E-BLUE SCION-32 - Recenzia

E-BLUE SCION-32 - Recenzia

SCION 32 je vlastne herné AIO, ktoré disponuje 32 palcovým LCD displejom, masívnym dizajnom a možnosťou vyskladať si ho podľa vlastných predstáv. K nám prišiel na test už s vopred vyskladaným hardvérom, ale keďže je možné vyskladať si ho podľa vlastných predstáv, samotný hardvér hodnotiť nebudeme.

Zalman CNPS5X Performa - Recenzia

Zalman CNPS5X Performa - Recenzia

Pri výbere chladenia procesorov sa dá veľmi jednoducho stratiť v čoraz extravagantnejších a najmä drahších chladičoch. Či už ide o rozmerné monštrá z hliníku a medi, ktoré by boli schopné ochladiť aj platničku na sporáku, alebo o riešenia, v ktorých je zakomponovaný obeh vody, ponuka je obrovská. Nie každý procesor ale potrebuje ten najnovší, ultra-výkonný RGB LED chladič s tonou bonusových funkcií. Pre ľudí so staršími modelmi procesorov od AMD aj od Intelu existuje veľa možností, keď už nemusí stačiť základné riešenie chladenia dodávané s procesorom.

Logitech PowerPlay - Recenzia

Logitech PowerPlay - Recenzia

Trpezlivosť ruže prináša. Platí to aj v tomto prípade. Spoločnosť Logitech po viac ako štyroch rokoch vývoja prichádza s hernou podložkou pod myš s označením PowerPlay. Nejde však len o obyčajnú podložku pod myš, ale o dômyselné a technológiami prešpikované dielo. Ak vás zaujíma prečo, čítajte ďalej.

TP-Link TL-WR810N 300Mbps Pocket Router - Recenzia

TP-Link TL-WR810N 300Mbps Pocket Router - Recenzia

Celý svet sa hýbe smerom k bezdrôtovému pripojeniu. Wi-Fi hotspoty, 4G a LTE siete či iné možnosti stále viac zjednodušujú prístup k internetu. Nie vždy a všade je ale bezdrôtové pokrytie vyhovujúce, a preto existujú aj malé vreckové routery, ktoré sľubujú zaujímavé funkcie ako pre cestovateľov, tak aj doma-sedov, ktorí vo svojom obydlí nemajú radi hluché miesta.

Cooler Master MasterBox 5 MSI Edition

Cooler Master MasterBox 5 MSI Edition

Cooler Master prichádza na trh so špeciálnou dračou edíciou MSI PC skríň MasterBox 5. Tie zaujmú nielen vzhľadom, ale aj svojou funkčnosťou. Množstvo rôznorodej kustomizácie a priaznivá cena sú len ďalšími plusmi. O tom, ako MasterBox obstál v skúške, sa dočítate nižšie.

TP-Link Touch P5 AC1900 - Recenzia

TP-Link Touch P5 AC1900 - Recenzia

Práve, keď si už človek myslí, že na poli routerov nikto nevymyslí nič nové, prevratné alebo zaujímavé pre bežných používateľov, príde spoločnosť s produktom, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako nezmysel, no pri bližšom skúmaní sa stále viac ukazuje ako veľmi zaujímavá voľba. Presne taký je router TP-Link Touch P5, ktorý sa snaží zaujať nielen svojím výkonom, ale (a toto by pri routeroch naozaj nikto nečakal) aj dotykovou obrazovkou.

MSI GTX 1060 Aero ITX OC - Recenzia

MSI GTX 1060 Aero ITX OC - Recenzia

1080P. Rozlíšenie 1920x1080 pixelov a aspoň 60 FPS na vysokých alebo ultra nastaveniach. Je to zlatá stredná cesta, ktorá uspokojí aj náročnejších hráčov a míľnik, po ktorom túžia hráči s nižším finančným rozpočtom. Už dávno všetci vedia, že na výkonný systém, ktorý zvládne takmer všetky najnovšie hry v 1080p a ultra detailoch, už netreba tisíce eur. Skutočne nadupaná herná mašina sa zmestí aj pod tisícku. K tomu, samozrejme, v hlavnej miere dopomáhajú dostupné výkonné grafické karty. K nám sa tentoraz dostala GTX 1060 so 6GB VRAM od spoločnosti MSI v prevedení AERO ITX.

ROCCAT LEADR - Recenzia

ROCCAT LEADR - Recenzia

Nová myš od spoločnosti Roccat, ktorá nesie označenie Leadr, je jednou z najdrahších herných myší aktuálne predávaných na našom trhu. Pri obrovskej cene, konkrétne 160€, očakávame aj množstvo funkcií a veľkú hodnotu, ktorá by sa nám mala pri takej investícii vrátiť. O tom, či je Leadr ozajstným lídrom sa dočítate v nasledujúcich riadkoch...

Gigabyte X299 Aorus Gaming 7 - Recenzia

Gigabyte X299 Aorus Gaming 7 - Recenzia

Nástup červeného tímu z posledných mesiacov nenechal v pokoji takmer žiadneho počítačového nadšenca a preto je len logické, že Intel prichádza s odpoveďou. Nová X299 platforma sľubuje ponúknuť procesory s vysokým počtom jadier a takmer všetkou funkcionalitou, na ktorú boli doteraz zvyknutí len profesionáli ochotní platiť nemalé peniaze za procesory modelovej rady Xeon. Dobré procesory ale na výkonný systém nestačia a preto sú tu, samozrejme, aj nové matičné dosky.

MSI Clutch GM70 - Recenzia

MSI Clutch GM70 - Recenzia

Či už myš prepravujete spolu s notebookom alebo si ju beriete na nejakú súťaž, vždy existuje riziko, že poškodíte kábel. V tomto smere sú bezdrôtové myši vo výhode, no tie vo väčšine prípadov nedokážu plnohodnotne nahradiť svojich káblových súrodencov. Riešením je mať modulárnu hernú myš, od ktorej odpojíte kábel a môžete ju tak prepravovať bez obáv. Týmto smerom sa rozhodla pustiť spoločnosť MSI s modelom Clutch GM70. A tá sa teda do toho vrhla pekne zostra.

Cooler Master MasterLiquid 240 - Recenzia

Cooler Master MasterLiquid 240 - Recenzia

V Cooler Master to s chladením vedia. Vlastne to aj majú v mene, majstri chladenia. Na dnešnom trhu už ale nestačí poskytovať základnú funkciu akokoľvek dobre, zákazníci očakávajú niečo navyše. Či už pekný dizajn, špeciálne funkcie alebo niečo, čo tu ešte nebolo. AIO vodné chladenia, ktoré sú jednoduché na inštaláciu a prevádzku v priebehu pár minút, sú stále viac rozšírené s tým, ako sa rozširujú rady používateľov siahajúcich po stále výkonnejších procesoroch. Cooler Master je na tomto poli už rad rokov a svoje skúsenosti sa snaží ukázať najnovším produktom s menom MasterLiquid 240.

TrueCam A7s - Recenzia

TrueCam A7s - Recenzia

Najnovší model A7s je vylepšením doterajšej kamery TrueCam A5. V základnej výbave nájdete GPS modul s detekciou rýchlostných radarov, prísavku, obojstrannú lepku, otočný držiak a nabíjačku. Vylepšené je rozlíšenie videa, a to až na 2560×1080 (21:9) a 2304×1296 (16:9) pri frekvencií 30fps.

Adata P20000D - Recenzia

Adata P20000D - Recenzia

V živote každého z nás občas nastanú situácie, keď vycestujete na dlhšie trate a nabíjačka nie je práve po ruke. V tejto nemilej chvíli padne vhod nabíjacia banka. My prinášame recenziu na powerbanku od spoločnosti Adata, ktorá disponuje kapacitou až 20000mAh.

MSI GTX 1070 Aero ITX OC - Recenzia

MSI GTX 1070 Aero ITX OC - Recenzia

Trendom posledných rokov už nie sú iba obrovské full tower skrinky plné komponentov a veľkých chladičov. Čoraz viac hráčov rozmýšľa o zaobstaraní si výkonného počítača v menšej skrinke, ktorý sa teoreticky zmestí do batoha a dá sa vziať so sebou na LAN párty, internát alebo nezaberie v izbe veľa miesta. Vďaka moderným grafickým kartám, ktoré sú stále výkonnejšie, hoci už neprodukujú toľko tepla ako kováčska pec, je tento trend čoraz dostupnejší. Aj preto je veľmi zaujímavá karta GTX 1070 od spoločnosti MSI, v prevedení Aero ITX OC.

Avacom FamilyHUB - Recenzia

Avacom FamilyHUB - Recenzia

Určite ste sa už ocitli v situácii, keď ste potrebovali nabiť viacero zariadení naraz, ale elektrická zástrčka kapacitne nepostačovala. Tomuto sa snaží zabrániť produkt z dielne Avacomu, ktorý výrobca pomenoval príznačným názvom FamilyHUB. Ten vám umožní nabíjať až 4 zariadenia súčasne a v zástrčke obsadí pritom len jedno miesto.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk