Square Enix Montreal sa chystá pohrať s Hitmanom

Hitman: Absolution prichádza na pulty obchodov už 20. novembra, my sa však budeme baviť o inej hre z tohto univerza. Pracujú na nej vývojári z novovytvorenej montrealskej pobočky Square Enix, pričom podľa ich slov sa hráči môžu tešiť na prekvapujúce veci.

Ako vysvetľuje Karsten Lund, game director v Square Enix Montreal, všetci vývojári sú nadšení z možnosti pracovať na Hitmanovi. "Vždy, keď sa niekomu zveríme, že robíme hru z univerza Hitmana, spozorujeme úsmevy na tvárach našich kolegov. Hry z tejto série reprezentujú niektoré veci, o ktoré ide pri hraní videohier - živosť, intenzívny svet a sloboda."

Vývojári chcú vo svojej hre zachovať jadro hrateľnosti. "Viem, aké je ťažké vytvoriť to, pretože som bol v Io posledných jedenásť rokov. Samozrejme, považujeme za výzvu zachovať DNA hry," tvrdí Lund v rozhovore pre server Gamasutra a dopĺňa: "Momentálne síce nemôžem odhaliť žiadne detaily, ale viem vám sľúbiť, že sa v hre dočkáte nečakaných prekvapení, ktoré zmenia spôsob, akým si budete užívať hru. Navždy."

 

zdroj: gamasutra.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!