• Hlavná stránka
  • NHL 18 - Recenzia

  • Elex – Recenzia

  • HTC U11 - Recenzia

  • DISHONORED: DEATH OF OUTSIDER - Recenzia

  • BML GameGod Phalanx - Recenzia

  • Genesis Krypton 700 - Recenzia

HP odhalilo prvú pracovnú stanicu typu 2v1 na svete

HP predstavilo na konferencii Adobe MAX najvýkonnejšie oddeliteľné PC na svete. To svojím výpočtovým výkonom i mobilitou reaguje predovšetkým na špecifické potreby umelcov, dizajnérov a digitálnych tvorcov, ktorí potrebujú využívať Adobe Creative Cloud a ďalšie profesionálne aplikácie. Výkon HP ZBook x2, prvej oddeliteľnej pracovnej stanice na svete, umožní lepšiu produktivitu a dá užívateľom slobodu, aby mohli pracovať kedykoľvek a kdekoľvek hneď ako dostanú inšpiráciu.

Genesis Rhod 220 - Recenzia

Genesis Rhod 220 - Recenzia

Táto klávesnica je určená hráčom s nižším rozpočtom, no zároveň s chuťou vlastniť šikovný produkt. Disponuje vychytávkami, akými sú napr. ochrana pred zaliatím tekutinou, príjemný ergonomický tvar a membránové spínače, ktoré sa odozvou a rýchlosťou môžu porovnávať aj s mechanickými. Je to ideálna klávesnica pre LAN párty a podobné akcie.

NHL 18 - Recenzia

NHL 18 - Recenzia

Dlho-predlho som s očakávaním sledoval, čo prinesie nový ročník NHL 18. V kútiku duše som dúfal, že to bude práve vo Frostbite Engine, ktorý by navyše priniesol také novinky, z ktorých by sme všetci padli na kolená a zvolali by sme – áno, séria NHL je opäť na výslní a dominuje všetkým športovým hrám. Ste zvedaví, ako to nakoniec dopadlo? Tak potom určite čítajte ďalej.

HTC U11 - Recenzia

HTC U11 - Recenzia

Aj napriek tomu, že portfólio taiwanského výrobcu už nie je také pestré, aké bolo v minulosti, stále sa mu darí udržiavať na trhu, pričom HTC sa momentálne zameriava skôr na kvalitu ako na kvantitu. HTC sa o tento trend snaží zabojovať novou vlajkovou loďou, HTC U11. Ako sa mu to podarilo či nepodarilo, o tom sa už dočítate v nasledujúcich riadkoch.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk