GIGABYTE uvádza základnú dosku X299 AORUS Gaming 7 Pro

GIGABYTE predstavil novú základnú dosku X299 AORUS Gaming 7 Pro. S podporou nového 18-jadrového procesora Intel Core i9 7980XE je nová základná doska pripravená na zvýšenie výkonu na ďalšiu úroveň. Vďaka aktualizovanému dizajnu VRM spárovanému s technológiou Smart Fan 5 uspokojuje nároky na energiu nového 18-jadrového procesora pri zachovaní nízkej teploty systému. Nová základaná doska X299 AORUS Gaming 7 Pro je tým najlepším riešením pre používateľov, ktorí si zakladajú hlavne na výkone.

ADATA uvádza aktívny chladič pre SSD disky M.2 2280

ADATA uviedlo prídavný chladič XPG STORM určený pre M.2 2280 disky. STORM sa skladá z hliníkového chladiča a ventilátoru. Môže byť jednoducho pripevnený k akémukoľvek kompatibilnému SSD disku, ktorému zaistí poriadne chladenie. Nižšia teplota SSD disku zlepšuje stabilitu a výkon systému. Chladič XPG STORM navyše obsahuje farebné RGB osvetlenie, takže prispieva k atraktívnemu vzhľadu herných počítačov.

Zalman Z11 Neo: budúcnosť so štýlom

Dobrá počítačová skriňa by mala byť solídne prepracovaná, elegantne štýlová a predovšetkým musí umožňovať ľahké a komplexné rozšírenie hardvérovej konfigurácie novými komponentmi a dielmi. Na tieto požiadavky reaguje kórejský výrobca chladiacich systémov, počítačových zdrojov a periférií značka Zalman počítačovou skriňou Z11 Neo, ktorá kombinuje všetky vyššie uvedené požiadavky.

Špehuje klávesnica MantisTek GK2 používateľov?

Mechanické klávesnice nepatria k najlacnejšiemu príslušenstvu a drvivá väčšina študentov si nemôže dovoliť klávesnicu za 100 Eur. Ich zraky sa preto upínajú najmä na lacné čínske trhoviská, kde jednou z najpopulárnejších cenovo dostupných mechanických klávesníc je MantisTek GK2. Včera vo večerných hodinách sa objavili podozrenia, že softvér dodávaný s klávesnicou je keylogger. Potvrdili sa podozrenia?

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Advertisement
Gamesite.sk

Generation magazín

Generation 72 - Stane sa Super Mario Odyssey hrou roka?