• Hoverboard Arašid 6.5" a Arašid 10" - Recenzia

  • We Happy Few - Preview

  • Space Run Galaxy - Recenzia

  • F1 2016 - Recenzia

  • Harman/kardon Esquire Mini - Recenzia

  • No Man's Sky - Recenzia

"Dante ako filmový hrdina by u divákov nepochodil"

Vyzerá to tak, že sa filmového spracovania Dante´s Inferno asi nedočkáme - alebo aspoň Danteho ako ho poznáme z hry. Tvrdí to Jonathan Knight z Visceral Games.

Ten sa v januári pri jednom rozhovore nechal počuť, že charakter Danteho je "príliš nevhodný" pre filmové spracovanie a na plátne by nevyznel dobre.

"Naša verzia Danteho je temný, probémový charakter", povedal na svojom videoblogu. "Na začiaktku hry je zlý a spôsobil veľa zlých vecí. Je tu proste mnoho vecí, ktoré sa vám na ňom nebudú páčiť. Myslím, že takéto niečo je možné len v hre. Keby bol náš Dante prevedený na plátna presne ako je vyobrazený v hre, nemyslím, že by ste sa s ním vydali na dobrodružstvo. Na tej hre je super to, že ste to práve vy, kto prežíva tu cestu príbehom ako hráč a nemôžete si pomôcť a proste si užívate veci, ktoré robí. Ale je to skutočný hrdina? Pravdepodobne nie. Určite nie ako ostatní šablónovití hollywoodski hrdinovia. Charakter ako Dante by pravdepodobne u filmoých divákov nepochodil."

Ak je teda film skutočne v príprave, zdá sa, že Dante bude mať s herným hrdinom spoločné len meno. Dante´s Inferno práve vyšlo na PS3 a Xbox 360, a DLC prídavok Dark Forest sa chystá na budúci mesiac.

zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk