Gamesite.sk deťom – Deň detí 2012

Čas plynie ako voda a pomaly je to už pol roka od našej poslednej charitatívnej zbierky videohier a všetkého s nimi spojeného. Že pre koho? No predsa pre tých, ktorých hry najviac potešia. Pre deti!

S blížiacim sa Medzinárodným dňom detí 2012 sa blíži aj tretie výročie portáu Gamesite.sk a spolu s tým aj pokračovanie charity, akú u nás nik iný nerobí. Rozhodli sme sa usporiadať už štvrtú zbierku videohier, komixov, knižiek, počítačov, herných konzolí a čohokoľvek podobného. Od Vianoc 2010, kedy sa akcia prvýkrát uskutočnila (v detskom domove vo Valaskej), sme vďaka vám a niekoľkým ochotným sponzorom do rúk detí zverili niekoľko konzolí rôznych značiek a typov (od PS1 po X360 s Kinectom), dva skvelé počítače a stovky kvalitných hier.

Menšiu zbierku sme odovzdali pri príležitosti druhého výročia portálu a MDD minulý rok Zväzu diabetických detí v Košiciach.

Naposledy sme tesne pred Vianocami 2011 navštívili detský domov v Handlovej. Ak ste to náhodou nezaregistrovali, určite si pozrite reportáž! Len vďaka vašej nezištnej pomoci sa nám podarilo zhromaždiť úžasné darčeky pre 30 detí, ktoré nemôžu žiť so svojimi rodičmi. Veľkou mierou nám pri vianočnej zbierke pomohla aj spoločnosť Microsoft.

Chceme vás touto cestou poprosiť o podporu aj pri štvrtej akcii v rámci projektu Gamesite.sk deťom. Ak máte doma hry, na ktoré už len sadá prach a chcete niekoho potešiť, pošlite nám ich, prosím, na adresu redakcie. V prípade, že máte niekde doma nadbytočnú konzolu akéhokoľvek typu, prípadne funkčný nevyužívaný počítač, neváhajte nás kontaktovať!

Nielenže spravíte radosť deťom, ale ostane vám aj skvelý pocit za vykonaný dobrý skutok. A navyše z tých, ktorí prispejú do našej charitatívnej zbierky, vyžrebujeme niekoľko šťastlivcov, ktorí dostanú niektorú z nových hier!

Akcia Gamesite.sk deťom – Deň detí 2012 sa uskutoční 2. júna 2012 na východnom Slovensku. O tom, kam konkrétne zbierka poputuje, sa dozviete neskôr. Ako inak, z našej stránky.

Všetkým darcom vopred ďakujeme!


Vaše príspevky zasielajte na adresu:

Mission Games s.r.o.

redakcia Gamesite.sk

Železiarenská 39

04015 Košice 15


Pred odoslaním čohokoľvek, prosím, zvážte, či sú vaše príspevky vhodné pre deti v detských domovoch. Vo všeobecnosti je dobré riadiť sa vekovými obmedzeniami uvedenými na obale, všetko od 16 rokov vyššie je nevhodné, rovnako deťom do rúk nepatria násilné a krvavé hry. Všetky hry prejdú cenzúrou tímu GAMESITE SK a vychovávateliek, ktoré sa o deti starajú.


Príspevok v poslednej časti tejto akcie sme zatiaľ obdržali od:

Emil Jakubčo

Emanuel Olšavský, JUDr.

Lucia Medeková

Marián Paulíny

zamestnanci fy. Forstinger Martin

Lenka Kozempelová

Michal Baranay

Jaroslav Strnátko

Jíří Kužel

Denisa Hričinová

spol. MICROSOFT

spol. SONY

Norbert Bitto

Viktor Harakály

Richard Vaňo

Ľudovít Gyurász

Ján Maár

Mirec Marko

Milan Pamula

Erik Stopka

Erik Sepeši

fanúšikovia bez spätnej adresy (neidentifikovateľné mená)

(v prípade, že ste sa medzi fanúšikmi, ktorí darovali nejaké produkty pre osamelé deti, nenašli a naozaj ste niečo darovali, kontaktujte nás, prosím, na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.)

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk