HyperX uvádza nový headset Cloud Stinger s cenovkou pod 60€

HyperX uvádza nový headset Cloud Stinger s cenovkou pod 60€

HyperX, divízia spoločnosti Kingston, uvádza na trh nový kvalitný headset pre hráčov.

Dizajn slúchadiel bol vytvorený tak, aby sa aj tí najvšednejší hráči cítili ako profesionáli. HyperX Cloud Stinger majú náušníky z vysokokvalitnej pamäťovej peny, za ktoré už značka HyperX získala mnoho ocenení, a 50 mm drivery – všetko pre vysoký komfort, špičkovú kvalitu zvukovej reprodukcie a s veľmi príjemnou cenovkou.

Upozornenie: Zobrazenie videa v tomto článku Vám blokuje Adblock. Viac informácií o tejto problematike sa dočítate v našom článku.

Hmotnosť HyperX Cloud Stinger je len 275 gramov a slúchadlá sa dajú otáčať o 90 stupňov pre ten správny komfort aj pri dlhom hraní. Ľahký headset má 50mm smerové meniče natočené tak, aby vysielali zvuk priamo do vašich uší a prinášali tak bohatší zvuk a precíznu reprodukciu zvuku. HyperX Cloud Stinger majú množstvo funkcií priamo pre počítačových hráčov, ako napríklad vypnutie mikrofónu jednoduchým odklopením, kvalitnú konštrukciu z pevnej ocele zaručujúcu dlhodobú odolnosť a životnosť alebo ľahko dostupné ovládanie hlasitosti priamo na headsete.

Optimálny výkon a kvalitný zvuk HyperX Cloud Stinger garantujú ich majiteľom presnú a čistú zvukovú reprodukciu, ktorá im pomôže rýchlejšie lokalizovať súperov naprieč všetkými platformami. HyperX Cloud Stinger sú kompatibilné s PC, Xbox One, PS4, Wii U a tiež s mobilnými zariadeniami.

Technická špecifikácia
Driver Dynamický, 50mm, neodymiové magnety
Frekvenčný rozsah 18Hz ~ 23,000Hz
Impedancia 30Ω
Frekvenčná charakteristika mikrofónu 50Hz ~ 18,000Hz
Citlivosť mikrofónu -40dBV
Dĺžka kábla 1,3m (Headset) + 1,7m (Y-kábel)
Hmotnosť 275g
Zdroj: HyperX, YouTube.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk