Herné myši, ktoré vás nezruinujú

Dnes už nepredstavuje žiadny problém kúpiť myš na bežné účely, ako je surfovanie po Internete a ďalšie operácie s počítačom. Čo ak sú ale vaše nároky vyššie a nechcete pritom zruinovať svoj rozpočet? Hľadáte spoľahlivú myš na špecializované programy a taktiež takú, ktorá sa presadí na virtuálnom bojisku?

Aj ty môžeš podporiť charitu kúpou nového farebného prevedenia headsetu Arctis 3

SteelSeries uvádza na trh nové farebné varianty headsetu Arctis 3. Slúchadlá sú novo k dispozícii v červenej, modrej a šedej farbe. Desať percent z predajov uskutočnených cez web potom poputuje neziskovej organizácii Ditch the Label, zameriavajúcej sa na prevenciu proti šikanovaniu, s cieľom vybrať 10 000 dolárov a prepojiť hráča a všeobecne mladú generáciu s charitatívnou činnosťou.

MSI predstavuje gamepady FORCE GC30 A GC20

MSI predstavuje úplne nový rad herných gamepadov s názvom Force. Force GC30 a Force GC20 sú špeciálne navrhnuté pre používanie s rôznymi platformami vrátane Windows, Android a populárnych herných konzol. Hráči si budú môcť užiť svoje športové, závodné a RPG hry s komfortom týchto nových gamepadov.

Xenon 400: Nová herná myš od Genesis

Kľúčovým prvkom novej myši Genesis je optický snímač PMW3320, ktorý hráčom umožňuje nastaviť maximálnu úroveň citlivosti zo 400 na 5200 DPI. Toto nastavenie môže byť upravené softvérovo, ale taktiež pomocou tlačidiel myši. Hráč potom môže rýchlo voliť medzi šestimi úrovňami nastavení DPI. Myš taktiež umožňuje voliť hodnoty snímkovania v rozmedzí 125 až 1 000 Hz.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk