• NHL 18 - Recenzia

  • Elex – Recenzia

  • HTC U11 - Recenzia

  • DISHONORED: DEATH OF OUTSIDER - Recenzia

  • BML GameGod Phalanx - Recenzia

  • Genesis Krypton 700 - Recenzia

Ridge Racer na PS Vita sklamaním

Japonské spravodajstvo spravilo preview Vita verzie nového Ridge Racer a donieslo okrem informácii, ktoré sú menším (či väčším) sklamaním aj nové screenshoty a boxart hry.

Namco Bandai môže síce byť hrdé na grafiku nového RR, špeciálne na nočné trate, ktoré sú skutočne podarené ale sklame neustále klesajúci framerate aj pod 30 fps, čo sa od nového handheldu neočakávalo.

Čo však naštve je skutočne málo obsahu v hre. Hráč dostáva len tri trate a päť áut, ktoré v hre môže preskúmať a vyskúšať. Z tratí poznáme aj mená – Harborline 765, Highland Cliffs a Southbay Docks. A čo zamrzí ešte viac – v preview im bolo vytknuté, že sa podobajú na svoje originálne verzie z iných hier až príliš.

Zrejme práve mizivý obsah a jeho nedoladenosť spôsobila aj veľmi nezvykle nízku cenu hry na PSN len za 30 libier, čo je na hru pri vydaní skutočne prekvapivá cena. Navyše vydavateľ plánuje ohlásiť na hru v Decembri DLC podľa niektorých zdrojov.

Namco Bandai vysvetlilo nízku cenu a sústredenie sa na DLC ako snahu o zníženie prekážok pre vstup do online módov hry. Tiež vypustilo zopár nových detailov ohľadom Planetary League módu pomenovanom podľa štyroch klasických PlayStation tlačítok. Body každej frakcie budú spočítané na konci každého mesiaca na základe úspechov v denných questoch.

Ridge Racer bude launch titulom PS Vita a bude potrebovať pamäťovú kartu na rozbehnutie. Hra vyjde s Vita už 17. Novembra v niektorých častiach Ázie a v Japonsku, v EU a US spolu s Vita až 22. Februára 2012.
 

zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk