Arctic Liquid Freezer 240 - Recenzia

Arctic Liquid Freezer 240 - Recenzia

V dnešnom svete počítačového príslušenstva a komponentov hýriacich všetkými farbami dúhy a ponúkajúcich stovky možností personalizácie podľa vlastného gusta je stále zopár spoločností, ktoré sa na nič nepotrebujú hrať. Spoločností, ktoré ani tak nejdú proti prúdu, ale stále ostávajú na svojej vytýčenej ceste. V prípade produktov od spoločnosti Arctic je táto cesta snahou ponúknuť čo najlepšie chladenie nielen pre bežných zákazníkov, ale aj tých extrémnejšie naladených. A preto som sa s veľkou chuťou pozrel na AIO vodné chladenie Arctic Liquid Freezer 240, ktoré sľubuje výkon bez kompromisov za takmer neuveriteľnú cenu.

NVIDIA SHIELD TV (2017) - Recenzia

NVIDIA SHIELD TV (2017) - Recenzia

Predpokladám, že pre našich čitateľov nie je zariadenie s názvom NVIDIA SHIELD TV žiadna neznáma. Produkt sa síce objavil na trhu už v roku 2015, no k slovenským zákazníkom sa prakticky nedostal. Teraz sa situácia mení, NVIDIA vydáva upravenú verziu a ponúka ju aj na našom trhu, a to v tej najlepšej možnej forme.

MSI Trident 3 - Recenzia

MSI Trident 3 - Recenzia

Určite si viete predstaviť situáciu, že cestujete preč a potrebujete výkonný počítač, na ktorom si budete môcť zahrať svoje obľúbené hry v najväčšom rozlíšení bez akýchkoľvek problémov. S riešením sa rozhodla prísť spoločnosť MSI s ich druhou sériou mini-PC Trident 3. Podarilo sa im to?

Asus Zenbook 3 - Recenzia

Asus Zenbook 3 - Recenzia

Tenkých notebookov sú plné police obchodov. Takisto aj výkonných notebookov je značné množstvo. Čo spraviť, ak niekto hľadá maximálne tenký notebook, ktorý vnútri ukrýva použiteľný hardvér? Máloktorá spoločnosť si trúfa plávať vo vodách kovových tiel s hrúbkou pod 12 milimetrov a váhou pod jeden kilogram. Odvážlivci prinášajú prevažne počítače, ktorým by výkonovo dokázali konkurovať aj lacnejšie tablety. V spoločnosti Asus sa rozhodli nestavať čisto na dizajne, a tak ešte minulý rok predstavili svoju novú radu Zenbookov s procesormi i5 a i7.

Fractal Design ponúka bezplatný upgrade uchytenia svojich AIO chladičov pre platformu AM4

Nové Ryzen procesory na platforme AM4 a matičné dosky od rady spoločností sa už začínajú objavovať v skladoch obchodov nielen vo svete, ale aj na Slovensku, ale veľa ľudí, ktorí sa pripravovali siahnuť po AMD procesoroch ako upgrade, si stále nemuseli byť istí, či do rozpočtu nebudú musieť prirátať aj nové výkonné chladenie.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk