MSI uvádza najrýchlejšiu X299 MicroATX základnú dosku: X299M Gaming Pro Carbon AC

Doska je postavená na Intel LGA sockete 2066, ktorý ponúka až 44 PCIex liniek a podporu 4-kanálového zapojenia DDR4 pamätí. Tento model je špecificky navrhnutý pre procesory Skylake-X a poskytuje plynulé používanie pri akejkoľvek záťaži. Model X299M GAMING PRO CARBON AC je pripravený na procesory s až 18-jadrami triedy Core i9.

Základné dosky ASUS pre procesory AMD Threadripper

ASUS predstavil základné dosky postavené na platforme AMD X399, ktorá je určená pre procesory Ryzen Threadripper s až 16 jadrami a 32 vláknami. Portfólio základných dosiek ROG (Republic of Gamers) a ASUS X399 zahŕňa modely navrhnuté pre užívateľov vyžadujúcich vysoký výkon, herných nadšencov a prosumer (professional & consumer).

MSI predstavuje X399 GAMING PRO CARBON AC

MSI predstavuje základnú dosku X399 GAMING PRO CARBON AC určenú pre high-end procesory Ryzen Threadripper od značky AMD. Procesor Ryzen Threadripper 1950X je postavený na platforme socket TR4 až s 16 jadrami a 32 vláknami. Dokáže zaznamenať viac ako 3000 bodov v benchmarku Cinebench a javí sa ako nový vysoko výkonný stolný procesor.

ROG Crosshair VI Extreme: prémiová herná doska pre procesory AMD Ryzen

ASUS predstavil herný základnú dosku Crosshair VI Extreme z hernej série Republic of Gamers. Novinka je založená na čipovej sade AMD X370 s päticou AM4, ktorú je možné osadiť novými procesormi AMD Ryzen. Najnovší Crosshair bol navrhnutý pre špičkové PC zostavy, na ktorých je možné využiť plný potenciál procesorov AMD Ryzen pri pretaktovaní.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk