• Hlavná stránka
  • ReCore - Recenzia

  • NHL 17 - Recenzia

  • Forza Horizon 3 - Recenzia

  • Pro Evolution Soccer 2017 - Recenzia

  • World of Warcraft: Legion - Recenzia

  • Cooler Master MasterPulse In-ear - Recenzia

ReCore - Recenzia

ReCore - Recenzia

V roku 2020 Zem postihne epidémia Dust Devil, ktorá ničí všetko živé. Zvyšok ľudstva na čele so spoločnosťou Mandate sa snaží epidémiu zastaviť, lenže márne. Jediným riešením, ako zachrániť ľudskú rasu, je kolonizovať novú planétu, Far Eden. Začiatkom 21. storočia na ňu boli vyslané tisícky rôznych robotov, známych ako corebots, a to s úlohou teraformovať (pripraviť) planétu na príchod prvých ľudí. O dvesto rokov neskôr sa na Far Eden planéte zhostí tejto hrdinskej role dievča Joule, ktorá je jednou z kolonistiek. Joule zisťuje, prečo proces nebol ukončený i to, kto za tým stojí.

NHL 17 - Recenzia

NHL 17 - Recenzia

NHL netreba nikomu bližšie predstavovať. Je tu už nejaký ten rok a pravdepodobne bude ešte niekoľko ďalších generácií. Ako ale vylepšiť hru založenú na reálnych športoch, v ktorých sa nič nemení? Poďme sa pozrieť, čo si pre nás spoločnosť EA prichystala na hokejovej scéne tento rok.

Forza Horizon 3 - Recenzia

Forza Horizon 3 - Recenzia

Forza patrí medzi najpopulárnejšie pretekárske série súčasnosti. A nie je sa čo diviť. Dve subsérie, simulačne ladený Motorsport a arkádový open-world Horizon pokrývajú takmer celý trh s pretekárskymi hrami. Striedajú sa rok čo rok a vždy ponúkajú výrazný posun vpred (možno s výnimkou Motorsport 5). Tento rok prišlo na rad pokračovanie Horizon hier, čo znamená hlavne párty atmosféru, otvorený svet a hodiny strávené jazdením a to po prvýkrát aj na PC.

Pro Evolution Soccer 2017 - Recenzia

Pro Evolution Soccer 2017 - Recenzia

Séria Pro Evolution Soccer v posledných rokoch nabrala správny kurz. Prechod na next-gen konzoly otvoril vývojárom nové možnosti a tí ich postupne využívajú. PES 2017 je najlepší virtuálny futbal, aký si môžete aktuálne zahrať. A vôbec nám nevadí, že sme to prezradili už v úvode.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk