny znalec však vie oceniť kúsok technológie, ktorý sa nepotrebuje na nič hrať, ponúka drvivú väčšinu nutných funkcií a je zhovievavý k peňaženkám potenciálnych majiteľov. Začiatkom roka sme priniesli recenzie na kvalitné high-end matičné dosky značky Gigabyte z rady Aorus. Gigabyte ale nezabúda ani na svojich fanúšikov s nižším rozpočtom, no s veľkou chuťou pretaktovávať procesory, a tak vo svojom portfóliu ponúka aj matičnú dosku s označením Z270 Gaming K3.

Zalman ZM-K650WP - Recenzia

Zalman ZM-K650WP - Recenzia

Vo svete cenovo prístupných klávesníc je konkurencia dosť veľká, vyhotovenia sa vzájomne podobajú a rozhodnúť sa pre konkrétny výrobok nie je ľahké. Model, ktorý sa má presadiť, musí ponúkať čosi navyše. V prípade ZM-K650WP zaujme vodotesné vyhotovenie a zvláštny materiál, z ktorého je klávesnica vyrobená.

Genesis Vanad 750 mouse bungee - Recenzia

Genesis Vanad 750 mouse bungee - Recenzia

"Myšie bungee” asi nie je veľmi známy výraz. Bodaj by bol, práve sme ho totiž vytvorili poslovenčením pôvodného „mouse bungee“. Možno sa v tejto chvíli usmievate, no tento názov nie je vôbec zavádzajúci. Skutočne vychádza z podobnosti s bungee jumpingom a produkt je určený pre počítačovú myš.

Roccat Cross - Recenzia

Roccat Cross - Recenzia

Skvelý multiplatformový headset, ak teda nemáte konzolu. Headset Roccat Cross eliminuje potrebu vlastniť zvlášť slúchadlá na PC, konzolu alebo mobilné zariadenie. Môže sa pochváliť nízkou hmotnosťou a vysokou kvalitou podania zvuku nielen v hrách, ale aj pri počúvaní hudby, sledovaní filmov či hlasovej komunikácii.

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 9 - Recenzia

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 9 - Recenzia

Trh s počítačovými komponentmi sa riadi viacerými pravidlami, ktoré sú samy o sebe veľmi jednoduché. Je samozrejmosťou, že spoločnosti sa snažia ponúknuť komponenty v rôznych cenových hladinách, a tak oslovujú najširšie spektrum potenciálnych zákazníkov. Niektoré komponenty sú však v takých cenových reláciách, že bežný smrteľník iba krúti hlavou.

Roccat Suora FX - Recenzia

Roccat Suora FX - Recenzia

A je to tu! Na trh prichádza dvojica klávesníc zo série SUORA od renomovanej značky ROCCAT. Suora FX sa snaží prebiť obrovskou hordou konkurencie v podobe high-end mechanických klávesníc za cenu 140€. Nie vždy je nutné pridávať funkcie ako efektné RGB osvetlenie len preto, aby to navýšilo hodnotu produktu. Ako teda Suora FX uspela v našom teste?

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk