GAMESITE DEŤOM – VIANOCE 2013

Už štvrtý rok v rade sa vám v predvianočnom čase prihovárame v mene najmenších s jednoduchou prosbou. S prosbou o pomoc.

Portál GAMESITE.SK vznikol v roku 2009. Po počiatočných ťažkostiach, ktoré sprevádzajú každé "dospievanie", sa z nás postupne, aj vďaka vašej výdatnej pomoci, stala pevná súčasť komunity slovenského internetu a predovšetkým hernej scény. Preto sme sa hneď v nasledujúcom roku (2010) rozhodli vytvoriť projekt, ktorý je zameraný na pomoc tým, ktorí to potrebujú. Po rôznych úskaliach spojených s naším rastom sme vedeli, že chceme pomáhať, a hľadali sme vhodný spôsob a cestu. Cítili sme potrebu nezištne sa podeliť.

Najlepšie riešenie, ktoré po dlhých úvahách vzniklo, bolo spojiť to, čomu sa venujeme, a podeliť sa o našu vášeň s inými. Chceme ukázať aj iným, prečo máme svoju prácu tak radi.Chceme sa podeliť o svoje hry a sprostredkovať tak herné zážitky tým, ktorí sú o to ukrátení. Takto vznikol projekt GAMESITE DEŤOM – projekt, vďaka ktorému sme už šesťkrát potešili deti, ktoré to majú z nejakého dôvodu v živote trochu ťažšie ako my. Doposiaľ sme navštívili a potešili deťúrence v štyroch detských domovoch a vo dvoch zariadeniach s choručkými drobcami.

HISTÓRIA A ÚSPECHY PROJEKTU:

2010/1 (1) – Detský domov vo Valaskej (viac tu)
2011/1 (2) – Zväz diabetických detí v Košiciach (viac tu)
2011/2 (3) – Detský domov v Handlovej (viac tu)
2012/1 (4) – Detská fakultná nemocnica v Košiciach (viac tu a v magazíne, na str. 14-15)
2012/2 (5) – Detský domov Centrum Srdiečko v Banskej Bystrici (viac tu a v magazíne na str. 12-13)
2013/1 (6) – Detský domov Nižná Kamenica (viac tu a v magazíne na str. 10-11)

Touto cestou vás, milí gamesiťáci, chceme poprosiť, aby ste sa zapojili do v poradí už siedmej zbierky GAMESITE DEŤOM. Prispieť môže každý, a to v akomkoľvek množstve, každá hra sa počíta. Podeľte sa o to, čo môže potešiť iných a nenechajte to zapadnúť prachom či zabudnúť v čase. Každý z nás má niečo, čo môže byť obetované v rámci dobrej vôle potešiť iných.
Prosíme vás, ak je to možné, zapojte sa do tejto dobrovoľnej charitatívnej zbierky. Pomôcť môžete aj jednoduchým lajknutím či zdieľaním tohto článku na sociálnych sieťach. Čím väčšie množstvo ľudí sa dozvie o našom zámere pomôcť, tým viac radosti a skvelých zážitkov budeme môcť rozdať.

Vhodné a deťmi veľmi obľúbené príspevky:

  • videohry (prevažne PS2 a XBOX360)
  • komiksy
  • knihy
  • počítačové zostavy alebo komponenty
  • herné konzoly
  • (plyšové) hračky
  • drobnosti
  • darčekové koše
  • firemné darčekové predmety
  • čokoľvek, čo môže potešiť detskú dušu

Akcia GAMESITE DEŤOM – Vianoce 2013 sa uskutoční tesne pred vianočnými sviatkami, s najväčšou pravdepodobnosťou na východnom Slovensku. O tom, koho tohtoročná vianočná zbierka poteší, vás, milí čitatelia, informujeme neskôr prostredníctvom našej stránky a magazínu GENERATION.

Celý GAMESITE.SK tím vám vopred veľmi pekne ďakuje.

PRÍSPEVKY ZASIELAJTE NA ADRESU:

MissionGames s.r.o.
redakcia Gamesite.sk
Železiarenská 39
040 15 Košice 15

Pred odoslaním akéhokoľvek príspevku, prosíme, starostlivo zvážte, či sú vaše príspevky vhodné pre deti. Vo všeobecnosti je dobré riadiť sa vekovými obmedzeniami uvedenými na obale. Prakticky všetko pre vekové kategórie od 16 rokov a vyššie nie je vhodné. Deťom do rúk nepatria násilné a násilie propagujúce hry. Všetky príspevky prejdú prísnou cenzúrou tímu GAMESITE SK a vychovávateliek, ktoré sa o deti starajú.

PRÍSPEVOK DO ZBIERKY GAMESITE DEŤOM – VIANOCE 2013 SME ZATIAĽ DOSTALI OD:

ALTEON, s.r.o.

Martin Kolesnáč - Kolík

Emil Jakubčo

Webglobe.sk

Richard Rejžo Remiš

Prva.sk

Microsoft

Peter Makovník

Shark.sk

Zuzana Lašovská

Richard Mako

Martin Junger

Dušan Tomovčík

Martin Barabas

Lukáš Ufrla

ďakujeme!

V prípade, že ste medzi fanúšikmi, ktorí do zbierky prispeli, a nenašli ste sa v tomto zozname, kontaktujte nás na adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. (Kontaktujte nás aj v prípade, že ste v tomto zozname, ale nechcete, aby bolo Vaše meno zverejnené.)

Taktiež by sme chceli predstaviť oficiálne logo tejto zbierky, ktoré môžete nájsť pod článkom.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk