Výkonný chladič CPU s lopatkami ventilátora v tvare žraločej plutvy od Zalman

Chladič CNPS10X Optima 2011 má špeciálne tvarované hliníkové rebrovanie, a odvádza teplo pomocou štyroch heat pipe trubíc. K chladeniu ďalej využíva 120mm ventilátor. Originálny tvar lopatiek ventilátora optimalizuje prúdenie vzduchu, zvyšuje účinnosť chladenia a znižuje hlučnosť a vibrácie. K chladiču je možné nainštalovať jeden alebo dva ventilátory. V porovnaní s konkurenčnými chladičmi je CNPS10X Optima 2011 väčší a o 130 g ťažší, a ponúka tak vyššiu efektivitu chladenia.

Letná nádielka od HP poteší profesionálov aj hráčov

Ako každý fanúšik počítačov s aspoň ako takým rozhľadom vie, že spoločnosť HP nevyrába produkty len pre jednu kategóriu ľudí, ale snaží sa pokryť celé spektrum. To znamená, že nové produkty od tohoto výrobcu prichádzajú ako na bežiacom páse. V HP v poslednom čase predstavili, alebo ohlásili radu zaujímavých noviniek a my sme nemohli odmietnuť pozvanie na menšie stretnutie, na ktorom sme si viacero produktov mohli prezrieť na vlastné oči a vypočuť si aspoň nejaké informácie o tých, čo sú ešte len pripravované.

Dosky Gigabyte Aorus X299 na Computexe - 7.5 GHz a štyri svetové rekordy

Obrovská konferencia s názvom Computex, ktorá sa každoročne odohráva na Taiwane, nepriniesla iba technologické novinky, vychytávky a neukázala iba smer, ktorým sa plánujú spoločnosti a technológie uberať. Počas jej konania sa pod záštitou spoločnosti Gigabyte stretla skupina nadaných overclockerov a potlačili procesory od Intelu na platforme X299 na samotnú hranicu možností.

ASUS získal 20 ocenení na veľtrhu Computex 2017

ASUS získal 8 cien Best Choice a 12 ocenení d&i (dizajn a inovácie) na veľtrhu Computex 2017. Domáci robot Zenbo vyhral Best Choice of the Year Award, Best Choice Golden Award a Computex d&i Award. Ocenené boli aj produkty dcérskej značky Republic of Gamers (ROG), ktoré získali dve ceny Best Choice a tri ocenenia d&i. Herný monitor ROG Swift PG27UQ a router Blue Cave si odniesli ocenenia Best Choice Golden Award.

Evolveo predstavuje Bluetooth slúchadlá Supreme Sound E7 s vymeniteľnou batériou

EVOLVEO uvádza na trh Bluetooth slúchadlá Supreme Sound E7. Už na prvý pohľad slúchadlá zaujmú svojimi dizajnovými prvkami z nerezovej ocele, ktoré dodávajú produktu luxusný vzhľad. O plný, dynamický zvuk sa starajú 40mm neodymové reproduktory, ktoré prinášajú verné podanie gitarových sól, čisté vokály, hlboký výrazný zvuk basov, živé bicie, ale aj zvukové efekty počítačových hier, alebo prehrávaných filmov.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk