MSI X370 Gaming Pro Carbon - Recenzia

MSI X370 Gaming Pro Carbon - Recenzia

Keď sa povie MSI, tak sa do myslí počítačových znalcov okamžite tlačia tri možnosti. Grafické karty, nadupané notebooky alebo matičné dosky. Keďže je v poslednom čase tým najzaujímavejším pre hráčov a profesionálnych používateľov počítačov AMD Ryzen, máme tentokrát na mysli tú poslednú možnosť, ktorou je špecificky matičná doska MSI X370 Gaming Pro Carbon, ktorá sľubuje veľa, snaží sa ulahodiť oku a neplánuje nechať ani príliš veľkú dieru v peňaženke. Ako obstála v testovaní, to si môžete prečítať už na nasledujúcich riadkoch.

D-LINK DCS-960L - Recenzia

D-LINK DCS-960L - Recenzia

Teraz si predstavte, že potrebujete odísť z domu, ale bojíte sa o zabezpečenie vášho bytu. Presne tento problém sa snaží vyriešiť kamera od spoločnosti D-Link, ktorá ponúka funkcie pre sledovanie, ako napríklad nočný režim a detekciu pohybu. Navyše to všetko môžete sledovať priamo cez živý prenos kdekoľvek a kedykoľvek.

TP-Link Archer C5400 - Recenzia

TP-Link Archer C5400 - Recenzia

Zyxel, D-Link, Linksys či TP-Link. Kto má doma Wi-Fi, ten sa s jedným z týchto názvov už určite stretol. Väčšina riešení, ktoré sú zadarmo, alebo za malý poplatok dodávané poskytovateľmi internetu, na tom nie sú bohvieako slávne. Zvládnu síce bežnú prevádzku, no neponúkajú žiadne bonusové funkcie a pod záťažou sa veľmi ľahko zosypú. Preto stále viac ľudí siaha po profesionálnejších riešeniach, na ktoré sa môžu sto percentne spoľahnúť a ktoré okrem základných funkcií potešia aj viacerými bonusmi. Takým vyzerá byť aj router TP-Link Archer C5400.

Lenovo IdeaCentre Y710 Cube - Recenzia

Lenovo IdeaCentre Y710 Cube - Recenzia

Existuje veľa spoločností ponúkajúcich počítačové komponenty alebo notebooky, ale už menej ich ponúka aj dopredu zložené herné počítače. Možno je to tým, že naozaj nabúchané desktopy si hráči radšej skladajú sami, alebo sa obracajú na profesionálov. Alebo je to tým, že pri desktopoch je ťažšie ponúknuť tú správnu kombináciu výkonu, dizajnu a niečoho navyše. V Lenovo sa očividne výziev neboja, a tak sme v redakcii dostali možnosť otestovať model Y710, ponúkajúci zaujímavé komponenty v kompaktnom balení.

Gigabyte Aorus AX370-Gaming 5

Gigabyte Aorus AX370-Gaming 5

Základná doska k nám dorazila v štandardnom balení, ktoré si môžete kúpiť v obchodoch. Okrem dosky sa v ňom nachádza ešte bohaté príslušenstvo: 2× ext. teplotné čidlo, 4× SATA káble (2×90°), 2× pásky na káble zo suchého zipsu, redukcie na RGB LED, SLI mostík, nálepky na káble, manuály a nálepka na bedňu.

Lenovo Y Gaming Mechanical Switch Keyboard - Recenzia

Lenovo Y Gaming Mechanical Switch Keyboard - Recenzia

Značka Lenovo si srdcia hráčov aj bežných používateľov získava už nejaký čas. Najznámejšia je hlavne vďaka notebookom, ale v posledných rokoch expanduje na trhy s rozmanitým príslušenstvom. Preto sú už bežne dostupné Lenovo tablety, smartfóny, monitory a v neposlednom rade aj počítačové periférie. Na hráčov sa Lenovo začalo naozaj zameriavať až pomerne nedávno, a to napríklad ohlásením novej rady produktov s označením Legion a do redakcie sme dostali hneď viacero Lenovo produktov. Ako prvú som si na mušku vzal mechanickú klávesnicu, ktorá prišla z dielne Lenovo ešte minulý rok a ktorá sa pýši ľubozvučným menom Y Gaming Mechanical Switch Keyboard.

Lenovo Y27g Razer Chroma - Recenzia

Lenovo Y27g Razer Chroma - Recenzia

Herný zážitok. Každý správny hráč vie, že najdôležitejším základom toho najlepšieho herného zážitku je tá správna hra. Hneď za hrou prichádza na rad dôležitý hardvér. Dostatočne výkonný počítač, tie správne periférie ako myš či klávesnica. Často hráči nechávajú pri nákupe jeden komponent až na koniec, a rozhodujú sa najčastejšie podľa toho, koľko im ostane v peňaženke. Na mysli mám monitor a toto opomínanie je naozaj prekvapivé, hlavne keď ľudia prijímajú viac ako 50% informácií z okolitého sveta práve očami.

Creative Sound BlasterX Siege M04 - Recenzia

Creative Sound BlasterX Siege M04 - Recenzia

Keď som sa dozvedel, že idem recenzovať nejaké produkty od Creative, spočiatku som si myslel, že pôjde o nejaké headsety, alebo iné záležitosti zvukového charakteru. Ostal som teda prekvapený, keď z toho vzišla kombinácia hernej myši a klávesnice. V dnešnej recenzii si predstavíme myšku, klávesnica príde na rad po nej. Creative týmito perifériami zabŕdol ešte ďalej do vôd gamingu a má od týchto produktov veľké očakávania. Ako sa mu podarili prvé kroky? Čítajte ďalej.

Lenovo Y Gaming Precision Mouse M800 - Recenzia

Lenovo Y Gaming Precision Mouse M800 - Recenzia

Každý počítačový používateľ vie, že do správneho arzenálu nielen profi hráčov patrí tá správna výbava. Milovníci RTS a stratégií si potrpia hlavne na dobrú klávesnicu, fanúšikovia dobrej hudby a atmosférických hier si zážitok nevychutnajú bez kvalitných slúchadiel či reproduktorov. Pri akčných hrách je bez debaty najdôležitejším doplnkom počítačová myš. Ten, koho myš je presnejšia, rýchlejšia a ponúkne aj pár vychytávok navyše a zvládne v súbojoch viac, bude zaručene vyhrávať častejšie ako ten s rozheganou myšou za dve eurá.

Nintendo Switch - Recenzia

Nintendo Switch - Recenzia

Zatiaľ len na polovicu plynu. Asi takto by som opísal nové zariadenie od Nintenda. Zo Switch, ako sa teda konzola nazýva, mám vcelku zmiešané pocity. Ani nie tak z toho, čo ponúka, ako z toho, čo som od nej očakával ja. Momentálne nie som presvedčený o tom, či vlastne Switch v niečom vyniká. No áno, máme nové zariadenie, na ktoré už vyšla asi tá najlepšia hra všetkých čias a mnoho potenciálnych peciek je ohlásených do budúcnosti, no teraz narážam skôr na jej hlavné prednosti, ktorými sa Nintendo pýšilo: hybridný dizajn a možnosť hrať kdekoľvek a kedykoľvek.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk