Genesis Vanad 750 mouse bungee - Recenzia

Genesis Vanad 750 mouse bungee - Recenzia

"Myšie bungee” asi nie je veľmi známy výraz. Bodaj by bol, práve sme ho totiž vytvorili poslovenčením pôvodného „mouse bungee“. Možno sa v tejto chvíli usmievate, no tento názov nie je vôbec zavádzajúci. Skutočne vychádza z podobnosti s bungee jumpingom a produkt je určený pre počítačovú myš.

Roccat Cross - Recenzia

Roccat Cross - Recenzia

Skvelý multiplatformový headset, ak teda nemáte konzolu. Headset Roccat Cross eliminuje potrebu vlastniť zvlášť slúchadlá na PC, konzolu alebo mobilné zariadenie. Môže sa pochváliť nízkou hmotnosťou a vysokou kvalitou podania zvuku nielen v hrách, ale aj pri počúvaní hudby, sledovaní filmov či hlasovej komunikácii.

Privátny cloud alebo súkromné NAS riešenie

Cloudové služby (Microsoft OneDrive, Google Drive či Dropbox) sú dnes veľmi populárne a to nielen na súkromné účely, ale aj kvôli práci – rôzne kancelárske programy, ktoré sa plnohodnotne spúšťajú z webového rozhrania. Výhody, ktoré cloudové riešenia prinášajú, sú skutočne úžasné – úplne odpadajú náklady na budovanie, ale najmä údržbu infraštruktúry. Nákup hardvéru a náklady na IT administráciu sú taktiež nižšie.

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 9 - Recenzia

Gigabyte Aorus Z270X Gaming 9 - Recenzia

Trh s počítačovými komponentmi sa riadi viacerými pravidlami, ktoré sú samy o sebe veľmi jednoduché. Je samozrejmosťou, že spoločnosti sa snažia ponúknuť komponenty v rôznych cenových hladinách, a tak oslovujú najširšie spektrum potenciálnych zákazníkov. Niektoré komponenty sú však v takých cenových reláciách, že bežný smrteľník iba krúti hlavou.

Roccat Suora FX - Recenzia

Roccat Suora FX - Recenzia

A je to tu! Na trh prichádza dvojica klávesníc zo série SUORA od renomovanej značky ROCCAT. Suora FX sa snaží prebiť obrovskou hordou konkurencie v podobe high-end mechanických klávesníc za cenu 140€. Nie vždy je nutné pridávať funkcie ako efektné RGB osvetlenie len preto, aby to navýšilo hodnotu produktu. Ako teda Suora FX uspela v našom teste?

Acer na veľtrhu BETT 2017 predstavil Chromebook Spin 11

Tento robustný konvertibilný Chromebook využíva snímaciu technológiu Wacom EMR (elektromagnetická rezonancia) a ponúka štyri režimy univerzálneho využitia, ktoré sú ideálne pre moderné študijné prostredie. Chromebook Spin 11 (R751T) otvára nové možnosti aj vďaka podpore aplikácií pre Android prostredníctvom predinštalovanej aplikácie Obchod Google Play.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk