• Hlavná stránka
  • NZXT Sentry 3 - Recenzia

  • Lenovo IdeaPad Yoga 500 - Recenzia

  • American Truck Simulator - Recenzia

  • Zero Reflex - Recenzia

  • ANNO 2205 - Recenzia

  • Acer Predator 15 - Recenzia

NZXT Sentry 3 - Recenzia

NZXT Sentry 3 - Recenzia

NZXT. Táto značka nepredstavuje iba počítačové skrinky, zdroje a chladenie. Celkom logicky ponúka NZXT aj doplnky, ktoré dokážu počítačovým nadšencom zjednodušiť život, alebo ich zostavu odlíšiť od tých bežných. Či už ide o interné ovládače, ktoré sa dajú nastavovať softvérovo, alebo už overené hmatateľné tlačidlá pasujúce do 5.25 šachiet, možnosť priameho rozkazovania komponentom v počítači nie je nikdy na zahodenie. Tentoraz do redakcie zavítala pomerne malá krabička obsahujúca NZXT Sentry 3, ktorý je najnovším hardvérovým ovládačom ventilátorov od tejto spoločnosti.

Resident Evil 0 HD Remaster - Recenzia

Resident Evil 0 HD Remaster - Recenzia

Aj keď prišla ako deviata v poradí, tak až ona definitívne poodkryla závoj záhadných okolností, ktoré dlhé roky zahaľovali príčinu udalostí úplne prvého hororu Resident Evil. Rovnako tak práve táto hra predstavila skutočný pôvod vírusu T-Virus a ako sa dostal do styku s civilnými obyvateľstvom. Osobne som z celej pointy ostal trocha rozčarovaný, pretože mi svojím štýlom pripomínala viac Parasite Eve než Resident Evil, ale ako sa hovorí, koľko ľudí, toľko chutí.

Logitech G810 Orion Spectrum sa predvádza s mechanickými spínačmi Romer-G

Spoločnosť Logitech dnes oznámila uvedenie klávesnice Logitech G810 Orion Spectrum, mechanickej hernej klávesnice plnej veľkosti s RGB podsvietením, ktorá v sebe spája technológie značky, ktorá je v tomto obore na špičke, s kvalitou prevedenia a jedinečným dizajnom pre dosiahnutie najvyššieho výkonu a plného zážitku z vlastnej hry.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk