Lamax X8 Electra - Recenzia

Lamax X8 Electra - Recenzia

Pri pohľade na ponuku akčných kamier do 130€ nájdeme (až na pár výnimiek) iba obyčajné akčné kamery, najčastejšie jednoúčelové. Zdá sa, že jednou z výnimiek je aj kamera X8 Electra od spoločnosti Lamax. Tá ponúka zaujímavé funkcie v podobe 4K nahrávania, automobilového režimu a taktiež hromadu priamo pribaleného príslušenstva.

ADATA uvádza DDR4 RGB pamäte XPG SPECTRIX D40

ADATA predstavilo pamäťový DDR4 modul XPG SPECTRIX D40 s premenlivým a programovateľným RGB osvetlením. Vychádza z úspešných DDR4 modulov XPG Dazzle, pri ktorých sa ale zmenila jednofarebná LED za viacfarebné RGB osvetlenie. Ďalším výrazným vylepšením je rýchlosť, ktorá vzrástla na 2 400 MHz až 4 000 MHz, čo je omnoho viac než 3 200 MHz pri Dazzle. Vďaka podpore Intel XMP 2.0 a veľmi efektívnemu chladeniu kombinuje SPECTRIX D40 úchvatné RGB efekty s drsným výkonom s možnosťou pretaktovania. Tým poteší nadšených hráčov a fanúšikov vylepšovania počítačových skríň či súťaživých priaznivcov pretaktovania. SPECTRIX D40 je tiež kompatibilný s AMD AM4/Ryzen.

TP-Link Archer VR400 - Recenzia

TP-Link Archer VR400 - Recenzia

Nie každý má možnosť pripojiť svoju domácnosť na sieť s optickým internetom, pritom však bežný DSL internet už nemusí postačovať na pohodlné fungovanie. Pre takýchto ľudí je tu VDSL pripojenie, kde V na začiatku skratky síce v angličtine znamená niečo technologicky špecifické, ale pokojne sa dá zameniť za slovo “vylepšené” DSL. Výhodou sú vyššie rýchlosti sťahovania a odosielania, hoci na druhej strane treba špeciálny router, ktorý túto technológiu podporuje.

TP-Link AP300 - Recenzia

TP-Link AP300 - Recenzia

Môže to znieť ako vytrhnuté z príbehu „problémy prvého sveta“, ale niektorí ľudia majú natoľko rozsiahle obydlia, že by ich nepokryl jeden bezdrôtový router. Na druhej strane, väčšie pokrytie bezdrôtovým signálom je veľmi dôležité aj pre malé firmy alebo Wi-Fi hotspoty, ktoré stále častejšie pokrývajú rozsiahle oblasti v mestách aj na dedinách. Pokrývať väčší priestor množstvom routerov je nerozumné, a to či už preto, že by sa medzi sebou mohli biť, tak kvôli problémom pri prechode zo siete do siete.

TP-Link Archer C25 - Recenzia

TP-Link Archer C25 - Recenzia

Dnešný svet plný drahých počítačových komponentov, periférií a príslušenstva ponúka tonu pridanej funkcionality, ktorú ale zákazník nikdy nevyužije, a tak je prekvapivé naraziť na kvalitný produkt, ktorý ponúka všetky základné funkcie a stojí asi toľko koľko jedna mesačná faktúra za internet.

HyperX predstavuje mechanické herné klávesnice Alloy Elite a Alloy FPS Pro

HyperX predstavilo dva nové prírastky do svojho radu herných klávesníc, ktoré získali mnohé ocenenia a ktoré používajú hráči eSports na špičkovej úrovni. Ich úplné názvy sú HyperX Alloy FPS Mechanical Pro Gaming Keyboard a Alloy Elite Mechanical Gaming Keyboard. HyperX dodáva všetky druhy herných zariadení, ktoré majú tvoriť bezkonkurenčnú hernú súpravu. Klávesnica HyperX Alloy sa môže pochváliť mechanickými spínačmi Cherry MX, svetelnými efektmi, stopercentným anti-ghostingom (podporou súčasného stlačenia viacerých kláves naraz) a rámu z pevnej ocele pre skvelý pocit pri hraní, aký skalný hráči od značky HyperX očakávajú.

Steelseries ARCTIS 5 - Recenzia

Steelseries ARCTIS 5 - Recenzia

V Steelseries sa rozhodli priniesť novú radu slúchadiel ARCTIS. Spoločnosť je známa svojimi produktmi z rady Siberia, ktoré pozná azda každý hráč. Pri slúchadlách Artcis 5 sa Steelseries chváli tým, že do nich osadil meniče z ich 300-dolárovej vlajkovej lode. Zaujať chce taktiež aj výmennou látkovou časťou hlavového mosta, vďaka ktorej máme aspoň malú šancu si slúchadlá upraviť. Ako sa to Steelseries-u podarilo, sa dočítate v recenzii.

SteelSeries uvádza špeciálnu Dota 2 edíciu headsetu Arctis 5

SteelSeries uvádza na trh Arctis 5 Dota 2 Edition. Oficiálne licencovaný herný headset pre hru Dota 2 je výsledkom spolupráce so spoločnosťou Valve. Limitovaná edícia slúchadiel je postavená na základe čiernej verzie headsetu Arctis 5 a je ozvláštnená flexibilnou čelenkou v typickej červenej farbe s logom Dota 2. Unikátne sú náušníky, ktoré získali svoju jedinečnosť vďaka uznávanému komunitnému predstaviteľmi menom "Chroneco", resp. jeho artworku zloženému z charakterov hry Dota 2.

TP-LINK NC450 - Recenzia

TP-LINK NC450 - Recenzia

Nová kamera od TP-Linku je určite jedným z produktov, ktoré ocení každý manažér, ktorý je často mimo kancelárie a chce mať kontrolu nad svojimi zamestnancami. Okrem toho ponúka NC450 zaujímavé funkcie, ako napríklad cloud monitoring a mnoho iných. Viac sa dočítate v našej recenzii.

Dosky Gigabyte X299 dominujú s 5 svetovými rekordmi a 27 globálnymi prvenstvami

Gigabyte nastavuje svojim konkurentom vysokú latku vďaka svojej dominancii s päticou svetových rekordov a dvadsiatimi siedmimi globálnymi prvenstvami na platforme GIGABYTE X299 a to mesiac od jej uvedenia. To znamená, že toto skóre dosiahlo vrchol a teraz sa bude upevňovať, čo poskytne príležitosť vidieť, kto má na trhu tú najlepšiu dostupnú platformu.

Lamax Beat Prime P-1 - Recenzia

Lamax Beat Prime P-1 - Recenzia

Slúchadlá si vás získajú svojou univerzálnosťou, odolným dizajnom a úctyhodným zvukovým prednesom. Prehrávať hudbu a spravovať handsfree hovory je možné doslova intuitívne. Skvele sadnú do každého ucha a vďaka magnetickým štupľom sa dajú spojiť na krku ako prívesok.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk