E-BLUE SCION-32 - Recenzia

E-BLUE SCION-32 - Recenzia

SCION 32 je vlastne herné AIO, ktoré disponuje 32 palcovým LCD displejom, masívnym dizajnom a možnosťou vyskladať si ho podľa vlastných predstáv. K nám prišiel na test už s vopred vyskladaným hardvérom, ale keďže je možné vyskladať si ho podľa vlastných predstáv, samotný hardvér hodnotiť nebudeme.

Zalman CNPS5X Performa - Recenzia

Zalman CNPS5X Performa - Recenzia

Pri výbere chladenia procesorov sa dá veľmi jednoducho stratiť v čoraz extravagantnejších a najmä drahších chladičoch. Či už ide o rozmerné monštrá z hliníku a medi, ktoré by boli schopné ochladiť aj platničku na sporáku, alebo o riešenia, v ktorých je zakomponovaný obeh vody, ponuka je obrovská. Nie každý procesor ale potrebuje ten najnovší, ultra-výkonný RGB LED chladič s tonou bonusových funkcií. Pre ľudí so staršími modelmi procesorov od AMD aj od Intelu existuje veľa možností, keď už nemusí stačiť základné riešenie chladenia dodávané s procesorom.

Logitech PowerPlay - Recenzia

Logitech PowerPlay - Recenzia

Trpezlivosť ruže prináša. Platí to aj v tomto prípade. Spoločnosť Logitech po viac ako štyroch rokoch vývoja prichádza s hernou podložkou pod myš s označením PowerPlay. Nejde však len o obyčajnú podložku pod myš, ale o dômyselné a technológiami prešpikované dielo. Ak vás zaujíma prečo, čítajte ďalej.

TP-Link TL-WR810N 300Mbps Pocket Router - Recenzia

TP-Link TL-WR810N 300Mbps Pocket Router - Recenzia

Celý svet sa hýbe smerom k bezdrôtovému pripojeniu. Wi-Fi hotspoty, 4G a LTE siete či iné možnosti stále viac zjednodušujú prístup k internetu. Nie vždy a všade je ale bezdrôtové pokrytie vyhovujúce, a preto existujú aj malé vreckové routery, ktoré sľubujú zaujímavé funkcie ako pre cestovateľov, tak aj doma-sedov, ktorí vo svojom obydlí nemajú radi hluché miesta.

Cooler Master MasterBox 5 MSI Edition

Cooler Master MasterBox 5 MSI Edition

Cooler Master prichádza na trh so špeciálnou dračou edíciou MSI PC skríň MasterBox 5. Tie zaujmú nielen vzhľadom, ale aj svojou funkčnosťou. Množstvo rôznorodej kustomizácie a priaznivá cena sú len ďalšími plusmi. O tom, ako MasterBox obstál v skúške, sa dočítate nižšie.

TP-Link Touch P5 AC1900 - Recenzia

TP-Link Touch P5 AC1900 - Recenzia

Práve, keď si už človek myslí, že na poli routerov nikto nevymyslí nič nové, prevratné alebo zaujímavé pre bežných používateľov, príde spoločnosť s produktom, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako nezmysel, no pri bližšom skúmaní sa stále viac ukazuje ako veľmi zaujímavá voľba. Presne taký je router TP-Link Touch P5, ktorý sa snaží zaujať nielen svojím výkonom, ale (a toto by pri routeroch naozaj nikto nečakal) aj dotykovou obrazovkou.

ZALMAN Z11 PLUS HF1: skrinka pre zvláštne úlohy

Hľadáte počítačovú skriňu, ktorá umožní nainštalovať všetky potrebné a výkonné komponenty, ale nechcete za to utratiť všetky svoje peniaze? A chcete navyše skriňu, ktorá je niečím špeciálna? Jedným z riešení je Zalman Z11 Plus HF1, skriňa s predinštalovaným účinným chladením. A ako skriňa vyzerá? Určite sa vám bude páčiť…

MSI GTX 1060 Aero ITX OC - Recenzia

MSI GTX 1060 Aero ITX OC - Recenzia

1080P. Rozlíšenie 1920x1080 pixelov a aspoň 60 FPS na vysokých alebo ultra nastaveniach. Je to zlatá stredná cesta, ktorá uspokojí aj náročnejších hráčov a míľnik, po ktorom túžia hráči s nižším finančným rozpočtom. Už dávno všetci vedia, že na výkonný systém, ktorý zvládne takmer všetky najnovšie hry v 1080p a ultra detailoch, už netreba tisíce eur. Skutočne nadupaná herná mašina sa zmestí aj pod tisícku. K tomu, samozrejme, v hlavnej miere dopomáhajú dostupné výkonné grafické karty. K nám sa tentoraz dostala GTX 1060 so 6GB VRAM od spoločnosti MSI v prevedení AERO ITX.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk