Lamax X8 Electra - Recenzia

Lamax X8 Electra - Recenzia

Pri pohľade na ponuku akčných kamier do 130€ nájdeme (až na pár výnimiek) iba obyčajné akčné kamery, najčastejšie jednoúčelové. Zdá sa, že jednou z výnimiek je aj kamera X8 Electra od spoločnosti Lamax. Tá ponúka zaujímavé funkcie v podobe 4K nahrávania, automobilového režimu a taktiež hromadu priamo pribaleného príslušenstva.

TP-Link Archer VR400 - Recenzia

TP-Link Archer VR400 - Recenzia

Nie každý má možnosť pripojiť svoju domácnosť na sieť s optickým internetom, pritom však bežný DSL internet už nemusí postačovať na pohodlné fungovanie. Pre takýchto ľudí je tu VDSL pripojenie, kde V na začiatku skratky síce v angličtine znamená niečo technologicky špecifické, ale pokojne sa dá zameniť za slovo “vylepšené” DSL. Výhodou sú vyššie rýchlosti sťahovania a odosielania, hoci na druhej strane treba špeciálny router, ktorý túto technológiu podporuje.

TP-Link AP300 - Recenzia

TP-Link AP300 - Recenzia

Môže to znieť ako vytrhnuté z príbehu „problémy prvého sveta“, ale niektorí ľudia majú natoľko rozsiahle obydlia, že by ich nepokryl jeden bezdrôtový router. Na druhej strane, väčšie pokrytie bezdrôtovým signálom je veľmi dôležité aj pre malé firmy alebo Wi-Fi hotspoty, ktoré stále častejšie pokrývajú rozsiahle oblasti v mestách aj na dedinách. Pokrývať väčší priestor množstvom routerov je nerozumné, a to či už preto, že by sa medzi sebou mohli biť, tak kvôli problémom pri prechode zo siete do siete.

TP-Link Archer C25 - Recenzia

TP-Link Archer C25 - Recenzia

Dnešný svet plný drahých počítačových komponentov, periférií a príslušenstva ponúka tonu pridanej funkcionality, ktorú ale zákazník nikdy nevyužije, a tak je prekvapivé naraziť na kvalitný produkt, ktorý ponúka všetky základné funkcie a stojí asi toľko koľko jedna mesačná faktúra za internet.

Steelseries ARCTIS 5 - Recenzia

Steelseries ARCTIS 5 - Recenzia

V Steelseries sa rozhodli priniesť novú radu slúchadiel ARCTIS. Spoločnosť je známa svojimi produktmi z rady Siberia, ktoré pozná azda každý hráč. Pri slúchadlách Artcis 5 sa Steelseries chváli tým, že do nich osadil meniče z ich 300-dolárovej vlajkovej lode. Zaujať chce taktiež aj výmennou látkovou časťou hlavového mosta, vďaka ktorej máme aspoň malú šancu si slúchadlá upraviť. Ako sa to Steelseries-u podarilo, sa dočítate v recenzii.

TP-LINK NC450 - Recenzia

TP-LINK NC450 - Recenzia

Nová kamera od TP-Linku je určite jedným z produktov, ktoré ocení každý manažér, ktorý je často mimo kancelárie a chce mať kontrolu nad svojimi zamestnancami. Okrem toho ponúka NC450 zaujímavé funkcie, ako napríklad cloud monitoring a mnoho iných. Viac sa dočítate v našej recenzii.

Lamax Beat Prime P-1 - Recenzia

Lamax Beat Prime P-1 - Recenzia

Slúchadlá si vás získajú svojou univerzálnosťou, odolným dizajnom a úctyhodným zvukovým prednesom. Prehrávať hudbu a spravovať handsfree hovory je možné doslova intuitívne. Skvele sadnú do každého ucha a vďaka magnetickým štupľom sa dajú spojiť na krku ako prívesok.

Lamax Beat Elite E-1 - Recenzia

Lamax Beat Elite E-1 - Recenzia

Elegantné náhlavné slúchadlá vyrobené z prémiových materiálov. Dokonalý zvuk, spoľahlivé bezdrôtové spojenie pomocou Bluetooth 4.1 a zrozumiteľné handsfree hovory. Tieto slúchadlá však ponúkajú aj omnoho viac. Ich výdrž je až 20 hodín na jedno nabitie. Pripojenie cez audio kábel šetrí ich batériu. Dajú sa zložiť do priloženého pevného puzdra.

Synology DiskStation DS916+ 8GB - Recenzia

Synology DiskStation DS916+ 8GB - Recenzia

V dnešnej internetovej dobe sú dáta jednou z najcennejších vecí, ktoré človek vlastní. Či už ide o pracovné súbory, súkromné videá a fotky alebo o dôležité dokumenty, málokto si dokáže predstaviť ich potenciálnu stratu. Zariadenia typu NAS (Network Attached Storage) sú na trhu už niekoľko rokov a stále viac bežných zákazníkov premýšľa nad ich kúpou. Medzi výrobcami je celkom veľká konkurencia, a preto už nestačí, aby NAS iba bezpečne uchovávalo dáta, ale musí poskytovať aj funkcie navyše. Spoločnosť Synology tento rok predstavila model, ktorý tieto atribúty spĺňa. Ide o DiskStation DS916+.

SanDisk Ultra II 240GB - Recenzia

SanDisk Ultra II 240GB - Recenzia

Takmer každý z nás to už zažil. Ťukneme do vypínača a počítač sa zapína. A zapína. A zapína. Uplynie 10 sekúnd, 20 sekúnd, minúta. Konečne sa zjaví názov operačného systému Windows (alebo iný operačný systém). Ale pozor, ešte sa musia zapnúť všetky automaticky štartujúce programy. Po piatich minútach konečne prichádza na rad produktivita alebo hry. Za týmto problémom v drvivej väčšine prípadov stojí jeden jediný komponent, a to staručký hard disk. Netreba ale vešať hlavu, riešenie prináša SSD disk. Tentoraz sme sa pozreli na výrobok z dielne spoločnosti SanDisk s názvom Ultra II.

SanDisk Extreme 900 480GB - Recenzia

SanDisk Extreme 900 480GB - Recenzia

SSD disky zaujmú hlavne svojou rýchlosťou a odolnosťou voči nárazom vďaka absencii pohyblivých častí. To z nich robí nielen dobré interné komponenty, ale aj najlepších spoločníkov na cesty. Počítače a zariadenia s konektivitou USB-C sa na trhu objavili len nedávno a externé disky plne podporujúce a využívajúce tento štandard stále chýbajú. Oplatí sa zainvestovať až o tretinu viac do rovnakej kapacity za prísľub vyššej rýchlosti alebo ide iba o staré známe výkonnostné sľuby, ktoré pri rýchlostiach udávajú všetky spoločnosti?

SanDisk Extreme 510 480GB - Recenzia

SanDisk Extreme 510 480GB - Recenzia

Neustále cestujete? Pohybujete sa často vo vlhkom prostredí? V taške máte miesto akurát pre pudrenku a preferujete rýchlo dostupné dáta? Ak ste aspoň na jednu z otázok prikývli, zariadenie, ktoré ponúka spoločnosť SanDisk, je pre vás ako stvorené. SSD disk SanDisk Extreme 510 osloví zákazníka svojimi parametrami a odolnosťou a zároveň slovko Extreme predznamenáva aj zaujímavé parametre a vychytávky. V našej redakcii sme sa naň pozreli bližšie.

Creative Sound BlasterX Kratos S5 - Recenzia

Creative Sound BlasterX Kratos S5 - Recenzia

Reproduktorová sústava Kratos S5 sleduje jediný cieľ, a to sprostredkovať rýdzi herný zážitok. Creative tieto reproduktory navrhol tak, aby si každý hráč prišiel na svoje. Ponúka virtuálny priestorový 7.1 zvuk, RGB podsvietenie a softvér BlasterX Engine. Patrí Kratos S5 práve medzi tie reproduktory, po ktorých túži každé herné srdce ?

Genesis Titan 660 Plus - Recenzia

Genesis Titan 660 Plus - Recenzia

Veľa hráčov vie, že okrem základných počítačových komponentov ako sú matičná doska, procesor či grafická karta, je jedným z najdôležitejších súčastí dobrého počítaču aj pekná a “výkonná” skrinka. Slovo výkonná je, samozrejme, v úvodzovkách, nakoľko nejde o výkon ako taký, ale skôr o rozmery, možnosti a riešenie skrinky samotnej, na ktorom stoja možnosti vnútorného usporiadania a chladenia. Existujú praktické skrine, existujú aj dizajnové kúsky. Oveľa menej sa už ale dajú nájsť skrinky, spájajúce dizajn aj funkčnosť.

MSI B350 Tomahawk - Recenzia

MSI B350 Tomahawk - Recenzia

AMDčku to s Ryzenom podľa posledných správ vychádza viac než dobre, čo sú skvelé správy pre všetkých počítačových fanúšikov. Úplný top bežnej ponuky od AMD, ktorému momentálne kraľuje procesor Ryzen 7 1800X, si pýta aj kvalitnú a plne vybavenú dosku. Nie každý má dostatočný rozpočet či využitie pre takto výkonný a drahý procesor. Preto sú tu, samozrejme, aj procesory nižšej rady a k nim, logicky, aj dosky, ktoré ponúkajú všetko potrebné za oveľa priaznivejšiu cenu. To sľubuje aj matičná doska s označením Tomahawk a čipsetom B350 od spoločnosti MSI.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk