MSI X370 Gaming Pro Carbon - Recenzia

MSI X370 Gaming Pro Carbon - Recenzia

Keď sa povie MSI, tak sa do myslí počítačových znalcov okamžite tlačia tri možnosti. Grafické karty, nadupané notebooky alebo matičné dosky. Keďže je v poslednom čase tým najzaujímavejším pre hráčov a profesionálnych používateľov počítačov AMD Ryzen, máme tentokrát na mysli tú poslednú možnosť, ktorou je špecificky matičná doska MSI X370 Gaming Pro Carbon, ktorá sľubuje veľa, snaží sa ulahodiť oku a neplánuje nechať ani príliš veľkú dieru v peňaženke. Ako obstála v testovaní, to si môžete prečítať už na nasledujúcich riadkoch.

D-LINK DCS-960L - Recenzia

D-LINK DCS-960L - Recenzia

Teraz si predstavte, že potrebujete odísť z domu, ale bojíte sa o zabezpečenie vášho bytu. Presne tento problém sa snaží vyriešiť kamera od spoločnosti D-Link, ktorá ponúka funkcie pre sledovanie, ako napríklad nočný režim a detekciu pohybu. Navyše to všetko môžete sledovať priamo cez živý prenos kdekoľvek a kedykoľvek.

TP-Link Archer C5400 - Recenzia

TP-Link Archer C5400 - Recenzia

Zyxel, D-Link, Linksys či TP-Link. Kto má doma Wi-Fi, ten sa s jedným z týchto názvov už určite stretol. Väčšina riešení, ktoré sú zadarmo, alebo za malý poplatok dodávané poskytovateľmi internetu, na tom nie sú bohvieako slávne. Zvládnu síce bežnú prevádzku, no neponúkajú žiadne bonusové funkcie a pod záťažou sa veľmi ľahko zosypú. Preto stále viac ľudí siaha po profesionálnejších riešeniach, na ktoré sa môžu sto percentne spoľahnúť a ktoré okrem základných funkcií potešia aj viacerými bonusmi. Takým vyzerá byť aj router TP-Link Archer C5400.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk