• The Surge - Recenzia

  • Aorus Radeon RX570, RX580 XTR – Recenzia

  • KINGDOM HEARTS HD 1.5 + 2.5 ReMIX - Recenzia

  • Prey – Recenzia

  • Little Nightmares - Recenzia

  • MSI X370 Gaming Pro Carbon - Recenzia

Exkluzívna limitovaná edícia: Kingdom Hearts 3D Anniversary Box

Sqeenix sľuboval vydanie limitovanej Anniversary Box edície k pripravovanému titulu Kingdom Hearts 3D. Na stránke dualshockers.com zistili, čo táto edícia bude obsahovať, aká je stanovená orientačná cena a aký je v tom háčik.

 

Obsah balenia: 

V exkluzívnej krabici nájdete naozaj luxusný obsah. Okrem samotnej 3DS hry Kingdom Hearts 3D nájdete vo vnútri pribalené aj dve staršie hry zo série: Kingdom Hearts 358/2 Days a Kingdom Hearts Re:Coded, obe pre NDS, s ktorým je 3DS plne spätne kompatabilné. Ďalej balenie obsahuje krásne púzdro pre 3DS s motívom Kingdom Hearts a 12 krásnych KH pohľadníc, ktoré pravdepodobne nebudete len tak posielať kamarátom na Vianoce. To celé v naozaj luxusnej krabici.

Cena:

Cena bola stanovená na 15 000 Yenov, čo je v prepočte zhruba 150 EUR. Vzhľadom na kvalitu a obsah balenia tejto limitovanej edície nepovažujem cenu za prehnanú. Nie je nízka, ale je adekvátna k tomu, čo v nej dostanete.

Háčik:

Celý háčik spočíva v tom, že Square-Enix veľmi rád vydáva podobné super limitované edície exkluzívne len v Japonsku. Ostáva len dúfať, že sa toto krásne vydanie Kingdom Hearts 3D dostane aj na náš trh.

 

zdroj: dualshockers.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk