• Hlavná stránka
  • ADATA XPG Gammix S10 - Recenzia

  • ESET Internet Security - Recenzia

  • Total War: Warhammer 2 - Recenzia

  • Genesis Rhod 220 - Recenzia

  • NHL 18 - Recenzia

  • Elex – Recenzia

ADATA XPG Gammix S10 - Recenzia

ADATA XPG Gammix S10 - Recenzia

Len prednedávnom sa v počítačoch ako dátové úložisko používali výlučne HDD. Pokrok na seba ale nikdy nenecháva dlho čakať a pred niekoľkými rokmi sa začali objavovať 2,5-palcové SSD disky pripájané prostredníctvom SATA rozhrania. Toto rozhranie ponúka niekoľkonásobne vyššie rýchlosti a výhody vo viacerých smeroch. Trendom vo svete technológií je ale neustála miniaturizácia pri zvyšovaní výkonu a tak to, samozrejme, nemohlo byť inak ani pri bežných SATA SSD-čkach. Tentokrát nám do redakcie a testovacieho počítača zavítalo SSD od spoločnosti ADATA vo svojom stále málo rozšírenom M.2 formáte. Okrem menších rozmerov tiež sľubuje, že bežné disky strčí do vrecka aj na poli rýchlostí.

ESET Internet Security - Recenzia

ESET Internet Security - Recenzia

Existujú dve skupiny ľudí. Prvá už zažila, aké to je, keď ich zariadenie napadne vírus alebo malware, tú druhú to ešte len čaká. Dôsledky škodlivých programov sa môžu drasticky líšiť, od obyčajného spomalenia počítača či smartfónu až po únik osobných informácií, alebo bankový účet zívajúci prázdnotou. Získať ochranu pred týmito nástrahami však nebolo nikdy jednoduchšie a my sme sa pozreli na to, ako je na tom antivírus s balíkom funkcií od najúspešnejšej slovenskej antivírusovej spoločnosti.

Total War: Warhammer 2 - Recenzia

Total War: Warhammer 2 - Recenzia

Na zistenie, že Total War: Warhammer bude vlastne trilógia, reagovali hráči naozaj rôzne. Pôvodne malo ísť o sériu typu Starcraft 2, v ktorej je jedna hra rozdelená do troch dielov segmentovaných geograficky, nie časovo. Prvý diel dopadol výnimočne dobre, a tak sme, prirodzene, boli zvedaví, čím nás prekvapí ten druhý.

HP odhalilo prvú pracovnú stanicu typu 2v1 na svete

HP predstavilo na konferencii Adobe MAX najvýkonnejšie oddeliteľné PC na svete. To svojím výpočtovým výkonom i mobilitou reaguje predovšetkým na špecifické potreby umelcov, dizajnérov a digitálnych tvorcov, ktorí potrebujú využívať Adobe Creative Cloud a ďalšie profesionálne aplikácie. Výkon HP ZBook x2, prvej oddeliteľnej pracovnej stanice na svete, umožní lepšiu produktivitu a dá užívateľom slobodu, aby mohli pracovať kedykoľvek a kdekoľvek hneď ako dostanú inšpiráciu.

Genesis Rhod 220 - Recenzia

Genesis Rhod 220 - Recenzia

Táto klávesnica je určená hráčom s nižším rozpočtom, no zároveň s chuťou vlastniť šikovný produkt. Disponuje vychytávkami, akými sú napr. ochrana pred zaliatím tekutinou, príjemný ergonomický tvar a membránové spínače, ktoré sa odozvou a rýchlosťou môžu porovnávať aj s mechanickými. Je to ideálna klávesnica pre LAN párty a podobné akcie.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk