Genesis Argon 500 - Recenzia

Genesis Argon 500 - Recenzia

V predchádzajúcej recenzii sme sa pozreli bližšie na slúchadlá Argon 200 od spoločnosti Genesis. Dnes sa nám do rúk dostáva ich starší brat, Argon 500. Kým mladší „súrodenec“ bol prezentovaný ako headset navrhnutý pre hráčov počítačových hier, v prípade Argon 500 stavil výrobca na všestrannejšie zameranie a väčšiu kompatibilitu. A aký výsledok mu táto zmena priniesla? Čítajte ďalej a všetko sa dozviete.

WD Blue 3D NAND SSD 1TB - Recenzia

WD Blue 3D NAND SSD 1TB - Recenzia

S produktmi spoločnosti Western Digital, resp. po novom WD, sa vedome alebo nevedome určite stretol už každý, kto pracuje s počítačmi. WD je jednou z najväčších spoločností v oblasti dátových úložísk a HDD tejto značky sa nachádzajú v miliónoch zariadení. Tento gigant doposiaľ nevenoval veľa pozornosti trhu s SSD diskami, ktoré sú čoraz populárnejšie. Našťastie, už ponúka aj 2,5-palcové pevné disky SATA či m.2 SSD-čka a my sme mali možnosť vyskúšať si model z radu WD Blue s úctyhodnou kapacitou 1TB.

Zalman Z11 Neo: budúcnosť so štýlom

Dobrá počítačová skriňa by mala byť solídne prepracovaná, elegantne štýlová a predovšetkým musí umožňovať ľahké a komplexné rozšírenie hardvérovej konfigurácie novými komponentmi a dielmi. Na tieto požiadavky reaguje kórejský výrobca chladiacich systémov, počítačových zdrojov a periférií značka Zalman počítačovou skriňou Z11 Neo, ktorá kombinuje všetky vyššie uvedené požiadavky.

Genesis Thor 300 TKL - Recenzia

Genesis Thor 300 TKL - Recenzia

Mechanické klávesnice zažívajú v posledných rokoch naozaj veľkolepý návrat. Stále častejšie sa dajú nájsť nielen pod prstami hardcore hráčov alebo profesionálov, ale aj v rukách bežnejších počítačových nadšencov. Mechanické spínače naozaj ponúkajú dlhý rad výhod v porovnaní s klasickými membránovými klávesnicami, a tak posledný veľký problém, ktorý odrádzal od kúpy mechanickej klávesnice, predstavovali násobne vyššie ceny. Spoločnosť Genesis si ale nemyslí, že kvalitná klávesnica s mechanickými spínačmi musí stáť tak veľa a ponúka viacero kúskov so zaujímavými parametrami a prívetivou cenovkou.

Creative BlasterX Senz3D - Recenzia

Creative BlasterX Senz3D - Recenzia

Od spoločnosti Creative, známej pre výrobu zvukovej techniky, by sme nečakali, že príde s typom produktov, na ktorý sa primárne nezameriava. Preto bolo prekvapením, keď na trh uviedla kameru Senz3D, ktorá ani náhodou nie je obyčajnou webkamerou dostupnou za pár eur. Ide totiž o prístroj napráskaný novou technológiou, ktorá vám uľahčí prácu na počítači. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete, ako sa Creative popasoval s touto výzvou.

Razer Basilisk - Recenzia

Razer Basilisk - Recenzia

Je všeobecne známe, že symbolom spoločnosti Razer je trojhlavý had. Dočinenia s hadom má aj model hernej myši s názvom Basilisk, ktorý sa podľa stredovekých mýtov mal vyliahnuť z vajca kohúta, ktoré bolo vysedené ropuchou a hadom. Razerácky bazilišok sa ale nevyliahol zo žiadneho vajíčka, ale z dielne amerického výrobcu herných periférií. Ak chcete vedieť, ako sa mu vo svete výrobkov pre hráčov darilo, čítajte ďalej.

Špehuje klávesnica MantisTek GK2 používateľov?

Mechanické klávesnice nepatria k najlacnejšiemu príslušenstvu a drvivá väčšina študentov si nemôže dovoliť klávesnicu za 100 Eur. Ich zraky sa preto upínajú najmä na lacné čínske trhoviská, kde jednou z najpopulárnejších cenovo dostupných mechanických klávesníc je MantisTek GK2. Včera vo večerných hodinách sa objavili podozrenia, že softvér dodávaný s klávesnicou je keylogger. Potvrdili sa podozrenia?

Genesis Krypton 800 - Recenzia

Genesis Krypton 800 - Recenzia

Len pred niekoľkými dňami sme vás informovali o tom, že výrobca Genesis uvádza na trh novú myš, určenú pre náročnejších hráčov s názvom Krypton 800. Požiadavky hráčov sú však rôzne a na úkor technického vybavenia niekedy výrobca potlačí estetickú stránku herného príslušenstva. Dozviete sa, na aké parametre stavil Genesis v prípade tejto myšky a ako obstála pri testovaní.

Synology DS418 - Recenzia

Synology DS418 - Recenzia

Potrebujete prirodzene ochrániť svoje dáta, mať ich k dispozícii v každom kúte svete a zároveň zabrániť, aby vám do nich strkala nos akákoľvek veľká spoločnosť ponúkajúca cloudové úložiská? Domáce NAS úložiská ponúkajú skutočne veľa výhod, ale nie je NAS-ko ako NAS-ko. Niektoré vám šikovne uľahčia život presne tak, ako to deklarujú ich výrobcovia, z ďalších vás poľahky môže rozbolieť hlava. V Synology tvrdia, že spĺňajú každú požiadavku zákazníkov a k nám sa tentokrát dostal na otestovanie model DS418, ktorý balansuje na hrane medzi domácim a firemným použitím.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk

Aktuálne súťaže

Súťaž o Sound BlasterX Katana
Súťaž o Synology DS418