• Hlavná stránka
  • Logitech MX Master Wireless Mouse - Recenzia

  • God of War III: Remastered - Recenzia

  • Fractal Design Define S Window - Recenzia

  • Mafia III oficiálne ohlásená!

  • Cherry KC 4020 - Recenzia

  • F1 2015 - Recenzia

Arctic Smart Charger 4800 - Nabíjanie 4v1

Dovolenková sezóna je v plnom prúde a s tým spojené problémy na ubytovacích zariadeniach tiež. Najväčším problémom dočasného bývania na hoteloch pre fanúšikov technológií je malé množstvo elektrických zásuviek pre nabíjanie notebookov, tabletov, smartfónov alebo fotoaparátov. Pre takéto situácie je tu Arctic Smart Charger 4800.

Logitech MX Master Wireless Mouse - Recenzia

Spoločnosť Logitech je na trhu počítačového príslušenstva už nejaký ten rok a rukami nám už prešiel nejeden kvalitný počin z jej dielne. Inak tomu nie je ani dnes. Do rúk sa nám dostal hybrid medzi myškami, Logitech MX Master. Myška, ktorá poskytne pohodlné a efektívne bezdrôtové ovládanie počítača, či už ste workoholik, hráč alebo len multimediálny nadšenec.

God of War III: Remastered - Recenzia

Viem, že je leto a moc si toho teraz nenavyberáme, no v poslednej dobe mám pocit, že herné štúdia neponúkajú nič iné len remaster edície starých, hoci dobrých hier. Áno, množstvo ľudí, ktorí nemali možnosť hrať klasiky ako God of War 3 sa určite potešia, no za tú cenu? Radšej ani nebudem rozpisovať úvahy nad spätnou kompatibilitou, pretože sme si na jej absenciu už bohužiaľ zvykli.

Intel a Micron vynašli revolučnú pamäťovú technológiu

Spoločnosti Intel Corporation a Micron Technology, Inc. dnes predstavili technológiu 3D XPoint™. Ide o nevolatilnú pamäť, ktorá má potenciál priniesť revolúciu do ktoréhokoľvek zariadenia, aplikácie alebo služby, ktoré bude využívať rýchly prístup k veľkým objemom dát. Technológia 3D XPoint je už vo výrobe a predstavuje významný prielom v technológii spracovania pamäte a úplne novú kategóriu od uvedenia NAND flash pamäte na trh v roku 1989.

Ďalšie články...

Sledujte nás

Odber noviniek