Gigabyte Aorus Z270X Gaming 7 - Recenzia

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 7 - Recenzia

Už zaužívaný prístup spoločnosti Intel ku každoročnému vydávaniu nových procesorov sa nezmenil ani tento rok a osvedčené procesory z rodiny Skylake striedajú kúsky z rady Kaby Lake. To si, samozrejme, pýta aj nové matičné dosky a viacero spoločností na seba nenechalo dlho čakať. Tesne po vydaní Kaby Lake procesorov predstavila spoločnosť Gigabyte novú radu Aorus disponujúcu čipsetom Z270X. A my sme sa pozreli na tri modely, ktoré sa zameriavajú na rôznych hráčov a ponúkajú v rozličných cenových hladinách rozdielne, ale stále bohaté vybavenie.

Adata SD700 - Recenzia

Adata SD700 - Recenzia

Každý, nielen ten, kto veľa cestuje, už mal dilemu, ako so sebou preniesť všetky potrebné dáta. V dnešnej dobe ultraprenosných notebookov je bežným úkazom, že cenovo dostupné kúsky neponúkajú dostatočný úložný priestor. Ešte pred pár rokmi bolo jedinou možnosťou nosiť so sebou prenosné HDD, ktoré je ale v porovnaní s moderným diskom oveľa pomalšie. Taktiež netreba zabúdať na fakt, že harddisky obsahujú pohyblivé časti, a tak malá nepozornosť, jeden pád alebo príliš natriasajúce sa prostredie by mohlo znamenať stratu častí, či dokonca všetkých dát. Sláva externým SSD úložiskám!

GIGABYTE GeForce GTX 1060 Xtreme Gaming 6G - Recenzia

GIGABYTE GeForce GTX 1060 Xtreme Gaming 6G - Recenzia

Množstvo ľudí chce hrať kvalitné hry vo vysokom rozlíšení, ale straší ich a zväzuje jedno nepríjemné slovo, ktorým je „rozpočet”. Nie každý zarába mesačne stovky eur a nie každý má šťastie na chápajúcich rodičov, ktorých peňaženky fungujú ako bankomat. Slovné spojenie „low budget gaming” (hranie s nízkym rozpočtom) je používané už mnoho rokov, ale ešte nikdy neboli cenovo dostupné také výkonné grafické karty ako v dnešnej dobe.

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 5 - Recenzia

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 5 - Recenzia

Vo svete počítačových hardvérov je tradíciou, že spoločnosť Intel prichádza každoročne s novou generáciou procesorov. Či už ich TIK-TOK prístup odsudzujete, alebo ste jeho zástancom, inovácia (hoci možno menšia, než by mohla byť) sa mu nedá uprieť. Ani tento rok nie je výnimkou a spoločnosť Intel začiatkom roka predstavila procesory siedmej generácie z rodiny KabyLake. Spoločnosti vyrábajúce matičné dosky tak prídu s najrozličnejšími kúskami, ktorými sa budú snažiť zaujať potenciálnych zákazníkov.

Herný headset Logitech G533 s priestorovým zvukom DTS Headphone:X 7.1

Spoločnosť Logitech dnes predstavila bezdrôtový herný headset Logitech® G533 Wireless Gaming Headset. Vďaka bezdrôtovej technológii na profesionálnej úrovni, audio driverom Pro-G™, na ktoré je v Spojených štátoch podaná patentová prihláška, a priestorovému zvuku DTS Headphone:X® 7.1 ponúka táto náhlavná súprava špičkové zvukové parametre a pohodlie bezdrôtového pripojenia.

Trust GXT 353 Vibration Headset - Recenzia

Trust GXT 353 Vibration Headset - Recenzia

Dokonalý herný zážitok vyžaduje okrem kvalitného vizuálneho divadla aj perfektný zvuk. Preferencie hráčov sa líšia. Niekto preferuje hlasné domáce kino, ktoré robí radosť aj susedom, iní hráči dávajú prednosť slúchadlám. Tie totiž dokážu reprodukovať zvuk do najmenších detailov – ak máte kvalitné slúchadlá a nerušia pritom okolie. Slúchadlá Trust GXT 353 Vibration Headset sa od konkurencie odlišujú tým, že k reprodukcii zvuku pridávajú aj vibrácie.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk